Strona główna > NWO > Eurosodoma – Opętani heretycy…”My wszyscy jesteśmy naczelnymi” !!!

Eurosodoma – Opętani heretycy…”My wszyscy jesteśmy naczelnymi” !!!

Anglikanie proponują udzielanie zwierzętom sakramentu chrztu i dopuszczenie ich do udziału w „anglikańskich nabożeństwach”.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry, i oto wspólnie z tymi „anglikańskimi naczelnymi”, zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, łże-patriarcha Cyryl, proponuje nam głosić Chrystusa światu. I to z tymi opętanymi bezbożnymi świętokradcami i bluźniercami !!! Obyś pokarał ich Panie !

W dzień świętego Antoniego Wielkiego niektórzy chrześcijanie obrządku zachodniego przynoszą do świątyń swoich zwierzęcych pupili w celu pobłogosławienia ich. Dnia 1 marca pojawiło się oświadczenie, że „kościół Anglii” gotów jest po raz pierwszy rozważyć kwestię udzielania zwierzętom sakramentu chrztu.

Rządzący Synod Generalny „kościoła Anglii” rozpatrzy dokument konsultacyjny opracowany przez grupę „biskupów” pod nazwą „Całe Boże stworzenie”, donosi Christian Today. Synodowi, który jest planowany na lipiec, będzie przedłożona propozycja rozpatrzenia konsekwencji wprowadzenia liturgii dla zwierząt domowych „w świetle nowego konsensusu o odniesieniu do wartości otaczającego środowiska i zwiększenia świadomości w kwestii odczuć i poznania zwierząt”, informuje się w dokumencie. 

„Królestwo Boże jest odnowieniem wszystkiego stworzenia, w tym i natury. W ten sposób można by było założyć sytuację, kiedy psy, koty i inne domowe zwierzęta mogły by ceremonialnie być pokropione wodą ażeby symbolicznie podkreślić ich całkowite włączenie w proces odnowienia wszystkich rzeczy” – podkreślił , podczas konferencji prasowej, główne tezy dokumentu „biskup” James Graham.

Na pytanie czy można to nazwać „chrztem zwierząt”, „biskup” odpowiedział: „W niektórych przypadkach może to być potraktowane przez kogoś właśnie tak”. „Wcześniej uważaliśmy człowieka za coś jedynego w swoim rodzaju, coś szczególnego i niepowtarzalnego. Teraz nauka udowadnia nam, że liczne cechy, które kiedyś uważaliśmy za charakterystyczne tylko dla mężczyzn i kobiet, cechują także i inne gatunki, włącznie z dobrocią i współczuciem. Chrześcijański Bóg, bez wątpienia, jest Tym, Który będzie całkowicie przyjmować w Swoim królestwie każdą stworzoną istotę charakteryzującą się tymi cechami.” – dodał „biskup” – Koniec końców, popatrzcie, co mamy wspólnego z małpami i szympansami, wszyscy jesteśmy naczelnymi.

Za: http://3rm.info/main/70907-bezumnye-eretiki-my-vse-primaty-anglikane-predlagayut-krestit-zhivotnyh-i-sluzhit-im-liturgii.html

Data publikacji: 4.04.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *