Eurosodoma – Pierwsza szkoła dla zboczonych dzieci LGBT

Ich obyczaje: w Wielkiej Brytanii zostanie otwarta pierwsza szkoła dla zdeprawowanych dzieci LGBT.

a102

W angielskim mieście Manchester planuje się otworzyć do 2018 roku szkołę dla zdeprawowanych, przez sodomitów, dzieci. Jako inicjator otwarcia specjalistycznej instytucji oświatowej wystąpiła organizacja „LGBT South-North-West” (na razie jeszcze bez „East”), która zajmuje się obroną praw mniejszości seksualnych. Plany przewidują, że szkoła będzie otwarta w ramach programu państwowego „The specialist schools”.

Przy tym część finansowania, 16 tysięcy funtów (około 24 tysiące dolarów) rocznie weźmie na siebie „LGBT South-North-West”. Na opracowanie projektu organizacja już otrzymała od władz miasta grant w wysokości 63 tysięcy funtów (około 96 tysięcy dolarów).

Ogółem w tej instytucji oświatowej będzie 60 miejsc. W komunikacie prasowym „LGBT South-North-West” zauważa się, że nacisk przy przyjmowaniu uczniów będzie położony na dzieci, które już określiły się jako członkowie społeczności LGBT. Jednakże instytucja oświatowa będzie rezerwować również miejsca dla dzieci o tradycyjnej orientacji seksualnej.

Dyrektorka ds. rozwoju strategicznego „LGBT South-North-West”, Amelia Lee, powiedziała, że takie instytucje oświatowe są koniecznością dlatego, że pomimo wszystkich ustaw broniących gejów przed kpinami, w zwykłych szkołach nadal są częste sytuacje zastraszania i prześladowania w stosunku do dzieci LGBT. Przedstawiciele Rady Miejskiej miasta Manchester oświadczyli, że popierają inicjatywę „LGBT South-North-West”.

Za: http://3rm.info/main/54231-ih-nravy-v-velikobritanii-otkroyut-pervuyu-shkolu-dlya-razvraschennyh-lgbt-detey.html

Data publikacji: 20.01.2015

Przekład: RX

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *