Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Antychrystowe odczłowieczanie…

Eurosodoma – Antychrystowe odczłowieczanie…

Antychrystowa dehumanizacja…nowa moda. Kubki, kufle, płyty fonograficzne, biżuteria, ze szczątków skremowanych członków rodziny!!!
a22

Skremowane szczątki członków rodziny są coraz częściej wykorzystywane do produkcji pamiątkowych gadżetów takich jak kufle, kubki, sztuczne diamenty, płyty fonograficzne. Usługi w zakresie produkcji takich pamiątkowych gadżetów i podarków, z wykorzystaniem prochów skremowanych członków rodziny, proponują brytyjskie, szwajcarskie, amerykańskie firmy. Założyciele takich firm zapewniają, że taka forma pozwala lepiej zachować pamięć o zmarłych.

Według doniesień agencji BBC popyt na tego rodzaju usługi wzrasta ponieważ są one promowane przez zakłady pogrzebowe. Jednocześnie zauważa się, że nie wszyscy są zdolni do zaakceptowania takiej formy utrwalenia pamięci o krewnych.

„Oczywiście są i tacy, którzy uważają to za dziwactwo a nawet za coś odpychającego ale większość ludzi przyzwyczaja się do tego pomysłu” – agencja BBC cytuje wypowiedź właściciela firmy produkującej płyty fonograficzne.

Inna firma wykorzystuje prochy skremowanych ludzi do produkcji przedmiotów wystroju wnętrz i biżuterii.

„Wymyśliliśmy specjalny rodzaj glazury w której zawarte są skremowane pozostałości człowieka a następnie wykorzystywana ona jest do pokrywania produktu” – mówi jej właściciel.

Podkreślmy, że w Wielkiej Brytanii istnieje firma wytwarzająca produkty z ludzkiej skóry i handlująca nimi. Przy czym zapewnia się, że skóra pochodzi tylko od ludzi, którzy zostawili odpowiedni testament.

Przypomnijmy, że poszanowanie zmarłych i zachowanie ich szczątków w stanie nienaruszonym było jednym z fundamentów ludzkiej kultury.

a

Za: http://3rm.info/main/69162-antihristovo-raschelovechevanie-novaya-moda-kruzhki-gramplastinki-bizhuteriya-iz-kremirovannyh-ostankov-rodstvennikov.html

Data publikacji: 6.10.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *