Strona główna > Świat > Eurosodoma – Do końca wieku, Holandia zamieni się w państwo muzułmańskie

Eurosodoma – Do końca wieku, Holandia zamieni się w państwo muzułmańskie

Dzisiejsza Holandia zmaga się z problemem, który jest charakterystyczny dla całej Europy. Rdzenni mieszkańcy mają mało i coraz mniej dzieci, a rząd zastępuje ich obcymi kulturowo imigrantami z Afryki i Azji. W największych miastach, Holendrzy już stali się mniejszością, a w kolejnych dekadach, Holandię czeka radykalna transformacja.

Organizacja Gefira stworzyła model, opierając się o oficjalne dane statystyczne, aby przewidzieć przyszłość Holandii. Wynika z niego, że do końca tego stulecia, populacja Holendrów zmniejszy się aż o 60%, ale ogólna liczba mieszkańców będzie rosła. Rdzenna ludność skurczy się do 8 milionów.

Do Holandii masowo sprowadza się obcych kulturowo imigrantów, którzy mają zastąpić Holendrów. Podmiana populacji przebiega pomyślnie – mniejszości rozrastają się w szybkim tempie, a islam jest najszybciej rozwijającą się religią w kraju.

Identyczne zmiany obserwujemy już we Francji, w Niemczech czy w Szwecji – imigranci zamiast integrować się, tworzą własne równoległe społeczeństwa. Polityka imigracyjna państw Europy z pewnością poprawi wskaźnik demograficzny, ale pod koniec wieku będzie to już Eurabia. Jak Holendrzy staną się mniejszością we własnym kraju, tak Europejczycy, w odległej przyszłości, mogą stać się mniejszością na naszym kontynencie.

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/do-konca-wieku-holandia-zamieni-sie-w-panstwo-muzulmanskie

Data publikacji: 8.10.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *