Strona główna > Historia > Europejski satanizm – przewodnik dla początkujących

Europejski satanizm – przewodnik dla początkujących

aDamaszek 1840

To co Henry Makow (żyd/a303) nazwał ‘najsłynniejszym przykładem satanistyczno-żydowskiej rytualnej ofiary ludzkiej”, wydarzyło się w Damaszku:

Najistotniejsze punkty afery w Damaszku są następujące: 1. Wybitny włoski kapucyn mnich, o. Tommaso został rytualnie zamordowany (i jego krew spuszczona) przez wybitnych kabalistycznych Żydów. 2. Przyznali się i zaprowadzili władze do jego identyfikowalnych szczątków i ubrania. 3. Rotszyldowie wysłali delegację wybitnych angielskich Żydów do Damaszku i naciskali na wszystkich zainteresowanych by stwierdzili, że ich zeznania uzyskano za pomocą tortur. 4. Papież Grzegorz XVI, miał niezawodny wywiad i nie uległ. Ani żaden przyszły papież. Mieli również zeznania mołdawskiego kapłana, byłego rabina żydowskiego, który opisał i wyjaśnił wszystkie rytuały, w tym wykorzystywanie chrześcijańskiej krwi do paschalnej macy’.

W internecie jest bestsellerowa książka opisująca to historyczne wydarzenie ‘The Matzo of Zion’ [Maca Syjonu]. Maca – rodzaj opłatka rzekomo nasączonego chrześcijańską krwią sporządzanego na ich święto Jom Kippur. Wzywam każdego do przeczytania tej książki i nie uwierzenia, że to wszystko było prawdziwe. Cytat:

5 lipca 1840 roku, żydowska dzielnica w Damaszku, zeznanie Żyda:

Zabiliśmy go dla krwi, i krew umieściliśmy w butelce w domu rabina Moussa Abou Al-Afieh, zgodnie z naszymi naukami religijnymi. Istotą sprawy było zdobycie krwi, gdyż tego wymaga od nas religia. Rabin Moussa Salaniki dostarczył krew rabinowi Moussa Abou Al-Afieh, tradycyjnym obowiązkiem religijnym jest by krew przetrzymywali rabini.

Pytanie: “Dlaczego konieczna jest krew? Czy prawdą jest, że dodaje się ją do chleba? Czy wszyscy Żydzi go spożywają?”

Odpowiedź: “Tradycyjnym religijnym zwyczajem establiszmentu jest dodawanie krwi do chleba dla przywódców religijnych, nie dla zwykłych ludzi. Jeśli chodzi o sposób robienia chleba, rabin Jacob Al-Intabi pozostaje w piekarni w nocy Jom Kippur. Wtedy przychodzą do niego wierzący z mąką na chleb. On bez ich wiedzy miesza krew z ciastem chlebowym. Oddaje im chleb zrobiony z ich mąki”. […]

Jeśli chodzi o krew, nie spełnia żadnej innej roli niż święto Fatir (święto przaśnego chleba – żydowska Wielkanoc)”.

Ten sam los spotkał asystenta o. Tomasso, skończył w butelce. W kwietniu 1840 roku, z 16 sprawców podwójnego mordu, 4 uniewinniono, a 12 skazano na śmierć. Zgłaszali się inni obywatele, by złożyć zeznania o tajemniczych zaginięciach ich bliskich na przestrzeni lat, zwłaszcza dzieci, i opisywali swoje podejrzenia. Niemiecki dziennik skomentował: ‘Chociaż co roku w Damaszku nagle i bez śladu ginęły dzieci, chociaż zawsze podejrzewano o to Żydów, nikt nie odważył się ich oskarżać, faktycznie, nikt nie odważył się kontynuować sprawy dobrze uzasadnionych podejrzeń, tak wielki był wpływ ich pieniędzy na skorumpowane władze tureckie’.

W Damaszku społeczeństwo oczekiwało egzekucji podwójnych morderców. . . Na próżno! Zamiast tego pokazali się ludzie-kłamcy, poświadczając, że wszystkie informacje uzyskano torturami itd. – ale tak nie było.

Historia Toaffa

Ariel Toaff, profesor Historii Średniowiecza i Renesansu na izraelskim Ben-Ilan University i syn głównego rabina w Rzymie, opublikował aksiążkę ‘Pasque di Sangue’ , przełożoną na angielski pt. ‘Passovers of Blood: The Jews of Europe and Ritual Murders’ [Pascha krwi: Żydzi Europy i mordy rytualne]. Komentarz badacza Talmudu Michaela Hoffmana: “Książka Toaffa potwierdza szokujące i przerażające fakty, hipnotyczne i przyprawiające o mdłości zafascynowanie ortodoksyjnego judaizmu krwią. Nie każdą krwią – krwią niewinnych chrześcijan, łącznie z krwią dzieci”. Jego książka omawia jak ‘Od tysięcy lat oskarżano Żydów o mordy rytualne’ [Ritual murder accusations have been made against the Jews for thousands of years] (s. 125)

Izrael Szamir z pewnością jest człowiekiem rozsądnym. Tak napisał o tej książce:

‘Toaff odkrył wiele przypadków takich krwawych ofiar wiążących się z okaleczaniem dzieci, upuszczaniem krwi i pieczenia jej w macy (przaśny chleb) na przestrzeni 500 lat historii Europy’. Jak wam się to podoba? I jeśli będziemy o tym mówić, nazwie się nas antysemitami?

Toaffowi grożono i go złamano, w końcu tak zaskamłał o swoim magnum opus:

“Najserdeczniej przepraszam wszystkich tych, których obraziłem swoimi artykułami i przekręconymi faktami, przypisywanymi mnie i mojej książce”.

Rój go dorwał! Cienie Davida Cole’a. . . czy Henry’ego Forda w 1927 roku, odżegnującego się od wszystkiego co napisał w Dearborne Independent. Czy faktycznie Galileo, jeśli chcecie by wyglądał jak bohater. Poniżej komentarz wnikliwego p. Hoffmana:

“Początkowo Toaff był niepokorny przed opublikowaniem jego książki w języku włoskim. Ale w ciągu tygodnia od tego ogłoszenia stał się szlochającym wrakiem, po otrzymaniu zwykłych gróźb dotyczących życia i pracy nauczyciela ze strony wiecznie prześladowanych. Wkrótce potem, prof. Toaff  zakazał swojej książki, ale nie wcześniej niż kiedy pokazała się na ulicach Włoch i znalazła się w rękach włoskich uczonych, którzy przetłumaczyli ją na język angielski dla naszego dobra

Nakazy Talmudu ważne dla tego kultu śmierci (cytowane w ‘Macy Syjonu’):

“Jeśli Żyd powie coś, co może krzywdzić naród żydowski, powinien zostać bezlitośnie zabity; bo taka jednostka przysparza mu hańby; Talmud nie pozwala mu żyć. . . Każdy kto stawia w niekorzystnej sytuacji religijnej towarzysza swoimi deklaracjami na rzecz obcego [„obcy” wyraźnie oznacza „nie-Żyda”], wydaje oświadczenie przeciwko niemu dla rządu kraju, które może sprowadzić grzywnę, karę cielesną lub śmierć, sam zasługuje na śmierć. Taki zdrajca nie ma nadziei na inny świat. . . i jeśli tylko pozna się intencję wydania takiego oświadczenia, jego miejsce lub najmniejszy szczegół, od tego momentu jest winien śmierci, a ci obecni są odpowiedzialni za zabicie go lub zrobienie wszystkiego co mogą, by zmarł, zanim spełni swój zamiar” – “księga religii” – Kethim.

Czy to oznacza, że istotą judaizmu jest tajnym stowarzyszeniem kultu śmierci?

Angielski zakaz

Władze Damaszku powinny porównać oświadczenie Edwarda I, króla Anglii, odnośnie wypędzenia Żydów z Anglii w 1290 roku: zasadniczo król miał dosyć historii o mordach rytualnych chrześcijańskich dzieci dokonywanych przez Żydów i postanowił ich wypędzić (zob. rozdział ‘Żydowski mord rytualny w Anglii’). Podobnie hiszpański edykt z roku 1492 o wypędzeniu zawierał taki sam powód. Skąd wzięły się te historie? Jeśli są nieprawdziwe, to dlaczego je wymyślano?

Aspekt ukrzyżowania gojowskich dzieci w angielskim dekrecie o wypędzeniu pokazuje się na przestrzeni stuleci, jako praktykowany na rytuał paschalny: proces w którym ściąga się krew z umierającego dziecka, i dokonuje się nakłuwania ciała. Odnośnie charakteru potęgi satanistycznej, śmierć wymaga stosowania terroru i horroru, i ma nie być natychmiastowa: zgon dziecka ma być powolna i wywoływać terror – i taka jest istota praktyki przywoływania szatana. (Pascha to ceremonia Wielkiej Nocy ‘świętująca’ rzekome zabicie pierworodnego syna w każdej egipskiej rodzinie wiele lat temu, kiedy Egipcjanie byli gospodarzami Hebrajczyków. Może to staje się bardziej ‘realne’ jeśli doda się śmierć dziecka narodu gospodarza?)

Izraelscy żołnierze, jak widzieliśmy dawno temu w Gazie, są jedynymi, którzy strzelają do małych gojowskich dzieci dla zabawy, dla sportu – nie zrobią tego nawet amerykańscy żołnierze.

Historia wypędzenia Żydów

W Europie było pięć głównych narodów, które przez stulecia wypędzały Żydów, począwszy od wypędzeń brytyjskich w 1290 roku. W sumie 109 razy wypędzano całe społeczności żydowskie z krajów, miast i księstw. Nikomu z nas nie wolno dyskutować na ten straszny ciągnący się temat w dziejach Europy: ale jest to jednoznacznie definiująca cecha żydowskiej religii – żadna inna nie ma takich historii! Dobrze byłoby, gdyby ktoś przeczesał wszystkie odnoszące sie do tego teksty, żeby ocenić ile z nich dotyczyło zarzutów o rytualne ‘gojowskie’ ofiary. Ze względów historycznych to naprawdę powinno się przeprowadzić w Damaszku.

Żydzi mogą być wspaniałym, inteligentnym, utalentowanym narodem, ale trzeba przyznać, że w sensie zbiorowym, wydaje się brakować mu znajomości samych siebie. Czy jest jakieś miejsce żeby zbadać sumienie judejskiej psychiki? Jak w ogóle ich rabinom może udawać się potwierdzenie pojęcia, że w wyniku wielokrotnego wypędzania ich z chrześcijańskich (i innych) społeczności, moralna wada musi leżeć całkowicie w tych innych narodach, a nie w samych ‘Żydach’? Na pewno taki sposób myślenia może być tylko wynikiem indoktrynacji społeczności żydowskich talmudycznymi nakazami rabinicznymi, tzn. że tylko Żydzi są ludźmi, a wszyscy inni nimi nie są? Co jeszcze może tłumaczyć taki katastrofalny koślawy sposób myślenia? Te serie wypędzeń były wynikiem tego, że ludzie odkrywali to co było w Talmudzie!

‘W różnych czasach Żydów wypędzano z każdego kraju w Europie. I w prawie każdym przypadku było to na skutek oskarżeń o mord rytualny. Najbardziej obiektywną książką na ten temat jest ‘Jewish Ritual Murder’ [Żydowski mord rytualny] Arnolda Leese’a z 1938 roku’.

250 Kartagina
415 Aleksandria
554 Diecezja Clermont (Francja)
561 Diecezja Uzès (Francja)
612 Wizygocka Hiszpania
642 Imperium Wizygotów
855 Włochy
876 Sens
1012 Mainz
1182 Francja
1182 Niemcy
1276 Górna Bawaria
1290 Anglia
1306 Francja
1322 Francja (ponownie)
1348 Szwajcaria
1349 Hielbronn (Niemcy)
1349 Saksonia
1349 Węgry
1360 Węgry
1370 Belgia
1380 Słowacja
1388 Strasbourg
1394 Niemcy
1394 Francja
1420 Lyons
1421 Austria
1424 Fribourg
1424 Zurych
1424 Kolonia
1432 Savoy
1438 Mainz
1439 Augsburg
1442 Holandia
1444 Holandia
1446 Bawaria
1453 Francja
1453 Breslau (Wrocław)
1454 Wurzburg
1462 Mainz
1483 Mainz
1484 Warszawa
1485 Vincenza (Włochy)
1492 Hiszpania
1492 Włochy
1495 Litwa
1496 Neapol
1496 Portugalia
1498 Norymberga
1498 Navarre
1510 Brandenberg
1510 Prusy
1514 Strasbourg
1515 Genua
1519 Regensburg
1533 Neapol
1541 Neapol
1542 Praga i Bohemia
1550 Genua
1551 Bawaria
1555 Pesaro
1557 Praga
1559 Austria
1561 Praga
1567 Wurzburg
1569 Państwa Papieskie
1571 Brandenburg
1582 Holandia
1582 Węgry
1593 Brandenburg, Austria
1597 Cremona, Pavia i Lodi
1614 Frankfurt
1615 Worms
1619 Kijów
1648 Ukraina
1648 Polska
1649 Hamburg
1654 Białoruś (Mała Rosja)
1656 Litwa
1669 Oran (Afryka Północna)
1669 Wiedeń
1670 Wiedeń
1712 Sandomierz
1727 Rosja
1738 Wurtemburg
1740 Białoruś
1744 Praga, Bohemia
1744 Słowacja
1744 Livonia
1745 Morawy
1753 Kovad (Litwa)
1761 Bordeaux
1772 Polska / Rosja
1775 Warszawa
1789 Alzacja
1804 wioski w Rosji
1808 wioski w Rosji
1815 Lubeka i Brema
1815 Frankonia, Szwabia i Bawaria
1820 Brema
1843 granica Rosji, Austria i Prusy
1862 USA tereny gen. Granta
1866 Galatz, Rumunia
1880 + Rosja
1891 Moskwa
1919 Bawaria (Żydzi obcokrajowcy)
1938-45 tereny pod rządem nazistów
1948 kraje arabskie

Jeśli chodzi o to dlaczego ich wykrywano (następnie wypędzano), to powód jest prawie komiczny. . . na skutek szczególnej integralności (czy może powagi, lepsze słowo) ich nabożeństwa dla magicznego satanistycznego krwawego rytuału. Naprawdę chcieli by działała magia, więc stosowali zasady przerażającej gry. Święty Talmud zakazuje pochówku martwych zwierząt, a także definiuje wszystkich nie-Żydów jako zwierzęta. Według prawa żydowskiego, zakazany jest pochówek zwierząt. Po rytualnym złożeniu ofiary, satanistycznym rytuale czarnej magii, nagie, podźgane ciało dziecka, po upuszczeniu z niego krwi, musi zostać wyrzucone na śmietnik. Ten żydowski rytuał zakazuje pochówku ciała, nawet gdyby to miało ukryć wszystkie dowody ich zbrodni. Podoba mii się to, że lękliwi goje są zbyt uprzejmi by się temu sprzeciwić! Można nas teraz oskarżyć o negowanie holokaustu!

Świat potrzebuje by ktoś, jeśli możliwe w Damaszku, przyjrzał sie każdemu z tych wypędzeń i skomentował ich przyczyny, przyjrzał się obrzędom Purim i Paschy, i zbadał do jakiego stopnia zachowała się w ciągu wieków trwająca tradycja picia krwi w Europie, dzięki uczonym Mędrcom Syjonu. Według żydowskiej doktryny Talmudu, dusza zamieszkuje w krwi – nie zamierzam powiedzieć nic więcej; poza tym, że podejrzewam, iż legenda o wampirach w Europie pochodzi z tego zjawiska.

