Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Lekcje „wychowania” seksualnego

Eurosodoma – Lekcje „wychowania” seksualnego

Grecja – Wprowadzono lekcje „wychowania” seksualnego…Duchowieństwo Greckiej Cerkwii Prawosławnej protestuje przeciwko sodomii w szkołach.

Ministerstwo Oświaty Grecji wydało zarządzenie o wprowadzeniu w szkołach tygodnia tematycznego poświęconego tożsamości płciowej i stosunkom seksualnym.

a55

Na lekcjach proponuje się uczniom w wieku 12-15 lat, między innymi, materiały dotyczące homofobii i transfobii, powiedział metropolita Glyfada’y Paweł (nowostylna Grecka Cerkiew Prawosławna), którego słowa przytacza grecka agencja wiadomości cerkiewnych „Romfea”.

Metropolita nazwał wprowadzenie „lekcji sodomii” w szkołach nieprzypadkowym i przypomniał wypowiedzi wiceministra oświaty Grecji na gay-paradzie w Salonikach, o tym, że „uczniowie powinni wiedzieć, że różnorodność w seksualnych preferencjach jest skarbem, którego nie wolno się wstydzić”. Ponadto w ramach tego cyklu zajęć uczniowie dyskutują na temat zachowań seksualnych, stereotypów w stosunkach seksualnych, analizują symbole falliczne, zapisują w zeszycie usłyszane przez nich obraźliwe słowa a także oglądają filmy edukacyjne o odpowiednich treściach!”.

Wskazawszy na fakt, że decyzja o tygodniu tematycznym została podjęta bez uprzednich konsultacji z rodzicami, metropolita Paweł wezwał ich do podjęcia protestu i zakazania dzieciom uczestnictwa w takich zajęciach.

Z kolei metropolita Pireusu Serafin, w otwartym liście skierowanym do ministra oświaty Grecji, Konstantinosa Gavroglu, oskarżył go o propagowanie rozpusty i perwersji, dodawszy, że w instytucjach edukacyjnych jego metropolii wspomniane zarządzenie zostanie zignorowane.

Metropolita Hydra’y, Efrem, podkreślił, że Cerkiew Prawosławna nie zgadza się z zarządzeniem Ministerstwa Oświaty poświęconemu „wykorzenieniu przesądów seksualnych” i występuje przeciwko przeprowadzeniu takich lekcji a także wzywa nauczycieli i rodziców do wyrażenia swojego protestu i nie brania udziału w nowych programach nauczania.

a01

a5

Za: http://3rm.info/main/66071-v-grecii-vvedeny-uroki-polovogo-vospitaniya-duhovenstvo-elladskoy-cerkvi-protestuet-protiv-sodomii-v-shkolah.html

Data publikacji: 29.01.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *