Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Grecki metropolita będzie sądzony za krytykę sodomitów

Eurosodoma – Grecki metropolita będzie sądzony za krytykę sodomitów

Czy to jest prawosławna Grecja? Grecki metropolita będzie sądzony za ostre słowa wypowiedziane pod adresem sodomitów.

a

Metropolita Mantinei i Kynourii, Aleksander, oświadczył, że otrzymał wezwanie i wkrótce stanie przed sądem. Powodem procesu sądowego stały się wypowiedzi jakie metropolita Aleksander wyraził w stosunku do przedstawicieli mniejszości seksualnych, informuje portal www.agionoros.ru

Władyka ( metropolita ) powiedział, że został zobowiązany do złożenia zeznań do wtorku, 27 września. W kwietniu 2016 roku metropolita Mantinei i Kynourii ostro wypowiadał się przeciwko przyjęciu przez grecki parlament ustawy o wolnym współżyciu: „Najgorsze jest to, że Parlament głosuje za ustawami, które nazywają małżeństwem perwersję i związek zboczonych osób tej samej płci”.

Mówiąc o sodomitach, metropolita powiedział zwłaszcza, że „To są ludzie perwersji, którą potępia społeczeństwo i samo życie. Współczuję im. Modlę się ażeby Pan im wybaczył a oni żeby się pokajali, zmienili i stali się uczciwymi członkami naszego społeczeństwa. Cerkiew kieruje się Prawem Bożym i porządkiem naturalnym, każda osoba posiadająca jakąś wadę, nie może jej publicznie pokazywać bez wstydu”.

W opinii metropolity, osoby o nietradycyjnej orientacji są „chore i powinny się leczyć”. Na pytanie dziennikarza „czy przedstawiciele mniejszości seksualnych są wśród członków Cerkwi?”, metropolita odpowiedział: „Ja nie wiem. Ale jeżeli takowi są to powinniśmy się od nich zdystansować”.

Za: http://3rm.info/main/64583-i-eto-pravoslavnaya-greciya-grecheskogo-mitropolita-budut-sudit-za-rezkie-slova-v-adres-sodomitov.html

Datapublikacji: 3.10.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.