Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma bije rekordy judeosatanizmu !

Eurosodoma bije rekordy judeosatanizmu !

Europa pobiła niechlubny rekord. Ponad 3 tysiące ataków na kościoły, szkoły i cmentarze !

„Wzrasta liczba ataków antychrześcijańskich w Europie”, czytamy w raporcie amerykańskiego Instytutu Gatestone. Z danych zgromadzonych w dokumencie wynika, że rok 2019 był pod tym względem rekordowy. W krajach Europy Zachodniej około 3 tys. chrześcijańskich kościołów, szkół i cmentarzy zostało sprofanowanych, zdewastowanych lub splądrowanych.

Autorzy raportu przeanalizowali dane pochodzące z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Irlandii, Włoch i Hiszpanii. Z dokumentu wynika, że przestępczość antychrześcijańska jest najbardziej rozpowszechniona we Francji. Kościoły, szkoły i cmentarze są tam niszczone lub bezczeszczone średnio trzy razy dziennie.

 

Ks. prof. Waldemar Cisło, dyrektor sekcji polskiej stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie, wskazuje w rozmowie z Radiem Maryja, że te dane potwierdzają, iż w Europie panuje „Chrystianofobia”.

 

– Mamy wiele środowisk, które wymazują chrześcijaństwo, począwszy od języka – proszę zobaczyć, że w wielu szkołach w wielu krajach nie usłyszymy o Świętach Bożego Narodzenia, tylko o przerwie zimowej. W wielu miejscach na świecie nie możemy nawet kupić kartki z elementami świątecznymi, religijnymi. W szkołach nie robi się choinek, szopek, żeby nie ranić mniejszości religijnych. To są właśnie te problemy, które potem się przejawiają w tym, że człowiek, który wyrzeka się swojej religii, traci szacunek w oczach np. muzułmanów. Oni nie będą nas szanować, jeśli my nie potrafimy uszanować swojej religii – tłumaczy ks. prof. Waldemar Cisło.

 

Instytut Gatestone został założony w 2008 roku w Nowym Jorku. W jego władzach zasiadał m.in. były amerykański doradca ds. bezpieczeństwa narodowego John Bolton.

 

źródło: radiomaryja.pl, Radio Maryja

TK


Za: https://www.pch24.pl/europa-pobila-niechlubny-rekord–ponad-3-tysiace-atakow-na-koscioly–szkoly-i-cmentarze,73721,i.html
1.02.2020

One thought on “Eurosodoma bije rekordy judeosatanizmu !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.