Strona główna > Polska > Eurosodoma – Parada LGBT w Poznaniu – kontrdemonstracja

Eurosodoma – Parada LGBT w Poznaniu – kontrdemonstracja

11 sierpnia odbędzie się długo zapowiadany ogólnoeuropejski marsz dewiantów seksualnych w Poznaniu „Poznań Preede Week”. Będzie to największa impreza LGBT w tym roku.

Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie mediów oraz wzmożone próby realizacji postulatów lobby LGBT „tylnymi drzwiami”, między innymi wprowadzanie sex edukacji do szkół w niektórych miastach, oczywistym jest że należy pokazać nasz sprzeciw wobec ich postulatów. Tym bardziej, że poza hasłami niszczenia rodziny i deprawacji dzieci, należy spodziewać się zwyczajowych postulatów dotyczących aborcji na życzenie.

W związku z tym weźmy udział w kontrdemonstracji, mającej na celu zablokowanie parady i  pokazanie społecznego sprzeciwu wobec roszczeń tęczowych pedofilów.

Zgromadzenie nasze z prawnego punktu widzenia jest w pełni legalne i bardzo dokładnie zaplanowane. Zapraszamy i szczególnie zachęcamy wszystkich naszych działaczy do wzięcia udziału w tej akcji.

Dla zboczeńców przyjazd na paradę z drugiego końca Polski nie stanowi przeszkody. Nie wyobrażamy sobie, abyśmy w tak ważnej sprawie mieli wykazać się mniejszym zapałem.

Do zobaczenia na miejscu!

Za: http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2018/08/parada-lgbt-w-poznaniu-kontrdemonstracja.html#more

Data publikacji: 10.08.2018

Facebook Twitter Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *