Strona główna > Świat > Eurosodoma – Profanacja zwłok generała Franco w Hiszpanii

Eurosodoma – Profanacja zwłok generała Franco w Hiszpanii

Niestety, hiszpańskie lewactwo dopięło swego… Hiszpański [nie]rząd wydał dekret o profanacji zwłok generała Francisco Franco.

To już pewne. Hiszpański rząd wydał dekret o ekshumacji i przeniesieniu zwłok generała Francisco Franco z mauzoleum wojny domowej Valle de los Caidos. Jest to wypełnienie jednej z przedwyborczych zapowiedzi rządzącego krajem socjalisty Pedro Sancheza.
Zdaniem wicepremier rządu, Carmen Calvo: „rząd podjął pilną decyzję”, której podobno wielokrotnie domagał się ONZ. Tym samym, Sanchez wypełnił jedną z przedwyborczych obietnic. Obiecał, ze jednym z pierwszych zarządeń lewicowego rządu będzie przeniesienie ciała generała.
Dekret będzie musiał jeszcze uzyskać aprobatę niższej izby parlamentu, Kongresu Deputowanych. Razem z socjalistami, za przeniesieniem zwłok opowiadają się lewicowi antysystemowcy z Unidos Podemos, Republikańska Lewica Katalonii oraz Katalońska Partia Europejskich Demokratów. Przeciw jest rządząca do czerwca Hiszpanią Partia Ludowa. Jej liderzy podkreślają, że ekshumacja szczątków Franco prowadzi do „niepotrzebnego skłócania Hiszpanów”.
Rodzina Francisco Franco grozi hiszpańskim władzom procesem sądowym za bezczeszczenie zwłok krewnego. Do sprawy odniósł się także Kościół. W specjalnym oświadczeniu, sekretariat metropolity Madrytu, Carlosa Osoro poinformował, że diecezja nie poprze planów rządu, jeśli rodzina zmarłego hiszpańskiego przywódcy nie wyrazi zgody na ekshumację i przeniesienie szczątków.
Wnuk gen. Franco natomiast, oskarżył rząd Sancheza o tchórzostwo, rewanżyzm i próbę łatwego zdobycia lewicowego elektoratu. Lewica, poza ekshumacją, chce dokonać także desakralizacji mauzoleum poprzez pozbycie się 152 – metrowego krzyża z terenu obiektu.
Źródło: własne PCh24.pl / rmf24.pl
PR
Read more: http://www.pch24.pl/hiszpanska-lewica-dopiela-swego–szczatki-gen–franco-zostana-przeniesione-z-mauzoleum,62383,i.html#ixzz5P7SY7D9e
OD REDAKCJI TENETE TRADITIONESTen kraj jest już na samym dnie, niczym Niemcy, Francja i pozostałe kraje lewackiej, zachodniej, zdziczałej Europy. Formuła rządów liberalnych i demokratycznych jak widać powoli się kończy. Przy braku poszanowania własnej historii i Bohaterów Narodowych, a także zwykłej ludzkiej przyzwoitości oraz prawa naturalnego, demokracja nieuchronnie prowadzi do zwykłej tyranii i barbarzyństwa. Islam zrobi należny porządek. Z zachodu pozostaną już niedługo zgliszcza i ruiny. I będzie to słuszna i sprawiedliwa kara Boża dla tych zaprzańców i niszczycieli cywilizacji łacińskiej !
Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/2018/08/niestety-hiszpanskie-lewactwo-dopieo.html
Data publikacji: 24.08.2018

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *