Strona główna > Świat > Ukraina > Eurosodoma na Ukrainie – Dzieci pod nadzorem homosiów

Eurosodoma na Ukrainie – Dzieci pod nadzorem homosiów

Walcman (Poroszenko) zezwoli sodomitom i lesbijkom pracować w szkołach i przedszkolach.

a75

Już w bieżącym roku Ukraina wprowadzi poprawki do Kodeksu Pracy, które wykluczą możliwość dyskryminacji z powodu orientacji seksualnej.

O tym fakcie, podczas przesłuchania w Radzie Najwyższej, poświęconemu perspektywom integracji europejskiej, powiedział Serhij Usticzenko, wiceminister polityki społecznej.

„W ubiegłym roku Ministerstwo Polityki Społecznej opracowało dwa projekty ustaw w sprawie nowych zmian w Kodeksie Pracy i wszędzie braliśmy pod uwagę dyrektywy Parlamentu Europejskiego, Rady Europy i Komisji Europejskiej, które wpisane są do naszej umowy stowarzyszeniowej.

Jest tych dyrektyw 14 ale chcę szczególnie zauważyć, że jest jedna, która zwłaszcza zasługuje na uwagę, to jest dyrektywa 78 z 27 listopada 2000 roku, która bardzo wyraźnie sugeruje obowiązek unikania dyskryminacji ze względu na orientację seksualną.

Dlatego właśnie postanowienia tej dyrektywy będziemy wprowadzać do projektu ustawy, która jest wniesiona do Rady Najwyższej. Jest to projekt ustawy 1658. I jest on już włączony do porządku obrad. W tym roku, mam nadzieję, przynajmniej dołożymy wszelkich wysiłków aby już ujrzeć nową wersję Kodeksu Pracy, który by odpowiadał wszystkim europejskim standardom” – powiedział urzędnik.

Za: http://politikus.ru/events/48077-poroshenko-razreshit-geyam-i-lesbiyankam-rabotat-v-shkolah-i-detskih-sadah.html

Data publikacji: 18.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *