Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Antychrystusowe opętanie !!!

Eurosodoma – Antychrystusowe opętanie !!!

Szatańska Europa – zniewagi i obelgi wobec Jezusa Chrystusa bezkarne a obraza sodomitów karalna więzieniem !!!

a

Angielska sieć piekarni Greggs stworzyła reklamę na której zamiast Dzieciątka Jezus w żłóbku przedstawiony jest hot-dog, który sprzedawany jest przez tę firmę. Ponadto reklama ta była zamieszczona w Święto Bożego Narodzenia, bez najmniejszych wątpliwości w celu większego poniżenia chrześcijan.

Według informacji na obrazie zamieszczonym w reklamowym bożonarodzeniowym kalendarzu trzej królowie ze zdumieniem patrzą na żłóbek w którym zamiast Wcielonego Boga leży produkt firmy Greggs.

Tak zwani brytyjscy „chrześcijanie” zaledwie ośmielili się na oprotestowanie tego bluźnierstwa w oparciu o twierdzenie jakoby Chrystus jest żydem i dlatego, niby, ta reklama jest obrazą żydów. Chociaż, jak wiadomo, Talmud wyraża się o Chrystusie bardzo źle i tradycyjnych żydów ta reklama w żaden sposób nie może urazić, może ich raczej tylko usatysfakcjonować. Ponadto teologowie prawosławni, na przykład archimandryta Rafaił (Karielin) słusznie mówią, że Chrystus był Drugim Adamem i Synem Bożym i w związku z tym nie ma On żadnej narodowości.

Jednakże protesty zmusiły tę firmę piekarniczą do przeproszenia za tę bluźnierczą reklamę. Gdyby takie zniewagi i obelgi zostały uczynione pod adresem żydów albo sodomitów to sprawców czekałoby więzienie albo, od biedy, wielka kara pieniężna.

Ale na Zachodzie znieważać i poniżać uczucia chrześcijańskie można bezkarnie. Zresztą tak samo jak i w Rosji. Potwierdzeniem tego twierdzenia może być powszechny w całej Rosji pokaz bluźnierczego filmu „Matylda”, który został zatwierdzony przez Putina.

UWAGA! SUPLEMENT VIDEO

Syjoniści są przekonani, że mają prawo do posiadania własnego kraju pomimo tego czy będą w nim mieszkać czy będą mieszkać poza jego granicami. Natomiast biali Europejczycy nie mają żadnego wyboru i nie będą już nigdy mieli możliwości zjednoczenia się. Ich głos się nie liczy, są poddani manipulacjom i działaniu kłamliwej propagandy, które czynią ich bezbronnymi. Europejczycy mają zaakceptować masy obcych cywilizacyjnie ludów pozaeuropejskich, które sprowadzane są do Europy przez antychrześcijańskie organizacje judeomasońskie a które to ludy mają za zadanie zniszczenie chrześcijańskiej cywilizacji białego Europejczyka.

Syjoniści dążą do zniszczenia cywilizacji białych Europejczyków czyli cywilizacji zrodzonej w Europie na bazie cywilizacji greckiej i rzymskiej, cywilizacja białych Europejczyków to nie kwestia koloru skóry, to kwestia Ducha Chrześcijaństwa napełniającego narody Europy, Ameryki Północnej, Australii. Ameryki Południowej, krajów Europy Wschodniej, Rosji.

Syjoniści przy pomocy judeomasonerii i pomniejszych, dodatkowych organizacji, także jawnie satanistycznych, prą do zniszczenia nawet wspomnienia o Jezusie Chrystusie w świecie i wyrosłej na bazie nauki Boga-człowieka cywilizacji Prawdy. Świat ma być poddany pod władzę żydowskiego moshiacha i wyznawców Kabały i Talmudu, ma to być dla chrześcijan piekło na Ziemi!

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/main/69621-osatanenie-evropy-oskorblenie-hrista-beznakazanno-za-oskorblenie-pederastov-tyurma.html

Data publikacji: 27.11.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.