Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Niemcy planują zalegalizować kazirodztwo

Eurosodoma – Niemcy planują zalegalizować kazirodztwo

W Niemczech, po posiedzeniu Krajowej Rady Etyki, chcą zalegalizować kazirodztwo, donosi Metro. Przedstawiciele administracji zaangażowali się w legalizację kazirodztwa. Wszystko dzieje się za sprawą historii brata i siostry z Saksonii.

a

Rodzeństwo wychowywało się w dwóch różnych rodzinach. Dwudziestoletni Patric i szesnastoletnia Susan spotkali się przypadkowo. Młodzi ludzie zakochali się w sobie, potem się ożenili, a z tego związku urodziła się czwórka dzieci. Obecnie trójka z nich przebywa w sierocińcu.

W 2005 roku Patrick został skazany na trzy lata więzienia za kazirodztwo. Sąd zabronił mu współżycia z siostrą. W kwietniu 2012 roku Sąd Europejski w Strasburgu odrzucił skargę Patricka i Susan przeciwko niemieckiemu prawu. Obecnie, zgodnie z prawem niemieckim, kontakty seksualne między rodzeństwem lub między rodzicami i dziećmi są zabronione. Osobom naruszającym te zasady grozi kara co najmniej dwóch lat więzienia.

Przedstawiciele niemieckiej Rady Etyki zabrali ostatnio głos w tej sprawie. Uważają oni, że w Niemczech jest wiele par, które z powodu kazirodztwa, muszą żyć w ukryciu. Urzędnicy podkreślają, że z tych związków rodzą się często dzieci z wadami genetycznymi i trzeba tym ludziom jakoś pomóc. W ostatnim głosowaniu 14 członków Rady Etyki wezwało do zniesienia obowiązującego prawa. 9 osób głosowało przeciw, a 2 wstrzymały się od głosu.

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-planuja-zalegalizowac-kazirodztwo

Data publikacji: 12.07.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.