Strona główna > NWO > Eurosodoma – Działacze LGBT fizycznie atakują holenderskich chrześcijan protestujących przeciwko reklamom erotycznym

Eurosodoma – Działacze LGBT fizycznie atakują holenderskich chrześcijan protestujących przeciwko reklamom erotycznym

Producent odzieży naraził na szwank wiele rodzin w Holandii z reklamą seksualną, która pojawia się na plakatach i billboardach. W przeszłości firma wykorzystywała fotografie wykorzystujące nagie lub prawie nagie kobiety; ostatnio pokazali mężczyzn w homoerotycznych  pozach. Ponad 5000 takich reklam opublikowano w Holandii.

W odpowiedzi 10 mężczyzn należących do holenderskiej organizacji prorodzinnej Stichting Civitas Christiana przeprowadziło 10 marca demonstrację na Placu Keizer Karelplein w Nijmegen. Wszyscy nosili garnitury.

W odpowiedzi tłum około 150 aktywistów LGBT, w tym członkowie Antify (lewacka bojówka), przeprowadził gwałtowny kontest. Nie mieli na sobie garniturów.

Podczas gdy policja i politycy patrzyli, kilku aktywistów LGBT przebiło się przez kilka metrów, które dzieliły ich od prorodzinnych demonstrantów, by ich uderzyć lub spojrzeć w oczy. Młodzi mężczyźni ze Stichting Civitas Christiana posiadali tablice z napisem “Stop Suitsupply” i “Boskie małżeństwo = 1 mężczyzna + 1 kobieta” i rozdawali ulotki.

“Byli hipokrytami, ponieważ nauczali, że powinniśmy być tolerancyjni, ale byli bardzo agresywni”, powiedział o LGBT uczeń i członek SCC, August Weber. “Policja musiała interweniować wiele razy.”

Lucas Zoonen, inny student, powiedział rozmówcy z TFP Student Action , że został uderzony w twarz przez przeciwnika i że ludzie próbowali chwycić jego uroczysty płaszcz.

Podczas gdy członkowie SCC milczeli, ostatecznie pozwalając rzecznikowi przemówić przez megafon, aktywiści LGBT i Antify rzucili obelgami. Niektórzy z przeciwników protestu byli zamaskowani. Trąbili , żeby zagłuszyć mowę SCC. Jeden młody człowiek splunął w kamerę.

“Wiesz na pewno, że robisz coś dobrego, gdy oni robią coś agresywnego” – powiedział uczeń Jan Zoonen – “a jeśli zachowasz spokój, to wiesz, że w tej chwili nie możesz zrobić nic lepszego.”

Duża kobieta, która zasłoniła twarz chustką i okularami przeciwsłonecznymi, skandując “Bóg jest gejem” i “Zdrowaś Szatan”.

Dwie osoby zostały sfilmowane całując się przed protestującymi, prawdopodobnie wykorzystując swoją seksualność, aby obrażać innych.

“Oni (kontr-protestujący) cały czas krzyczeli. Nie byli otwarci na rozmowę i debatę. Byli źli. Nazwali nas faszystami “- powiedział Weber.

Przynajmniej jeden młody obserwator próbował debatować z aktywistą LGBT. Został nakręcony, mówiąc: “Ci faceci próbują promować rodzinę”, ale kobieta, którą próbował zaatakować, przeklęła go i odwróciła się. Później pogrożono mu przez młodzieńca, który splunął w kamerę.

“Myślę, że potrzebujemy więcej ludzi, którzy przeciwstawiają się tej nietolerancyjnej LGBT”, powiedział Weber. “Idę na uniwersytet; Muszę to zobaczyć.  ”

Protest i kontest protestowalo szeroko w holenderskich mediach. Church Militant poinformował, że Suitsupply straciło ponad 12.000 obserwujących na Instagramie od rozpoczęcia ich homoerotycznej kampanii i że niektóre z ich monitorów zostały zgrane.

Stichting Civitas Christiana została założona w 2014 roku jako filia światowego ruchu Tradycja, rodzina, własność. Jego celem jest obrona holenderskiego “znikającego chrześcijańskiego dziedzictwa”. Najnowsza kampania SCC “Family in Danger” ma na celu ochronę tradycyjnej rodziny przed zniszczeniem rewolucji seksualnej. SCC została założona, odpowiednio, przez Hugo Bosa, ale nie należy go mylić z głównym konkurentem Suitsupplies Hugo Boss.

Jaka jest z tego konkluzja? Przede wszystkim chwała Bogu za tych chrześcijańskich działaczy. W Polsce protestanci nie protestują wobec LGBT. Wykładają tylko na nabożeństwach jaka to jest Sodoma i Gomora.

Z drugiej strony w tym przypadku jest to na korzyść, że nie jesteśmy tak “nowocześni” jak kraje Europy Zachodniej.

Powtarzam to moim znajomym, że cieszmy się z tego rządu PIS, bo następny będzie gorszy pod każdym względem.

Taki news wywołuje antypatie do LGBT, ale i napawa optymizmem, gdyż jak było za dni Lota…

Jak mogliśmy sie dowiedzieć, skandowano nie po raz pierwszy “zdrowaś szatan”. Jest to dowodem na to, że LGBT jest wytworem samego szatana i w Polsce ma poparcie SLD, Nowczesnej i PO, co oznacza, że są to partie propagujące wartości satanistyczne.

Jeszcze jedna perspektywa. Otóż powinniśmy się modlić o LGBT. Wiele może modlitwa sprawiedliwego.

 

 

 

Za: http://detektywprawdy.pl/2018/04/16/dzialacze-lgbt-fizycznie-atakuja-holenderskich-chrzescijan-protestujacych-przeciwko-reklamom-erotycznym/

Data: 16.04.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.