Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Szatańskie opętanie szwedzkich luteranów

Eurosodoma – Szatańskie opętanie szwedzkich luteranów

Szatańskie opętanie heretyków czyli luteranie w Szwecji zdecydowali dłużej nie mówić o Bogu w rodzaju męskim.

aa

Szwedzki „kościół” luterański podjął decyzję i wezwał „duchowieństwo” do korzystania, dla określenia Boga, z wyłącznie neutralnych genderowo słów. O tym fakcie informuje gazeta „The Washington Post”. Odtąd szwedzkim chrześcijanom zaleca się rezygnację z „męskich” słów w rodzaju „Pan (Lord)” i „On”.  

Korzystanie z genderowo neutralnego słowa „Bóg” jest dopuszczalne. Taka decyzja została podjęta 23 listopada na zgromadzeniu 251 osób „kościelnego” soboru, który jest najwyższym organem prawodawczym „kościoła” Szwecji. Decyzja zacznie obowiązywać od Dnia Świętej Trójcy czyli od 20 maja.

Według zwierzchniczki „kościoła” Szwecji, „arcybiskupki” miasta Uppsala i „doktorki teologii”, Antje Jackelen, takie propozycje były rozważane już od 1986 roku: „Teologia mówi nam, że Bóg jest powyżej naszych wyobrażeń o płci, on nie jest człowiekiem” – powiedziała „arcybiskupka” Antje.

Co takiego?! Nie mów, że Jezus jest Panem…

a1

Arcybieskupka Antje wydala z siebie rewolucyjny progres dysząc miłością i miłosierdziem pod natchnieniem, powiedzmy to szczerze, także ducha.

———————————————————————————————————————

Nowy podręcznik szwedzko-protestanckiego „kościoła” państwowego instruuje jego świeckich „biskupów” i „biskupki” żeby nie nazywać Boga „on” albo „Pan (Lord)” ponieważ te słowa nie są neutralne w aspekcie genderowym.

Chrześcijanie wyrazili swoją konsternację i niepokój w mediach społecznościowych. Szwedzki dziennikarz Peter Immanuelsen pisze na Twitterze, że „ten obłęd wymyka się spod kontroli”. DeAndre Jamal podejrzewa, że ci sami protestanci „nie mają żadnego problemu w nazywaniu Allacha Panem”.

aaa

To nie jest karnawał w Rio de Janeiro! To nie jest także kabaret „Radosne sex-Feminy”. Nie! To jest zagadka do rozwiązania dla obskurantów!

—————————————————————————————————————————-

a

UWAGA! Suplement! Hymn Zjednoczonych Socjalistycznych Republik Europejskich, „Oda do radości”, w wykonaniu Jasia Fasoli.

Patrz także http://info.wiara.pl/doc/2466209.Papiez-do-zwierzchniczki-szwedzkich-luteranow

Na podstawie: http://3rm.info/main/69614-osatanenie-eretikov-lyuterane-shvecii-reshili-bolshe-ne-schitat-boga-muzhchinoy.html (publikacja 25.11.2017)

Na podstawie: http://tradcatknight.blogspot.com/2017/11/say-what-dont-say-jesus-is-lord.html

Opracowanie Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.