Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Aborcjoniści wszystkich krajów łączcie się…pod sztandarami Amnesty International

Eurosodoma – Aborcjoniści wszystkich krajów łączcie się…pod sztandarami Amnesty International

6 – 8 lipca 2018 r. w Warszawie odbyło się Zgromadzenie Globalne delegatów Amnesty International. Przyjęto na nim nowe wytyczne, mające na celu promowanie nieograniczonego dostępu do aborcji.

Dotychczasowe wytyczne dotyczące propagowania aborcji, opracowane w 2007 r. zostaną zastąpione przez ich zaktualizowane wersje. O ile poprzednie zapisy zawierały konieczność dostępu do aborcji w pewnych przypadkach oraz przeciwdziałanie jej całkowitemu zakazaniu, o tyle w najnowszej wersji postulowany jest nieograniczony dostęp do aborcji,  jedynie na podstawie decyzji i woli matki.

„Reprezentanci zagłosowali za wprowadzeniem nowej, zaktualizowanej pozycji dotyczącej aborcji, która wzywa Państwa nie tylko do niewprowadzania całkowitego zakazu aborcji, ale także do zagwarantowania wszystkim kobietom dostępu do bezpiecznego i legalnego zabiegu” – czytamy w oświadczeniu organizacji.

Amnesty International Polska chwali się, że specjalnym gościem zgromadzenia była Izabela Możdżeń z „Warszawskiego Strajku Kobiet”. W swoim wystąpieniu „opowiedziała o doświadczeniach, sukcesach i wyzwaniach w walce o prawa kobiet”.

Amnesty International już całkowicie odsłoniło karty, w oficjalny sposób pokazując jaki jest stosunek tej organizacji do życia. Nie tylko nienarodzonych. Przypomnijmy w jak haniebny sposób AI odżegnywała się od opublikowania swojego stanowiska w sprawie Alfiego Evansa tłumacząc się…brakiem dostępu do informacji medycznych (brak informacji nie przeszkadzał do włączania się w inicjatywy ekologistów czy „obrońców zwierząt”). Amnesty International Ireland w ramach kampanii dotyczącej referendum aborcyjnego opublikowało ohydny film usprawiedliwiający zabicie nienarodzonego dziecka np. niechęcią do prania pieluch czy „brakiem gotowości emocjonalnej do bycia matką”.

Źródło: amnesty.org / facebook.com

PR

Za: https://www.pch24.pl/aborcjonisci-wszystkich-krajow-laczcie-sie—pod-sztandarami-amnesty-international,61550,i.html

Data publikacji: 11.07.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *