Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Czas umierać ?

Eurosodoma – Czas umierać ?

Zachód Europy jest prawdopodobnie już stracony. Ratunkiem mogłoby się okazać natychmiastowe, jawne i pełne porzucenie politycznej poprawności, mitów jakiejś ‚równości’ i ‚tolerancji’ – ale to, wiązać i tak musiałoby się przecież z powrotem do chrześcijaństwa, do czego jednak znaków nie widać.

16/10/09 TODAY Picture by Tal Cohen -   Muslims protest outside Geert Wilders press conference in central London 16 October 2009,  Wilders who faces prosecution in the Netherlands for anti-Islam remarks pays visit to the capital.  The Freedom Party leader said 'Lord Malcolm Pearson has invited me to come to the House of Lords to discuss our future plans to show Fitna the movie.' Wilders won an appeal on October 13 against a ban, enforced in February, from entering Britain. Ministers felt his presence would threaten public safety and lead to interfaith violence. (Photo by Tal Cohen)  All Rights Reserved – Tal Cohen - T: +44 (0) 7852 485 415 www.talcohen.net    Email: tal.c.photo@gmail.com  Local copyright law applies to all print & online usage. Fees charged will comply with standard space rates and usage for that country, region or state.

W zamian Zachód nagłaśnia medialnie kolejne zamachy, zarazem wciąż twardo i uparcie powielając tezy o tym, iż to nie islam jest zły, a źli są jacyś jego wynaturzeni przedstawiciele.

Tymczasem Prawda jest taka, że to islam, jako tak zwana religia ( religia prawdziwa jest tylko jedna! ) jest złem, które należy zwalczyć i siłą przepędzić, nie tylko z Europy, ale z całego świata.

Na taką szczerość tego świata nie stać, gdyż rządzą nami ludzie bez zasad, nie chrześcijanie i nie rycerze. Tchórze, kłamcy, hipokryci, oraz przedstawiciele ‚narodu prawników’, który w swym kulcie zła, jest inny od muzułmanów, ale tylko dlatego że bardziej przebiegły. Tamci zabijają wzbudzając nienawiść w imię zasad – co jest aberracją. ‚Prawnicy’ nie zabijają wprost ( choć tak też ), za to szerzą pogardę i brak szacunku dla drugiego człowieka.

‚Pobożni’ ‚chrześcijanie’ z Zachodu są zbyt głupi by to zrozumieć, zbyt tchórzliwi by wziąć los we własne ręce. Zbyt wygodni i zdemoralizowani, by być mężczyznami. To jest prosta Prawda, którą widać na pierwszy rzut oka – jeśli się nie jest ślepym.

Wszyscy muzułmanie to barbarzyńskie, prymitywne zło. To hordy fanatycznych krzewicieli zła i zniewolenia. Ich ‚religia’ z pewnością nie pochodzi od Boga, a ich ‚bóg’, Allach, na pewno jest jakimś demonem z piekła, bądź szatanem we własnej osobie, który oszukał ludzi, zsyłając na Ziemię proroka zła, Mahometa. To jest pewne, acz znowu wzoru nikomu na to nie wyprowadzę. Oceniając świat zgodnie z osią Dobra i zła, taki wniosek wyciąga się bardzo prosto.

Dopóki świat będzie próbował przedstawiać to zło jako normalność, dopóty rozbestwione zło, szaleć będzie na planecie, morza krwi spływać, a cywilizacja upadać. Bo islam to nie jest cywilizacja żadna, to jest jej zaprzeczenie.

Nie pogardzam muzułmanami, ja ich po prostu uważam za śmiertelnych wrogów i sługów szatana, z którymi potrzeba walczyć i tylko walczyć. To są ludzie poszkodowani, acz w jakieś ‚zasady’ wierzący. Żyją w błędzie, ale wśród nich też są dobrzy ludzie zapewne. Tylko że służą szatanowi. Nie pogardzam – zwalczam!

Natomiast w pełni i bezgranicznie pogardzam, wypranym z jakichkolwiek pozytywów i wartości, tzw. zachodnim światem! To czego ten świat doświadcza teraz, jest w pełni zasłużone, gdyż cywilizacja odrzucająca wartości i Boga zasługuje tylko na zagładę i ta zagłada teraz ma miejsce.

Naturalną koleją rzeczy wszyscy degeneraci zostaną więc wymordowani przez muzułmanów, a ich kobiety przejdą na islam. Tak będzie, jeśli Zachód teraz, już, nie potępi poprawności politycznej, ‚tolerancji’, ‚równości’ i gender.

W całości nie nazwie zła złem, nie stanie w Prawdzie i pokorze przed Bogiem, by błagać o ocalenie.

Kraje zachodnie, już niebawem będą także musiały po prostu zakwestionować demokrację, jeśli chcą przeżyć. Demografia nie daje białej, post chrześcijańskiej społeczności żadnych szans, szczególnie w sytuacji, gdzie biali mężczyźni i kobiety nie chcą mieć dzieci, za to popadają w dewiację, sodomizując się jawnie pod niebem Pana i Bogu urągając.

Dewiacje seksualne muszą zostać wyrzucone poza margines naszego życia, jeśli mamy przetrwać i mówię teraz bardziej uniwersalnie, europejsko. Polska oczywiście też musi wyrzucić zboczeńców poza publiczne życie, ale u nas problem muzułmanów jest mniejszy, mniej jest też rozbestwionych dewiantów.

Tak czy inaczej, mamy do czynienia z dwoma obliczami tego samego upadku, bo rozlewająca się fala szatańskiego muzułmanizmu, jest przecież tylko efektem wyrzucenia Chrystusa z życia narodów Europy Zachodniej. Tam gdzie nie ma Boga, nie ma też pustki – jak to ktoś powiedział. Tam gdzie jest puste miejsce po Bogu, natychmiast pojawia się szatan!….I tak dokładnie trzeba odbierać inwazję zboczeńców i wszelkich dewiacji. Tępić to jawnie, prawnie i na ulicy, bo właśnie z powodu tego obrzydliwego grzechu, teraz mamy jako Europa do czynienia z muzułmańskimi mordercami.

Głośno i jawnie, nazywamy pedałów i lesbijki, oraz innych zboków, po imieniu. Chorzy, szkodliwi grzesznicy. Żadnych praw, poza prawem do opieki medycznej i leczenia!

Bronimy życia, poprzez wyrzucenie słowa ‚aborcja’ ze swej świadomości i ram konstytucyjnych naszych państw! ‚Aborcja’ to aberracja!

Nie zabijamy! Szczególnie dzieci i starców. Nie istnieje ‚aborcja’ i ‚eutanazja’!

To są absolutne podstawy przetrwania dla Polski – poza innymi kwestiami związanymi z naszymi sąsiadami. Europa Zachodnia zaś, do przetrwania – poza odrodzeniem w chrześcijaństwie – potrzebuje już teraz wypracowanych planów działania sił zbrojnych, które to plany ufam że istnieją.

W sytuacji morderczego kryzysu i jawnego ataku muzułmanów na zachodnie państwa, będzie tam musiał zostać wprowadzony stan wyjątkowy.

Tak jak pisałem, demokracja ( która i tak jest ułomna ) będzie zawieszona, a bezpośrednią władzę nad wolnością obywateli musi przejąć armia. Jeśli Zachód posiada takie siły, które będą lojalnie bronić państwowości łacińskiej w formie jaka jest znana dotychczas, to w drodze wewnętrznych pacyfikacji i wysiedleń poza kontynent na szeroką skalę, jesteśmy w stanie uratować nasz świat przed inwazją zła.

Niestety musi stać się tak, że miliony muzułmanów ( nie przypadki – całe rodziny! ) muszą zostać wywiezione z Europy na zawsze!

Jeśli takie wnioskowanie jest dla Ciebie zbyt brutalne Człowieku, to znaczy, iż skoro mieszkasz na Zachodzie – nie masz szans!

Ich trzeba usunąć z Europy jak najszybciej! Potem jak najszybciej postawić poza nawias zło dewiacji i nihilizmu, oraz rozpocząć odbudowę.

Plan jest trudny, zapewne krwawy i na tyle wielowymiarowy że aż…jednowymiarowy!

Wszystko generalnie można opisać jako powrót do normalności.

W Europie mają mieszkać biali chrześcijanie, mieć dzieci, rodziny. Pracować na dobro swoje i swoich narodowych ojczyzn. Żyć przyzwoicie i bogobojnie…

Czy to jest wizja zbyt trudna dla dzisiejszego Europejczyka…?

Bo jeśli tak, to czas umierać…?

Goły

Za: https://ostatniakohorta.wordpress.com/2015/06/28/czas-umierac/#more-2531

Data publikacji: 28.06.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *