Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Jedność w Szatanie !!!

Eurosodoma – Jedność w Szatanie !!!

Eurosodoma – jedność w Szatanie !!! Anglikanie z heretykami Szkocji podpiszą „historyczną deklarację” o zjednoczeniu.

a9

Protestanci wszystkich krajów łączcie się!

Anglikanie z heretykami Szkocji podpiszą „historyczną deklarację”. Szefowie „kościoła” protestanckiego Szkocji zgodzili się na zjednoczenie z anglikanami w jednej strukturze.

Decyzja o sporządzeniu wspólnej deklaracji dla fałszywych „kościołów”, w której mówi się o ich „historycznym zjednoczeniu”, została podjęta w rezultacie głosowania na spotkaniu heretyków, które miało miejsce w Edynburgu.

W tym „soborze” w Szkocji uczestniczył szef protestantów Anglii, „arcybiskup” Canterbury, Justin Welby. Anglikanie zdecydowali się zjednoczyć ze Szkotami jeszcze w lutym bieżącego roku.

a5a

„Widzimy w tym dokumencie solidną podstawę pod to ażeby potwierdzić i rozwinąć nasze porozumienia dla wspólnego świdactwa o Chrystusie” – wypowiedział się Welby przed zgromadzeniem Szkotów. Podkreśla się także, że protestanci zdecydowali się na taki krok pomimo różnic w niektórych kwestiach.

Tak więc w minionym tygodniu szkocki „kościół” zezwolił swoim duchownym na zawieranie „małżeństw” sodomickich. Anglikanie (jak na razie) nie poparli tej decyzji ale za to już od 2013 roku „wyświęcają” kobiety na „biskupów” a te w swoim feministycznym obłędzie posuwają się do „głoszenia, że Bóg jest rodzaju żeńskiego”.

„Historyczna” decyzja o zjednoczeniu protestantów miała miejsce na tle wzrastającego politycznego napięcia pomiędzy Szkocją a Anglią, które związane jest z Brexit, referendum w sprawie wyjścia Wieliej Brytanii z Unii Europejskiej. Głosowanie zaplanowano na 23 czerwca bieżącego roku.

Przypomnijmy, że na 2017 rok papież Franciszek przygotowuje kolejną „historyczną” deklarację o zjednoczeniu katolicyzmu z protestantyzmem! 

Tym sposobem lokalne zjednoczenia heretyków są mu tylko na rękę.

Za: http://3rm.info/main/62929-edinstvo-v-satane-anglikane-s-eretikami-shotlandii-podpishut-istoricheskuyu-deklaraciyu-ob-obedinenii.html

Data publikacji: 16.05.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *