Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Euro-zoofile romansują seksualnie z psami !

Eurosodoma – Euro-zoofile romansują seksualnie z psami !

Zdegenerowani Brytyjczycy jeżdżą do Serbii w celach odbywania stosunków seksualnych z psami za 60 euro w, tak zwanych, miłosnych agencjach towarzyskich albo dosadniej – demoniczne unijne byty fizjologiczne sadystycznie gwałcą w serbskich euro-burdelach nieszczęsne stworzenia Boże jakimi są psy a demonokratyczne władze Serbii na tym zarabiają !

aa

Brytyjczycy są pośród rosnącej liczby psychopatycznych „turystów”, którzy podróżują do Serbii dla odbywania stosunków seksualnych z psami, według napływających doniesień.

Serbska stolica Belgrad, jak się uważa, jest wrzącym obszarem aktywności seksualnej dla zoofili, którzy z rozkoszą zaspokajają się stosunkami seksualnymi z takimi zwierzętami jak kozły, owce, osły, psy, koty, gęsi i krowy.

To wschodnioeuropejskie miasto jest osiągalne dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym z Londynu ale grupy obrony praw zwierząt utrzymują, że większość grupowych wyjazdów tych seksualnych psychopatów odbywa się w sposób zorganizowany przy pomocy wycieczek autokarowych.

Reklamy istniejące na bieżąco oferują seks ze zwierzętami w zakresie cen od 70 do 150 Euro (od 60 funtów do 135 funtów) z dodatkową opłatą 50 Euro za filmowanie siebie w seksualnym akcie ze zwierzęciem, jak to się podaje do informacji.

Dochodzenie w sprawie tego przerażającego trendu było ostatnio wyemitowane przez telewizję RTL. Pokazano także psa ubranego w siatkowe rajstopy i w trzewiki na wysokich obcasach.

Pavle Bihal, który kieruje grupą zwalczającą okrucieństwo wobec zwierząt, o nazwie Leviathan, pragnie żeby takie kluby zostały zamknięte. Stwierdza on co następuje: „My mamy informacje o takim klubie, który jest w istocie mieszkaniem w którym to wszystko ma miejsce. W tym momencie czekamy tylko na potwierdzenie lokalizacji tego miejsca żeby dokonać zgłoszenia na policję”.

Największa liczba tego rodzaju zoofilskich turystów seksualnych przybywa z Niemiec, Holandii, Szwecji i Wielkiej Brytanii, twierdzi stanowczo grupa Bihala.

Są silne przypuszczenia, że na prowincji istnieje pewna liczba wyspecjalizowanych gospodarstw i stajni zajmujących się dostarczaniem zwierząt dla zboczeńców. Rolnicy, którzy prowadzą tego rodzaju zoofilskie burdele nie widzą niczego zdrożnego w tego rodzaju zajęciu, informuje grupa Leviathan.

https://www.youtube.com/watch?v=WSHUHS_HpDM

a00

Opublikowano 17 października 2017 roku

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.