Strona główna > Świat > Eurosodoma – Niemcy : próby gwałtu, w tym na 89-latce !

Eurosodoma – Niemcy : próby gwałtu, w tym na 89-latce !

Fala upałów w Niemczech wpływa jednoznacznie negatywnie na uchodźców.

W Eppingen w Badenii-Wirtembergii 89-letnia kobieta podlewała ogródek przed domem, przechodzący migrant zaproponował jej pomoc, gdy odmówiła przeskoczył przez ogrodzenie i odciął jej drogę do domu, następnie popchnął kobietę do domu, przewrócił na podłogę, by ją zgwałcić. Staruszce udało się jednak nacisnąć guzik systemu alarmowego łączącego ją bezpośrednio ze służbą pielęgniarską. Czarnoskóry mężczyzna w wieku około 40-50 lat uciekł jak z głośnika usłyszał głos.

W Bochum 18-latka czekała późnym wieczorem na dworcu głównym na kolejkę podmiejską. W pewnym momencie została otoczona przez trzech mężczyzn w wieku od około 19 do 37 lat, którzy zaczęli ją obmacywać. Dwóch sprawców dziewczyna opisała jako czarnowłosych z jasną skórą, jeden był ciemnoskóry. Następnie wsiedli z nią do tej sami kolejki, ale w niej zostawili ją w spokoju.

Mocno zaskoczona była 34-letnia kobieta jadąca rowerem przez Theresienwiese w Monachium, gdy nagle z buszu wyskoczyło 6 lub 7 mężczyzn. Jeden z nich przytrzymał rower, drugi odebrał jej telefon, inni obmacywali ją. Kobieta była w stanie opisać tylko dwóch napastników jako czarnoskórych 20-latków. Gdy na krzyki kobiety zareagował przechodzący mężczyzna napastnicy uciekli.

W Erfde pod Flensburgiem 19 lipca z buszu wskoczył napastnik na 19-letnią joggerkę, którą dotknął tylko za pośladki i uciekł, na drugi dzień 18-letnia rowerzystka została napadnięta w ten sam sposób. Obie kobiety opisały policji sprawcę jako jako czarnoskórego 20-30 latka.

W Heidelbergu trzy przyjaciółki opuściły dyskotekę i udały się na pobliski parking. Tam pomiędzy autami był zaczajony czarnoskóry mężczyzna który na ich widok zaczął się onanizować. Kobiety szybko wsiadły do auta i odjechały, mężczyzna biegł jeszcze kilkanaście metrów za autem onanizując się.

Idącą wczesnym rankiem 24-letnią kobietę w Stuttgarcie zaczepiał czarnoskóry młody mężczyzna który zaproponował jej, że przenocuje u niej. Gdy zaczął ją obejmować i pamiętał przy tym by ukraść jej telefon kobieta zaczęła krzyczeć i zwróciła tym uwagę mieszkańców. Napastnik uciekł.

W Griesheim koło Darmstadt dwóch czarnoskórych młodych mężczyzn zaczepiało 27-letnią kobietę na ulicy, nawet porwali jej sukienkę by dotykać jej biust, jednakże zostawili ją w spokoju i uciekli.

Nie przegap żadnych artykułów i dodaj nas na FB i Twitterze:

https://www.facebook.com/niedlaislamizacjieuropy (NOWE KONTO)

https://twitter.com/NDIE_pl

Dołącz też do naszej grupy na FB, abyśmy mogli swobodnie wymieniać się informacjami:

https://www.facebook.com/groups/869466070094146/

Źródła:

Eppingen

https://www.stimme.de/polizei/kraichgau/89-Jaehrige-wird-Opfer-eines-sexuellen-UEbergriffs;art17125,4227665

Bochum

https://www.derwesten.de/staedte/bochum/bochum-maenner-umzingeln-und-bedraengen-junge-frau-dann-wird-es-noch-widerlicher-grabscher-id226512841.html

Monachium

https://www.tz.de/muenchen/stadt/muenchen-ort29098/muenchen-radlfahrerin-auf-theresienwiese-bedraengt-polizei-sucht-taeter-12833581.amp.html

Erfde

https://www.shz.de/lokales/husumer-nachrichten/gleich-zwei-faelle-nackter-mann-fasst-frauen-an-den-po-id24773922.html

Heidelberg

https://www.heidelberg24.de/heidelberg/horror-nacht-heidelberg-perverser-onaniert-frauen-12842304.html

Stuttgart

https://www.stuttgarter-nachrichten.de/inhalt.stuttgart-weilimdorf-unbekannter-versucht-frau-zu-vergewaltigen.1863c3b8-34fb-4492-afb8-027ff9455eee.htmlGriesheimhttps://www.darmstadtnews.de/2019/07/03/griesheim-frau-auf-strasse-unsittlich-beruehrt/

Za: https://ndie.pl/niemcy-proby-gwaltu-w-tym-na-89-latce/

26.07.2019

3 thoughts on “Eurosodoma – Niemcy : próby gwałtu, w tym na 89-latce !

  1. otworzyć piec i robić porządek z brudasami inaczej nic z tego nie będzie.Oni się rozmnażają jak mrówki a mózgu nie posiadają.Tam nie ma co resocjalizować.

    1. Jesteś pewny, że to Meksykanie? Latynosi owszem, ale na pewno nie Meksykanie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.