Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Dom starców ukarany za odmowę mordowania swoich podopiecznych

Eurosodoma – Dom starców ukarany za odmowę mordowania swoich podopiecznych

Dom Starców im. Świętego Augustyna w belgijskim mieście Diest został obłożony karą grzywny w wysokości 6 tysięcy euro za odmowę dokonania morderstwa (w nowomowie zwie się to eutanazją). O tym fakcie donosi gazeta „The Catholic Herald”.

a,a

Powodem nałożenia, w trybie sądowym, grzywny na Dom Starców im. Świętego Augustyna, stała się odmowa pracowników instytucji dokonania mordu, za pomocą śmiertelnego zastrzyku, na 74-letniej kobiecie, która umierała na raka płuc. Zgodnie z judeomasońskim prawodawstwem unijnej prowincji pod nazwą Belgia, prawo do odmowy zamordowania pacjenta posiadają indywidualni medycy ale nie instytucje, zarówno kliniki jak i takie jak dom starców.

Pozew do sądu złożyli krewni chorej kobiety, którzy oskarżyli lekarzy o przysporzenie kobiecie fizycznych i duchowych cierpień. Sąd przyznał im rację. Przypomnijmy, że mordowanie ludzi starych, chorych i niepełnosprawnych (włącznie z dziećmi), zwane w satanistyczno-unijnej nowomowie „eutanazją”, zostało zalegalizowane w Belgii w 2003 roku.

a,1

Na podstawie: http://protivkart.org/news/8603-belgiya-dom-prestarelyh-oshtrafovali-za-otkaz-sovershat-evtanaziyu.html

Data publikacji: 6.07.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *