Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – W Niemczech niedługo kazirodztwo będzie legalne

Eurosodoma – W Niemczech niedługo kazirodztwo będzie legalne

kazirodztwo

Eurosodoma – W Niemczech niedługo kazirodztwo będzie legalne. Niemcy ostatecznie popadli w szaleństwo. Niemiecka Rada Etyki : zakazane kazirodztwo narusza prawa człowieka!!!

W Niemczech prawo zakazujące stosunków seksualnych pomiędzy braćmi i siostrami może być zrewidowane. Rządowa Komisja Etyki poinformowała, że to prawo narusza prawo do seksualnego samookreślenia. „Prawo dorosłych braci i sióstr do seksualnego samookreślenia powinno być rozważone gruntowniej niż abstrakcyjna idea obrony rodziny”- napisano w oświadczeniu rządowej Komisji Etyki. W oświadczeniu znajduje się także stwierdzenia, że liczne pary w Niemczech zmuszone są żyć w ukryciu w rezultacie tego zakazu.

W Wielkiej Brytanii i większości innych krajów europejskich kazirodztwo (na razie- Red.) jest zakazane. Ale znowu we Francji takie prawo zniesione zostało jeszcze za Napoleona I. Rezultaty badań Instytutu Maxa Plancka pokazują, że od 2% do 4% niemieckich obywateli miało kontakty seksualne z członkami swojej rodziny. Co prawda sceptycy są przekonani, że rząd kierowany przez Merkel nie wysłucha zaleceń Komisji Etyki.

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

https://www.youtube.com/watch?v=CEFE4op3DY4

UWAGA! Poniższa informacja jest kompilacją z doniesień prawosławnych mediów rosyjskich zwalczających New World Order.

W Niemczech następuje coraz większa presja ze strony sił demonicznych dotycząca zalegalizowania zboczenia kazirodztwa. Tak zwana Niemiecka Rada Etyki, oficjalny organ Bundestagu i niemieckiego rządu, stwierdziła, że w jej opinii rząd powinien wziąć od uwagę zmianę prawa w taki sposób aby diabelskie zwyrodnienie kazirodztwa, czyli stosunków seksualnych pomiędzy rodzeństwem, było legalne w świetle prawa.

Jest to wynikiem dyskusji jaka rozgorzała po wydaniu werdyktu przez organizację, tak zwaną, Europejski Trybunał Praw Człowieka, werdyktu w sprawie zboczonego rodzeństwa utrzymującego ze sobą stosunki seksualne. Tak zwana Niemiecka Rada Etyki uważa, że zboczeńcy będący kazirodcami, pozostają w trudnej sytuacji z tego powodu, że swoje zboczenia muszą ukrywać przed otaczającym środowiskiem i utrzymywania ich w tajemnicy oraz, że ich „prawa” nie są uznawane. Często taka sytuacja zmusza zboczeńców do przerwania zboczenia co odbija się negatywnie na ich życiu.

Zdaniem „postępowców” z Niemieckiej Rady Etyki karanie nie jest właściwą metodą regulacji granic zachowań seksualnych. Według tej organizacji urodzenie chorego dziecka z takiego związku nie może stanowić przeszkody w legalizacji tego zboczenia ponieważ narusza „prawa” zboczeńców do samodzielnego decydowania o swoim życiu seksualnym. Organizacja ta uważa także, że przy zastosowaniu środków antykoncepcyjnych zboczenie tym bardziej powinno być tolerowane i akceptowane.

Za: http://3rm.info/51332-nemcy-okonchatelno-soshli-s-uma-sovet-po-etike-germanii-zapret-incesta-narushaet-prava-cheloveka.html

Data publikacji: 30.09.2014

Przekład: RX


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *