Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Norwegia pozwala kobietom dokonać aborcji niechcianego dziecka z ciąży mnogiej

Eurosodoma – Norwegia pozwala kobietom dokonać aborcji niechcianego dziecka z ciąży mnogiej

Tak się jakoś składa, że lewacki postęp prawie zawsze koczy się zabijaniem ludzi. W Norwegii przekroczono kolejną granicę pozwalając matce wybrać sobie którego z bliźniaków znajdujących się w jej łonie będzie można zabić, a który przeżyje.

a

Ministerstwo Zdrowia Norwegii potwierdziło, że kobiety spodziewające się ciąży mnogiej, mogą usunąć niechciane dzieci nawet jeśli są one zdrowe. Co więcej norweskie władze chcą pozwolić na dokonywanie takiej depopulacji również przez obcokrajowców przebywających na terytorium tego kraju. To ukłon w stronę kobiet z Danii i Szwecji gdzie tak zwana aborcja selektywna, jest zabroniona.

Norwescy lewacy w tradycyjny sposób usiłują nazywać wszystko nowomową, która ma za zadanie zmienić emocjonalne nastawienie do tego czym jest aborcja. W przypadku zabicia niechcianych dzieci z ciąży mnogiej nazywane jest to „redukcją płodów”.

aaa

Najczęściej takie ciąże są wynikiem zabiegów in vitro. Dochodzimy więc do sytuacji gdy usuwa się już nie tylko zbędne zarodki, o co przecież trwa cały czas światopoglądowy spór sił dobra i zła, ale też planuje się usuwanie „nadmiarowe dzieci” i to w różnym stadium ich życia płodowego. Czy to rzeczywiście postęp czy raczej zupełny upadek cywilizacyjny?

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/norwegia-pozwala-kobietom-dokonac-aborcji-niechcianego-dziecka-z-ciazy-mnogiej

Data publikacji: 19.10.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *