Strona główna > Świat > Eurosodoma – Judeomasońska Francja płonie…

Eurosodoma – Judeomasońska Francja płonie…

Przerażający bilans „świętowania” we Francji! Setki spalonych samochodów, aresztowania, ranni policjanci …

Jak poinformowało francuskie ministerstwo spraw wewnętrznych tylko w piątek i sobotę w całej Francji podpalono 845 samochodów. Oczywiście nie jest to bilans zamknięty, bo dotyczy jedynie dwóch wieczorów 13 i 14 lipca – dni w których obchodzono narodowy Dzień Bastylii hołdujący zbrodniczą Rewolucję Francuską.

Do aresztów trafiło 508 osób, a w starciach zostało rannych 29 policjantów. Według lokalnych mediów, palenie samochodów stało się niemal tradycją, a najwięcej takich zdarzeń ma miejsce właśnie w lipcu i sierpniu w okolicach obchodów Dnia Bastylii.

Do tych liczb dochodzą jeszcze burdy, zamieszki i demolka związane z fetowaniem wygranych przez reprezentację Francji mistrzostw świata w piłce nożnej. Zatrzymano 292 osoby, z czego 31 pozostaje nadal w aresztach. Ponadto, w starciach z agresywnymi czarnoskórymi i śniadymi młodzieńcami rannych zostało 45 policjantów i żandarmów. Do rozruchów doszło między innymi w Paryżu, Lyonie i Grenoble. We francuskiej stolicy wywiązała się prawdziwa bitwa z policją, a funkcjonariusze użyli armatek wodnych do rozpędzenia krewkich chuliganów.

Ponadto, dochodziło do plądrowania i niszczenia sklepów oraz barów. Celem ataku rozjuszonych ciemnoskórych młodzieńców były również wozy strażackie. Tak właśnie wygląda „kultura” świętowania we Francji. Palenie samochodów, niszczenie sklepów, regularne bitwy, burdy i starcia z policją stały się już „tradycją” i władze jakoś nie palą się do jej ograniczenia.

za: tvp.infondie.pl,  

Za: http://dzienniknarodowy.pl/przerazajacy-bilans-swietowania-we-francji-setki-spalonych-samochodow-aresztowania-ranni-policjanci/

Data publikacji: 17.07.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *