Strona główna > Świat > Ukraina > Eurosodoma czyli Unia Europejska jest totalitarna. Ukraińcy na majdanie nie wiedzą co ich czeka

Eurosodoma czyli Unia Europejska jest totalitarna. Ukraińcy na majdanie nie wiedzą co ich czeka

Nigel Farage: UE jest totalitarna. Ukraińcy na majdanie nie wiedzą co ich czeka – NEW – 01/2o15

UWAGA!!! Pod brukselską okupacją i narzuconą nam cenzurą politycznej poprawności panują ANTYPOLSKIE nastroje! Krytyka i drwiny z Polaków oraz Kościoła są synonimem „oświecenia” tudzież „postępu”… jednocześnie krytyka mniejszości, nawet najbardziej agresywnych, zboczonych i zepsutych – to rzekomy ”rasizm, antysemityzm, hitleryzm oraz homofobia”
taka postawa, jest DYSKRYMINACJĄ Tradycji oraz Tożsamości!
taka postawa degeneruje Naród Polski – TO JEST WŁAŚNIE ANTYPOLONIZM ORAZ RASIZM WOBEC BIAŁYCH!

https://www.youtube.com/watch?v=J8pw1PYyRfc

UWAGA!!! Większość konfliktów wojennych oraz etnicznych wewnątrz krajów multikulturowych wynika z wieloetniczności, a najspokojniejsze państwa na świecie to państwa monogamiczne rasowo i kulturowo! Ponadto tam gdzie ścierają się ze sobą różne rasy i kultury tworzą się getta gdzie szerzy się przestępczość!
Podam przykłady: Ludobójstwo w RPA na białych europejczykach, których murzyni zabili 68.798 od 1994 r.. Rozpad Czechosłowacji. Wojna na Bałkanach po rozpadzie Jugosławii. Wojna północ południe w USA. Konflikty rasowe w USA. Ludobójstwo plemienia Hutu na plemieniu Tutsi ok. 1100.000 zabitych. Żydowska okupacja Palestyny i 60 letni konflikt w strefie gazy itp.. Liczne getta oraz konflikty rasowe w Brazylii, USA, Londynie, Francji i Szwecji, następnie wojujący i robiący zamachy terrorystyczne islamiści, którzy nawołują do islamizacji oraz dżihadu.

Za: www.youtube.com/watch?v=J8pw1PYyRfc

Data publikacji: 24.01.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *