Strona główna > Świat > Eurosodoma – Niemcy zakażą leczenia homoseksualizmu

Eurosodoma – Niemcy zakażą leczenia homoseksualizmu

Niemiecki minister zdrowia Jens Spahn od dawna lobbuje za zakazaniem terapii mających leczyć homoseksualizm, natomiast teraz chce przejść do czynów po uzyskaniu ekspertyz przygotowanych przez komisję badającą ten temat. Chadecki polityk twierdzi bowiem, że przypadłość ta nie jest chorobą, przy czym chadecki polityk sam zawarł przed dwoma laty „małżeństwo” ze swoim partnerem.

W kwietniu Spahn powołał komisję „ekspercką”, w skład której weszli specjaliści zajmujący się na co dzień tematyką prawa, zdrowia i seksuologii. Grupa ta pracowała przy tym na rzecz z góry przyjętej tezy, ponieważ była ona aktywnie wspierana przez Fundację Magnusa Hirschfelda, a więc instytucję zajmującą się walką o prawa homoseksualistów i innych mniejszości seksualnych. Komisja stwierdziła więc, że zakazanie terapii leczących zboczeńców jest „pożądane” i zgodne z konstytucją.

Polityk Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU) wraz z „ekspertami” twierdzi, że zniechęcenie homoseksualistów do ich obecnej orientacji może „skończyć się depresją, samobójstwem, a także dyskryminacją i stygmatyzacją”. Dodatkowo podobne terapie mają być oparte na „pseudonaukowych” podstawach, ponieważ homoseksualizm ma rzekomo nie być chorobą. Inne zdanie na ten temat mają jednak konserwatywne wspólnoty ewangelickie, bo to właśnie one oferują leczenie dewiacji seksualnych.

Spahn mimo przynależności do partii chadeckiej sam jest zadeklarowanym homoseksualistą, dlatego przed dwoma laty zawarł „związek małżeński” z dziennikarzem Danielem Funke.

Na podstawie: dw.com.

Za: http://autonom.pl/?p=26995
13.06.2019

One thought on “Eurosodoma – Niemcy zakażą leczenia homoseksualizmu

  1. Oto przyklad na prawdziwe oblicze ateistycznej amoralnej partii pisanej przez „ch”… Kosciol powinien te wszystkie partyjki majace ten przymiotnik w swych nazwach po prostu wyklac i obrzucic klatwa !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.