Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Litwa wprowadzi eutanazję

Eurosodoma – Litwa wprowadzi eutanazję

Eurosodoma – Litwa – Minister Zdrowia i Opieki Społecznej wystąpiła z propozycją wprowadzenia eutanazji w kraju.

EUROSODOMA 1

Kwestia eutanazji, możliwości „medycznego” zamordowania pacjenta z przyczyn „humanitarnych”, wchodzi na porządek obrad parlamentarnych w krajach jeszcze nie posiadających odpowiedniego prawodawstwa. Kwestia ta, sama w sobie będąca świadectwem głębokiego zwyrodnienia i upadku chrześcijańskiego światopoglądu, w jakimś sensie jest miarą stopnia rozkładu tradycyjnych fundamentów współczesnego społeczeństwa. Jeszcze dziwniejsza jest obserwacja podobnych procesów w krajach gdzie do niedawna znaczna część ludności uważała się za chrześcijan.

Jak informuje portal www.orthomed.ru, minister zdrowia i opieki społecznej Litwy, Rimante Salaseviciute, objąwszy niedawno swoje stanowisko, zaproponowała oficjalne zatwierdzenie w kraju możliwości eutanazji, w tym także dziecięcej.

Uważa ona, że proponowany przez nią sposób jest dobrym wyborem dla biednej ludności kraju nie mającej możliwości zapłaty za kosztowną opiekę medyczną. W swoim przemówieniu, natychmiast po złożeniu przysięgi, Salaseviciute wyraziła przekonanie, ze Litwa nie jest państwem opiekuńczym w którym pomoc paliatywna dostępna jest wszystkim potrzebującym. Uzupełniła ona także swoją propozycję o potrzebę wprowadzenia w kraju eutanazji dzieci.

Przypomnijmy, że w kwestii eutanazji dziecięcej Litwa ma na kim się wzorować. Ostatnio, w marcu, król belgijski Filip podpisał dekret zezwalający na eutanazję niepełnoletnich w Belgii. Eutanazja dorosłych jest tutaj przeprowadzana od 2002 roku. Jest ona dopuszczalna także w Holandii, która, nawiasem mówiąc, nie tylko jako pierwsza ogłosiła oficjalny dekret o możliwości dobrowolnego odejścia z życia dla dorosłych ludzi, co miało miejsce w 2000 roku, ale i zezwala na eutanazję dzieci od 12 roku życia, no i dodatkowo jeszcze w Luksemburgu, Szwajcarii, Kolumbii, Japonii i w trzech amerykańskich stanach (Oregon, Vermont, Washington). Jednakże nawet w tych krajach, na razie, nikt nie wypowiedział tylu szczerych słów jak wypowiedziała nowo upieczona litewska „ministrzyca” mówiąc, że jeżeli jesteś stary, chory i biedny to umieraj prędzej, i tak bez ciebie mamy dość problemów

Tak więc chociaż w mordowaniu najsłabszych najbiedniejsze państwo Europy, Litwa, okazała się „w czołówce całej planety”, jeżeli oczywiście nie brać pod uwagę jej czołowej pozycji w ilości samobójstw w skali światowej. W ogóle życie Litwinów w „europejskim domu” okazało się interesujące. Jeżeli sam sobie nie odbierzesz życia to państwo ci w tym pomoże.

(Zgodnie z najwyższymi wartościami europejskim!!! – Red. W-P)

Litewska ropucha śmierci  Rmante Salaseviciute, minister "zdrowia" demokratycznego państwa prawa. A jakże by inaczej!!!
Litewska ropucha śmierci Rimante Salaseviciute, minister „zdrowia” demokratycznego państwa prawa. A jakże by inaczej!!!

Za: http://3rm.info/52857-ministr-zdravoohraneniya-litvy-vystupila-za-vvedenie-v-strane-evtanazii.html

Data publikacji: 21.11.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *