Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Już 61 tysięcy dzieci odebrano w Norwegii

Eurosodoma – Już 61 tysięcy dzieci odebrano w Norwegii


W Norwegii w ciągu ostatnich 5 lat odebrano rodzicom, Norwegom i imigrantom, 61 (sześćdziesiąt jeden) tysięcy dzieci z których 40 (czterdzieści) tysięcy nigdy już nie wróci do domu.

aaa,2

To są tylko te dzieci, które przekazane zostały rodzinom opiekunów, pisze agencja „IA Regnum”. Taką liczbę, w dniu 2 lutego b.r., podano na falach litewskiego radio „Žinių radijas” kiedy, po tym jak kolejnej litewskiej rodzinie w Norwegii odebrano dzieci, miejscowi politycy omawiali możliwość obrony praw swoich obywateli.

Według opinii członka Sejmasu, Algirdasa Sisasa, na skuteczną pracę ambasady brakuje pieniędzy. „Na razie informacja jest bardzo jednostronna. Strona pokrzywdzona zawsze powie tak żeby było dla niej korzystniej ale trzeba także wysłuchać drugiej strony. W ambasadzie pracuje dwóch lub trzech ludzi a pracy jest dużo dlatego przedstawicielstwo może być złe nie dlatego, że pracownicy ambasady nie chcą pomóc. Trzeba po prostu przeznaczyć więcej pieniędzy na te cele. Wszystko kosztuje” – powiedział Sisas.

Tymczasem członek Sejmasu , Rimantas Dagis, powiedział, że Litwa w rzeczywistości nie zrobiła wszystkiego ażeby ochronić prawa swojego malutkiego obywatela. „To nie jest pierwszy podobny przypadek i ja sam musiałem dążyć do obrony interesów litewskich dzieci.

Ale instytucje na razie zajmują się tylko stwierdzaniem faktu. Musimy zwrócić uwagę, że przy chęci zrobienia czegoś trzeba na czas i skutecznie reagować co w tym przypadku nie zostało uczynione. Powinien także być ustalony porządek jak i jakie instytucje powinny reagować.

Możliwe, że konieczna jest zmiana naszego prawa krajowego. Koniec końców my za pomocą swojego ustawodawstwa sądowego możemy bronić obywateli Litwy. Są dwustronne umowy. Najwidocznie coś tutaj przeoczyliśmy” – powiedział Dagis.

Wcześniej dwie rodziny litewskie, którym wcześniej norweskie służby odebrały dzieci, przekazując je na wychowanie opiekunom, zdecydowały się na radykalne działanie i wykradły swoich synów. Matka z jednym dzieckiem pomyślnie dotarła na Litwę, drugie dziecko z matką zatrzymano w Szwecji a następnie służby szwedzkie, nie powiadamiając Litwy, przekazały ich Norwegii.

POSTĘPOWA NORWEGIA POD SYJONISTYCZNYM BUTEM

Norwegian Jewish State

„Nazi Izrael uber alles!”. Mały, brudny sekret Norwegii: policja norweska i jednostki armii norweskiej są obecnie szkolone przez nazi-syjonistyczny Izrael pod pretekstem „zwalczania terroryzmu”. Wyjeżdżają oni do nazistowskiego Izraela na szkolenia we wprowadzaniu okupacji.

NORWESKA PARTIA POSTĘPU

Członkowie Norweskiej Partii Postępu to są prawdziwi terroryści!

Za: http://3rm.info/main/54634-v-norvegii-za-pyat-let-u-roditeley-otobrali-61-tysyachu-detey.html

Data publikacji: 4.02.2015

Przekład: RX


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *