Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Apokalipsa tuż, tuż…

Eurosodoma – Apokalipsa tuż, tuż…

Na zamieszczonym poniżej klipie video można zapoznać się jak współczesny europejski system oświaty poddaje dzieci gender-ideologicznemu praniu mózgu. Czyni się to w celu zaszczepienia maleństwom wartości nietradycyjne (po prostu zdegenerować!) i zatrzeć w ich świadomości granicę pomiędzy mężczyzną i kobietą.

a

Jeżeli uważacie to za podłość, nikczemność i zboczenie to będzie się na was patrzeć jak na nietolerancyjnego i ograniczonego człowieka, który potrzebuje psychiatrycznej pomocy. Na klipie video, na pierwszy rzut oka, przeznaczonym dla ludzi, którzy przekroczyli 18 rok życia, widzimy…zwykły pagórek na dziecięcym placu zabaw, z którego zjeżdża pięcioletni malec!

Ten pagórek stworzono w Norwegii w tym celu ażeby dać dzieciom „właściwe”, tolerancyjne wychowanie. Jesteście wstrząśnięci? No cóż, to oznacza, że jesteście zacofani i nie potraficie docenić na ile rozwinięte jest współczesne społeczeństwo…

Dzieci są naszą przyszłością, niszcząc wszystkie moralne i duchowe wartości w procesie ich wychowywania Europejczycy (raczej ci, którzy nimi kierują czyli judeomasoneria – tłum.) hodują u siebie najprawdziwsze potwory, demoniczne istoty, które już bardzo prędko ujawnią wszystkie swoje nieludzkie skłonności, w pierwszej kolejności w stosunku do tych, którzy takimi ich wychowali.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumacza video

Za: http://protivkart.org/main/11304-evropeyskiy-apokalipsis-ne-za-gorami-video.html

Publikacja: 15.10.2017

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *