Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Eugenika stosowana już w Wielkiej Brytanii

Eurosodoma – Eugenika stosowana już w Wielkiej Brytanii

Eugenika w działaniu : Sąd w Wielkiej Brytanii postanowił poddać sterylizacji wielodzietną matkę.

a13

Matka sześciorga dzieci, z niskim współczynnikiem inteligencji, musi być obowiązkowo sterylizowana dla jej własnego dobra, postanowił brytyjski Sąd Opiekuńczy.

Zgodnie z rozpatrzonymi przez Sąd zeznaniami, jeżeli zezwoli się powtórnie zajść kobiecie w ciążę to może to przedstawiać znaczne zagrożenie dla jej życia jak i dla dziecka.

Przedstawiciele organów ochrony zdrowia i władze lokalne mają teraz uprawnienia do ingerencji w nietykalność mieszkaniową kobiety i przymusowo dostarczyć ją do sterylizacji.

Sędzia Cobb podkreślił, że decyzja sądowa podjęta w stosunku do wielodzietnej matki w zadnym wypadku nie pomniejsza jej praw i nie ma odniesienia do eugeniki, to znaczy do kontroli i selekcji genetycznej, pisze BBC.

Nazwiska kobiety nie wymienia się w celu ochrony anonimowości jej dzieci. Znane są jedynie jej inicjały, D.D., a także wiek 36 lat. Sąd Opiekuńczy podejmuje decyzje w tych wypadkach kiedy w pewnych okolicznościach ludzie nie mogą uczynić tego samodzielnie.

Podczas posiedzenia wyjaśniło się, że kobieta nie utrzymuje kontaktu z żadnym ze swoich dzieci, które wszystkie zostały przekazane opiekunom.

Sędzia Cobb nazwał historię kobiety nadzwyczajną, tragiczną i skomplikowaną. Zauważył, że dwoje jej dzieci urodziło się w warunkach niehigienicznych w czasie kiedy dom roił się od zwierząt domowych.

Jak powiedziano w Sądzie, współczynnik inteligencji kobiety IQ wynosi 70. Wartość IQ niższa od 70 często kwalifikowana jest jako ociężałość umysłowa. Zgodnie z decyzją Sądu ani kobieta ani jej wieloletni partner, także doświadczający trudności umysłowych, nie będą wcześniej uprzedzeni o mającej nastąpić operacji chirurgicznej.

Przedstawicielka dobroczynnej fundacji „”Birthrights”, broniącej praw do rodzenia dzieci, Rebecca Schiller, nazwała wyrok przymusowego pozbawienia człowieka prawa do urodzenia dziecka, „naprawdę drakońskim”.

a31

„To może być uzasadnione w nadzwyczajnych okolicznościach, jednakże w kwestiach ochrony praw ludzi z odchyleniami psychicznymi, trzeba wykazywać nieprawdopodobną ostrożność” – powiedział Schiller.

Za: http://3rm.info/main/54713-evgenika-v-deystvii-sud-v-britanii-postanovil-sterilizovat-mnogodetnuyu-mat.html

Data publikacji: 8.02.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.