Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Kradzież dziecięcych dusz i seks dzieci

Eurosodoma – Kradzież dziecięcych dusz i seks dzieci

Eurosodoma – Kradzież dziecięcych dusz. Seks pomiędzy 13-latkami uznany w Wielkiej Brytanii za normę.

a,1

Według informacji gazety „Daily Mail”, Departament Edukacji Wielkiej Brytanii zatwierdził nowe instrukcje dla nauczycieli, według których seks pomiędzy 13-letnimi nastolatkami jest normalną częścią dorastania. Przy tym pieszczoty i pocałunki „za obopólną zgodą” są dopuszczalne już od lat 9.

Materiały edukacyjne na lekcje wychowania seksualnego były opracowane przez Centrum Zdrowia Seksualnego Brook. Jednakże nie wszyscy Brytyjczycy zgadzają się z taką decyzją. Przedstawicielka Fundacji Wykształcenia Rodzinnego, Sarah Carter, określiła podobne materiały jako nielegalne i zwróciła się do członków parlamentu z apelem o analizę na ile takie materiały są odpowiednie.

Przedstawiciele Brook z tymi zarzutami nie zgadzają się. Oni nie uważają, że ich instrukcja narusza prawodawstwo ponieważ w tekście poradnika po prostu opisuje się co jest normalne a co nie jest, dla dzieci w różnym wieku. Są oni przekonani, że seks od lat 13 jest absolutnie odpowiedni we współczesnym świecie i żeby pomóc nastolatkom zorientować się w tych sprawach, są potrzebni dobrze przygotowani nauczyciele, którzy wyjaśnią, że stosunki płciowe są częścią procesu dorastania a nie czymś niebezpiecznym czy nawet niewłaściwym.

Na przykład normą dla nastolatków w wieku od 13 do 17 lat, zgodnie z instrukcją, są „stosunki seksualne z partnerami płci przeciwnej albo tej samej płci” a także zainteresowanie pornografią i rozmowy na otwarte tematy, w tym w sieciach społecznościowych.

Za: http://3rm.info/52424-krazha-detskih-dush-seks-mezhdu-13-letnimi-priznan-normoy-v-britanii.html

Data publikacji: 6.11.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *