Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Norweskie władze pozwoliły dzieciom na zmianę płci w wieku siedmiu lat bez zgody rodziców

Eurosodoma – Norweskie władze pozwoliły dzieciom na zmianę płci w wieku siedmiu lat bez zgody rodziców

Norweskie dzieci powyżej siódmego roku życia mają teraz prawo do zmiany swojej orientacji seksualnej. Tak mówi przyjęta przez rząd nowa ustawa.

UWAGA! Przed oglądaniem włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

„Jak żyje Norwegia. Powinni obejrzeć wszyscy powyżej wieku 18 lat”.

https://www.youtube.com/watch?v=m9hqNtHLpc0

Norwegia jest obecnie krajem o najniższej granicy wieku, gdzie prawa transseksualistów zaczynają działać. Po przyjęciu tej ustawy minister zdrowia Norwegii uroczyście oświadczył, że czuje poczucie dumy z tej innowacji.

„To jest bardzo ważny obszar, w którym za Norwegią jest wiele krajów daleko w tyle od co najmniej kilku lat” – powiedział minister.

Ale teraz Norwegia „prześcignęła” resztę Europy… W większości europejskich krajów płeć można zmienić po ukończeniu osiemnastego roku życia.

Minister zdrowia nie zapomniał dodać, że dzieci w wieku od lat 7 do 16 są zobowiązane do konsultacji z rodzicami, zanim zdecydują się na zmiany i dopiero wówczas mogą podjąć decyzję o swojej przyszłości bez konieczności badania lekarskiego lub psychiatrycznego.

Za: http://zmianynaziemi.pl/wideo/norweskie-wladze-pozwolily-dzieciom-zmiane-plci-w-wieku-siedmiu-lat-bez-zgody-rodzicow

Data publikacji: 1.07.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *