Strona główna > Świat > Eurosodoma – Algierscy kibice demolują Paryż, są ofiary !

Eurosodoma – Algierscy kibice demolują Paryż, są ofiary !

Trwa Puchar Narodów Afryki, w tegorocznej edycji wyjątkowo dobrze radzi sobie reprezentacja Algierii, która dotarła już do półfinału. Prawdziwy wysyp kibiców tej drużyny miał jednak miejsce w stolicy Francji – Paryżu, gdzie po każdym z ostatnich meczy tłumy wychodzą na ulice, aby świętować sukces swojej drużyny.

Świętowanie sukcesu w rozumieniu Europejczyków to dobra zabawa, muzyka, rozmowy o meczu, taniec i radość chwili. Jednak muzułmańska Algieria widzi to inaczej. Dla obywateli tego kraju mieszkających w dawnej stolicy mody jest to doskonała okazja do rabowania, niszczenia i siania demolki.

https://twitter.com/ClementLanot/status/1149438958016847872?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1149445593053507585&ref_url=https%3A%2F%2Fndie.pl%2Falgierscy-kibice-demoluja-paryz%2F

Około 10 000 „kibiców” już od pierwszych zwycięstw w fazie pucharowej wychodzi na ulice Paryża, nieco mniej osób świętuje w Marsylii i innych francuskich miastach.

W wyniku niekontrolowanego zalania miast doszło to starć z władzami, włamań do renomowanych sklepów na Polach Elizejskich i niszczenia mienia zwykłych mieszkańców. W Montpellier zginęła kobieta potrącona przez rozpędzonego kibica a jej roczne dziecko znajduje się w szpitalu. Kobiety były zaczepiane na ulicach a jeden przechodniów został ugodzony nożem. Poszkodowana jest również nastolatka, która doznała złamań obu kończyn dolnych a około 20 funkcjonariuszy zostało rannych.

W wyniku chaosu policja zmuszona była użyć gazu i zatrzymać część „kibiców”. Ulice miast były nieprzejezdne a mieszkańcy bali się wychodzić z domów.

Źródła:

https://www.stefczyk.info/2019/07/12/tak-algierczycy-zdemolowali-francje-po-awansie-ich-druzyny-w-pna-nie-zyje-kobieta-a-jej-roczne-dziecko-walczy-o-zycie/

https://wiadomosci.poinformowani.pl/artykul/14248-zamieszki-we-francji-po-zwyciestwie-algierii

Za: https://ndie.pl/algierscy-kibice-demoluja-paryz/

12.07.2019

One thought on “Eurosodoma – Algierscy kibice demolują Paryż, są ofiary !

  1. To kara za kolonię które miała Francja.Już w latach 70 było dużo kolorowych ludzi we Francji w tym Algierczyków.Historia zatoczyła koło i Francuzi zapłacą za to najwyższą karę.We własnym państwie będą niewolnikami.Belgia też wcześniej czy później odpowie za króla Leopolda II który w Kongo zrobił sobie prywatną kolonię i mordował w bestialski sposób tamtejszą ludność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.