Strona główna > Polska > Eurosodoma – Parada LGBT w Poznaniu – kontrdemonstracja

Eurosodoma – Parada LGBT w Poznaniu – kontrdemonstracja


11 sierpnia odbędzie się długo zapowiadany ogólnoeuropejski marsz dewiantów seksualnych w Poznaniu „Poznań Preede Week”. Będzie to największa impreza LGBT w tym roku.

Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie mediów oraz wzmożone próby realizacji postulatów lobby LGBT „tylnymi drzwiami”, między innymi wprowadzanie sex edukacji do szkół w niektórych miastach, oczywistym jest że należy pokazać nasz sprzeciw wobec ich postulatów. Tym bardziej, że poza hasłami niszczenia rodziny i deprawacji dzieci, należy spodziewać się zwyczajowych postulatów dotyczących aborcji na życzenie.

W związku z tym weźmy udział w kontrdemonstracji, mającej na celu zablokowanie parady i  pokazanie społecznego sprzeciwu wobec roszczeń tęczowych pedofilów.

Zgromadzenie nasze z prawnego punktu widzenia jest w pełni legalne i bardzo dokładnie zaplanowane. Zapraszamy i szczególnie zachęcamy wszystkich naszych działaczy do wzięcia udziału w tej akcji.

Dla zboczeńców przyjazd na paradę z drugiego końca Polski nie stanowi przeszkody. Nie wyobrażamy sobie, abyśmy w tak ważnej sprawie mieli wykazać się mniejszym zapałem.

Do zobaczenia na miejscu!

Za: http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2018/08/parada-lgbt-w-poznaniu-kontrdemonstracja.html#more

Data publikacji: 10.08.2018


3 thoughts on “Eurosodoma – Parada LGBT w Poznaniu – kontrdemonstracja

 1. swietny wywiad z Ks. Oko o bardzo groznej totalitarnej ideologii gender.
  Konieczny do przeczytania i podania dalej.
  LUDZIE !! CZYTAJCIE ,do cholerk,i to co wartosciwe, a nie jakies plotki y o zyciu rozmiatych sprzedawczykow, zwanych celebrytami ,i tem podobne nic nie warte badziewie.
  Zacznijcie uzywac swego rozumu, bo po to Pan Bog wam go dal.
  ——–
  „…Co stoi u podstaw takich założeń i dlaczego są one tak groźne?

  – Postawy duchowe twórców genderideologii. To są przede wszystkim lewaccy ateiści.
  Ateizm buduje na fundamentalnym, fałszywym założeniu nieistnienia Boga i przez to z konieczności błędnie rozumie człowieka i świat. To tak, jakby dziecko żyjące w łonie matki twierdziło, że jego matka w ogóle nie istnieje. Ateizm jest jak błąd popełniony na początku łańcucha równań, który będzie się powtarzał na każdym ich kolejnym etapie i nie dopuści do osiągnięcia poprawnego wyniku. Ponieważ jest to błąd ogromny, ma też ogromnie złe konsekwencje.
  Największe błędy kulturowe i gospodarcze, a zarazem największe zbrodnie w dziejach ludzkości popełniali ateiści, a zarazem (śmiertelni) wrogowie chrześcijaństwa, którzy nigdy za to publicznie nie żałowali i nie przeprosili. Na koncie nazizmu jest ok. 50 mln ofiar II wojny światowej, na koncie komunizmu przynajmniej 150 mln ofiar – jako wynik wszystkich jego rewolucji, czystek i innych społecznych „eksperymentów”. Sama eksterminacja bogatszych rodzin chłopskich w Rosji sięgnęła ok. 7 mln ofiar, Wielki Głód na Ukrainie pochłonął może nawet 14 mln naszych wschodnich sąsiadów, rewolucja kulturalna w Chinach kosztowała ok. 40 mln ludzkich istnień. Ludzie, którzy są najbardziej zaciekłymi wrogami Boga, siłą rzeczy stają się też najbardziej gorliwymi sługami Szatana.
  Trzeba pamiętać, że to właśnie on staje się zasadniczym źródłem ich myślenia. Jednak po tym oceanie zbrodni i absurdów ateistom trudno osiągać władzę przy pomocy klasycznego marksizmu, jest on już zbyt skompromitowany. Zarazem, jak każdy człowiek, potrzebują oni jakiegoś światopoglądu, jakiegoś sensu, jakiegoś ogólnego rozumienia rzeczywistości.
  Kiedy prosty marksizm nie może spełniać już tych funkcji, wymyślili sobie jego mutację, czyli genderyzm. Tworzą sobie przy tym iluzję misji, służby. Tak jak kiedyś „pomagali” robotnikom i chłopom, zagarniając przy tym całą władzę dla siebie, tworząc najgorsze, najbardziej krwawe dyktatury znane w dziejach, tak teraz chcą „pomóc” ludziom odmiennym seksualnie i przy tej okazji zdobyć totalitarną władzę.
  Ponieważ są oni duchowymi albo nawet fizycznymi potomkami najgorszych ateistycznych przestępców, trzeba się spodziewać, że będą podobnie niegodziwi, zakłamani i bezwzględni w swoim działaniu………….”

 2. „..Ludzie, którzy są najbardziej zaciekłymi wrogami Boga, siłą rzeczy stają się też najbardziej gorliwymi sługami Szatana…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *