Strona główna > Polska > Eurosodoma – Handel dziećmi

Eurosodoma – Handel dziećmi

Cytat: ,,Cywilizacja, która odbiera matkom ich dzieci w sytuacji, gdy NIE MA zagrożenia zdrowia czy życia dziecka, która odmawia praw rodzicielskich młodym matkom tylko dlatego, że „sprawiają kłopoty” (co jest bardzo pojemnym pojęciem), która nie próbuje nawet pomóc tym młodym, już skrzywdzonym przez otoczenie matkom w podjęciu trudu rodzicielstwa – jest cywilizacją bydląt. Rozdzielanie matki (nawet bardzo młodej, „trudnej”) z dzieckiem od razu lub krótko po narodzinach jest bestialstwem. Coś takiego powinno mieć miejsce w absolutnie wyjątkowych sytuacjach, kiedy matka nie rokuje nadziei na poprawę bądź nie chce/nie umie zająć się maluchem.

Polecam obejrzeć film do samego końca. Niecałe 20 minut. Oto kraj, w którym już się nie potępia nieletnich matek, ale w którym wiele z nich jest na wstępie (!) osądzanych jako niezdolne do wychowywania swojego dziecka. Sam brak ośrodków, w których „trudne” matki mogłyby wychowywać dzieci ORAZ kontynuować naukę, świadczy o Polsce fatalnie. Co prawda jest coraz lepiej, społeczeństwo jest uświadamiane i edukowane i MOŻE kiedyś takie dziewczęta nie będą musiały przechodzić tragedii rozstania z dzieckiem. Może kiedyś ich prawni opiekunowie wesprą je w macierzyństwie, zamiast ochoczo przystawać na ich nieprzemyślaną decyzję o oddaniu maleństwa do adopcji. Bo powiedzmy sobie szczerze: oddanie dziecka jest dla wychowywania go taką alternatywą, jak praca w agencji towarzyskiej dla pracy w urzędzie, sklepie czy jakiejś firmie.

Marzy mi się, żeby kiedyś nieletnie matki (zarówno te z tzw. dobrych rodzin, jak i te z ośrodków resocjalizacyjnych) przestały być traktowane jak patologia. Wczesne macierzyństwo nie jest patologią! Jest tylko większą lub mniejszą niedogodnością, z którą można sobie poradzić, jeśli otrzyma się pomoc od rodziny, a w przypadku „trudnych” dziewcząt – także wychowawców, opieki społecznej, urzędów, a niekiedy zajmujących się tym problemem organizacji. Musi zaistnieć dobra wola osób decydujących o losie takich matek, musi zostać wyedukowana specjalna kadra wychowawcza oraz muszą zostać przekazane na ten cel fundusze.

To ostatnie jest solą w oku niektórych ludzi. Polecam przeczytać komentarze pod filmem. Nie jest ich wiele. Chamskie, toczące pianę, ciskające kamieniami Polaczki wściekają się, że „głupie, puszczalskie dziewuchy” otrzymują jakąkolwiek (!) pomoc od państwa. Bo ta pomoc idzie z ich podatków. Rzygać mi się chce. Na szczęście pojawiają się też głosy mądrych, wrażliwych ludzi, którzy przywracają mi wiarę w ostateczne zwycięstwo szlachetności i zdrowego rozsądku. Na razie jednak ta wiara jest wątła.”
Dziękuję za poruszenie tego tematu Kirze.
Za: https://opinie-kiry.blogspot.se/2016/09/serce-sie-sciska.html
Mój komentarz:

,,Temat jest bulwersujący, lecz nie mniej niż los wielu dzieci ,,adoptowanych”, szczególnie poza granice Polski.

Małoletni chłopcy trafiają często w łapy pedofilów.

Małe dziewczynki są sprzedawane szejkom jako ,,idealne żony-dziewice”.

Nieco starsze trafiają do domów publicznych.

Wiele z nich kompletnie znika – zapewne po to, by na czarnym rynku mogło się pojawić nieco organów.

Wszakże każdy 105-letni Rockefeller musi mieć 7 transplantacji serca i prywatny harem na swoim jachcie, nawet gdy niebieskie tabletki już mu nie pomagają.

Już teraz nie więcej jak 1% populacji posiada ponad połowę światowych dóbr. Nieruchomości, złoża ropy, gazu, metali ziem rzadkich, wodę pitną, banki, firmy ubezpieczeniowe, prywatne fundusze emerytalne, firmy farmaceutyczne, koncerny chemiczne, firmy ochroniarskie, patenty na GMO i większość wynalazków (najczęściej wykradzionych)…

Skoro tak wygląda sytuacja na całym świecie, a dzieci są porywane dla zgrai bogatych pedofilów (Patrz na wszystko w tym temacie: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1172483,Skandal-pedofilski-w-Wielkiej-Brytanii-Na-liscie-20-bylych-prominentow), skoro nawet w Polsce odbiera się rodzinom dzieci ,,za biedę”, to niedługo młode matki w ogóle nie będą mieć kontaktu ze swoimi dziećmi, tak jak i dziadkowie, bo są ,,za starzy”.

W tej sytuacji brak odpowiednich ośrodków w ogóle nie dziwi. Politykom i mafii nie jest na rękę, by te dzieci wychowywały się w normalnych rodzinach. Im więcej pretekstów, by odebrać niemowlaki ich nieletnim matkom, tym lepsza forsa dla jakiegoś rodzimego Jugendamtu, kuratora i sędziego.

Na samą myśl o tej zgrai chce mi się wymiotować. Ich się powinno obdzierać żywcem ze skóry.”

Robert Grünholz

Za: https://rgrunholz.wordpress.com/2016/09/13/handel-dziecmi/

Data publikacji: 13.09.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 55 = 63