Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Aborcjoniści wszystkich krajów łączcie się…pod sztandarami Amnesty International

Eurosodoma – Aborcjoniści wszystkich krajów łączcie się…pod sztandarami Amnesty International


6 – 8 lipca 2018 r. w Warszawie odbyło się Zgromadzenie Globalne delegatów Amnesty International. Przyjęto na nim nowe wytyczne, mające na celu promowanie nieograniczonego dostępu do aborcji.

Dotychczasowe wytyczne dotyczące propagowania aborcji, opracowane w 2007 r. zostaną zastąpione przez ich zaktualizowane wersje. O ile poprzednie zapisy zawierały konieczność dostępu do aborcji w pewnych przypadkach oraz przeciwdziałanie jej całkowitemu zakazaniu, o tyle w najnowszej wersji postulowany jest nieograniczony dostęp do aborcji,  jedynie na podstawie decyzji i woli matki.

„Reprezentanci zagłosowali za wprowadzeniem nowej, zaktualizowanej pozycji dotyczącej aborcji, która wzywa Państwa nie tylko do niewprowadzania całkowitego zakazu aborcji, ale także do zagwarantowania wszystkim kobietom dostępu do bezpiecznego i legalnego zabiegu” – czytamy w oświadczeniu organizacji.

Amnesty International Polska chwali się, że specjalnym gościem zgromadzenia była Izabela Możdżeń z „Warszawskiego Strajku Kobiet”. W swoim wystąpieniu „opowiedziała o doświadczeniach, sukcesach i wyzwaniach w walce o prawa kobiet”.

Amnesty International już całkowicie odsłoniło karty, w oficjalny sposób pokazując jaki jest stosunek tej organizacji do życia. Nie tylko nienarodzonych. Przypomnijmy w jak haniebny sposób AI odżegnywała się od opublikowania swojego stanowiska w sprawie Alfiego Evansa tłumacząc się…brakiem dostępu do informacji medycznych (brak informacji nie przeszkadzał do włączania się w inicjatywy ekologistów czy „obrońców zwierząt”). Amnesty International Ireland w ramach kampanii dotyczącej referendum aborcyjnego opublikowało ohydny film usprawiedliwiający zabicie nienarodzonego dziecka np. niechęcią do prania pieluch czy „brakiem gotowości emocjonalnej do bycia matką”.

Źródło: amnesty.org / facebook.com

PR

Za: https://www.pch24.pl/aborcjonisci-wszystkich-krajow-laczcie-sie—pod-sztandarami-amnesty-international,61550,i.html

Data publikacji: 11.07.2018


7 thoughts on “Eurosodoma – Aborcjoniści wszystkich krajów łączcie się…pod sztandarami Amnesty International

 1. A może to i dobrze, że dostęp do aborcji się rozszerza?
  W ten sposób „geny feministyczne” zostaną wyskrobane.

  My tutaj ubolewamy nad życiem niewinnego dziecka ale załóżmy np że jakaś szmata urodzi córkę.
  Kim będzie ta córka jak dorośnie?
  Najprawdopodobniej następną szmatą.

  Powiedziałbym tak – normalna kobieta skrobać się nie będzie, może z wyjątkiem jakichś ekstremalnych sytuacji jak gwałt przez jakąś odrażającą dla niej osobę (i wtedy ma rację i nie można tego potępiać).
  Kto zazwyczaj się skrobie?
  Szmaty.
  Czy to dobrze?
  Tak.
  Dlaczego?
  Bo nie przekażą genów i w przyszłości będzie mniej szmat.

  Podobnie z facetami – pedałami czy transseksami – geny jednych i drugich wyginą w wyniku braku dzieci.

  Uważam, że kobietom o poglądach feministycznych powinno się ułatwiać aborcję, sterylizację i wszystkie inne pomysły, które będą eliminować je z puli genetycznej.

  1. It’s a pity that you and people like you were not aborted at birth…so much hate and intolerance but you are probably in church each weekend on your knees when you know nothing of love to your fellow man. People abort not for fun–there is always a reason–rape, illness, deformity, retardation and the lack of means to support the child in any way…it is not you–or anyone’s–place to judge these people. As to gays or any otherminorities…no matter what book of religion you follow, they were here first and almost 10% of every population is gay…I recommend you read more, travel more and learn tolerance before a lack of it destroys you.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *