Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Sąd Najwyższy zalegalizował eutanazję w Wielkiej Brytanii

Eurosodoma – Sąd Najwyższy zalegalizował eutanazję w Wielkiej Brytanii

Sąd Najwyższy Zjednoczonego Królestwa orzekł, że od tej pory nie będzie już konieczne otrzymanie prawomocnej zgody, aby odłączyć pacjentów od aparatury podtrzymującej ich przy życiu.

Decyzja sądu sprawiła, że od teraz łatwiej będzie dokonać eutanazji na terenie Wielkiej Brytanii. Jeśli lekarze dojdą do porozumienia z rodziną, że najlepszym rozwiązaniem będzie skrócenie życia chorego, ponieważ nie widać oznak wskazujących na jakąkolwiek poprawę jego stanu zdrowia, personel medyczny nie będzie musiał zwracać się do sądu o pozwolenie.

Sąd Najwyższy stwierdził, że decyzja nie narusza Konwencji Praw Człowieka, na co wskazywali przeciwnicy eutanazji. Rodziny, które w przeszłości musiały długimi miesiącami czekać na prawne pozwolenie, aby skrócić męki swojego bliskiego, przyznały, że postanowienie sądu powinno pomóc familiom w radzeniu sobie z tragedią.

Przeciwnicy idei podkreślili z kolei, że głodzenie pacjentów nie jest humanitarnym sposobem na zakończenie życia chorych. Nie ulega wątpliwości, że decyzja Sądu Najwyższego będzie miała ogromny wpływ na tysiące rodzin zamieszkujących Wielką Brytanię, których bliscy znajdują się w stanie wegetatywnym.

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/sad-najwyzszy-zalegalizowal-eutanazje-w-wielkiej-brytanii

Data publikacji: 1.08.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.