Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Kara śmierci po norwesku – odbieranie dzieci

Eurosodoma – Kara śmierci po norwesku – odbieranie dzieci

a1,1

Dnia 19 sierpnia w Norwegii opublikowano artykuł w którym mówi się, że w Norwegii kara śmierci jest oficjalnie zakazana ale dzisiaj zamieniono ją, „po norwesku”, na adekwatny środek karania a mianowicie na karę pozbawienia potomstwa…dożywotnio, drogą przymusowej konfiskaty dzieci na rzecz państwa.

Ze względu na to, że podobna kara dla wszystkich rodzin z dziećmi, które zamieszkują terytorium Norwegii, jest najwyższym wymiarem kary, należałoby oczekiwać, że miejscowy wymiar „sprawiedliwości” będzie „zasądzać” „przymusową konfiskatę dzieci” tylko w wyjątkowych wypadkach. Jednakże w dzisiejszej Norwegii ta nowa forma „kary obywatelskiej” tak się przyjęła i rozpowszechniła, że zaczęto ją stosować codziennie a nawet co godzinę dopóki nie przekształciła się w norweską codzienność czyli „drobną sądową rutynę”.

Wszystkie małe i nawet najmniejsze małomiasteczkowe, norweskie sądy są dzisiaj zawalone sprawami dotyczącymi „karania” tradycyjnych rodzin. A to, że tak zwani „eksperci ds. państwowego kidnapingu” twardo śpią w kwestii „karania rodzin” w Norwegii nikogo już nie zaskakuje i nie szokuje.

Za: http://3rm.info/50230-smertnaya-kazn-po-norvezhski-izyatie-detey.html

Data publikacji: 24.08.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *