Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Handlowo – kopulacyjne osiągnięcia zachodniej cywilizacji

Eurosodoma – Handlowo – kopulacyjne osiągnięcia zachodniej cywilizacji

Eurosodoma – W Holandii zalegalizowano opłatę za lekcje w formie seksu. Holendrzy mogą uczyć się prowadzenia samochodu opłacając instruktorów za kursy w naturze. To zrozumiałe, że taką „walutą” można teraz płacić za każde usługi i towary…I jest to dozwolone na poziomie państwowym. No i co uczyni Bóg z takmi krajami? Odpowiedź jest oczywista.

EURO-SODOM

Rząd Holandii uznał za legalną zapłatę w formie seksu za lekcje prowadzenia samochodu. O tym fakcie poinformował minister sprawiedliwości Ard van der Steyr i minister transportu Melanie Schultz van Haegen.

Według nich taką formę zapłaty za usługi szkół dla kierowców nie można uważać za prostytucję. Ministrowie nazwali taką zapłatę „niepożądaną” ale nie stojącą w sprzeczności z prawem. Zdaniem urzędników taka wymiana, w rzeczywistości, niczym nie wyróżnia się od ogłoszeń o naprawie sprzętu komputerowego, o usługach różnych majstrów i instruktorów nauki jazdy, w zamian za jakiekolwiek inne usługi.

Według oświadczenia polityków to nie wiadomo jak często przedmiotem transakcji były usługi seksualne. Jedynym wymogiem powinno być osiągnięcie przez obu partnerów wieku 18 lat.

a30

a31

Źródło: http://izvestia.ru/news/599825#ixzz3urQNyV3E

Na podstawie: http://3rm.info/main/60701-evrosodom-dokatilsya-v-niderlandah-uzakonili-uroki-za-seks.html

Publikacja: 20.12.2015

Tłumaczenie: Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.