Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Eurosodoma – „Katoliccy mnisi” proszą o uznanie sodomii

Eurosodoma – „Katoliccy mnisi” proszą o uznanie sodomii

Niemieccy „mnisi katoliccy” proszą swoich herezjarchów o zmianę nauczania dotyczącego seksualności, małżeństwa i homoseksualizmu, donosi www.katolik.ru

a201

W związku ze zbliżającym się Synodem „Biskupów” ds. rodziny, który odbędzie się w październiku, konferencja „przełożonych zakonnych” reprezentująca 18 tysięcy „mniszek” i 4,5 tysiąca „mnichów”, wydała dokument w którym wzywa „kościół katolicki” do zmiany swojego podejścia do seksualności.

W opinii twórców dokumentu, wprowadzenie zmian do nauczania pozwoli ich „kościołowi” na uzyskanie w tych kwestiach większego zaufania wierzących.

Głównym argumentem na którym opierają się zwierzchnicy zakonów jest opinia świeckich. I dlatego „kościół rzymsko-katolicki powinien błogosławić nowe związki rozwiedzionych, dopuszczać ich do komunii a także nie odmawiać błogosławieństwa parom homoseksualnym”.

Niemieckie „mniszki” całkowicie poparły opinie świeckich. W swoim dokumencie mówią one obszernie o uczuciu krzywdy i urazy, które będzie się gromadzić u rozwiedzionych i homoseksualistów w stosunku do „kościoła”.

„Wśród tych ostatnich liczni mogliby aspirować do chrześcijańskiego sposobu życia, do wierności partnerskiej na całe życie ale nie mogą pogodzić się z faktem, że Kościół wymaga od nich abstynencji płciowej”.

„Jak homoseksualiści mogą uważać się za kochane dzieci Boże jeżeli Kościół nie chce ich błogosławić w ich dążeniu do pełnowartościowego partnerstwa?” – zapytują w obłędnej retoryce autorzy przesłania.

Zwierzchnicy niemieckich zgromadzeń „zakonnych” ostro krytykują swój fałszywy „kościół” powtarzając, że „zbyt długo” pozostawiał on te kwestie bez rozwiązania. Napomykają oni także, że nauka „kościoła” ponosi odpowiedzialność za rosnącą przepaść pomiędzy doktryną a życiem codziennym świeckich wiernych.

a260

Za: http://3rm.info/main/55939-nemeckie-katolicheskie-monahi-prosyat-svoih-eresiarhov-izmenit-negativnoe-otnoshenie-k-sodomii.html

Data publikacji: 28.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.