Odnoszę także wrażenie, zwróćcie uwagę na to lękliwi, uprzejmi goje, że renesans, ten potężny wybuch ludzkiego optymizmu, kreatywności i pojmowania piękności, miał miejsce kiedy SAK (Satanistycznych Aszkenazyjskich [K]Chazarów) wypędzono z każdego europejskiego narodu – może mogli wałęsać się w Amsterdamie, mimo że wypędzono ich z Holandii w latach 1442 i 1444 – i w wyniku tego można było rozwinąć system bankowy wolny od niszczących wpływów żydowskich. (Faktycznie miliony zaczynają rozumieć, że system bankowy który jest przedmiotem, raczej niż panem rządów które mu służą, jest dokładnie tym, czego obecnie potrzebuje świat.) Ta sytuacja zakończyła się w 1643 roku kiedy Cromwell pozwolił im na ponowne osiedlanie się, w zamian za finansowanie jego armii i zgodę na rozkazy bankierów w jaki sposób usunąć i zabić zasiadającego króla Anglii, Karola I. (Istotna książka kpt Ramsaya ‘The Nameless War’ [Ohydna wojna] o II wojnie światowej, za którą go uwięziono). Te fakty, jak również wiele innych, zostały usunięte z naszych podręczników historii.

Święty Talmud

Każdy kto szuka religii opartej na brudzie i perwersji, sprawdźmy komentarze Elizabeth Dilling na temat Talmudu:

Berakoth Tytuł książki rzekomo oznacza błogosławieństwa, ale jest tak brudnym zbiorem wulgaryzmów jaki można znaleźć, 405 stron “tajnych rozmów”.

Megillah to sadystyczna celebracja pijaństwa i żądzy krwi, talmudyczne przypomnienie o obowiązku Żyda by spił się w Purim, żeby nie rozróżniał “błogosławieństwa Mordechaja” od “przeklinania Hamana” (Zobacz http://www.come-and-hear.com/dilling/299.html)

Seder Nashim (kobiety) Ta sekcja zawiera 13-str wstęp do wydania Soncino autorstwa rabina J H Hertza. Książki te różnią się między sobą rynsztokowym brudem i plugawościami.

Baba Kamma (pierwsza brama): 719 stron talmudycznej gadaniny, ogólnych przepisów na temat krzywd, że uszkadzanie własności gojowskiej jest dozwolone; a żydowskiej jest jak atak na boską własność, bo tylko “Żydzi” są “ludźmi”, nie-Żydzi są zwierzętami. Jest to “braterstwo” forsowane przez Talmud.

Z tym nie da się wygrać!

“Głównymi cechami Talmudu są: pompa, głupota, plugawość i więcej plugawości, zbiór przepisów pozornie w celu wynajdowania podstępów i uników; zachwycanie się sadystycznym okrucieństwem, odwrócenie wszystkich biblijnych nauk moralnych o kradzieżach, mordach, sodomii, krzywoprzysięstwie, traktowaniu dzieci i rodziców; szalonej nienawiści do Chrystusa, chrześcijan i każdego etapu chrześcijaństwa” (cytat E. Dilling).

Czy jakiś rozsądny człowiek mógłby nie zgodzić się z jej opinią? Poświęcanie gojowskich dzieci demonowi Molochowi jest kazuistycznie aprobowane przez ten święty tekst, według niej, pomaga wyjaśnić trzykrotnie powtórzone potępienie wypowiedziane przez Jezusa Chrystusa:

“Właśnie wy, faryzeusze, dbacie o czystość zewnętrznej strony kielicha i misy, a wasze wnętrze pełne jest zdzierstwa i niegodziwości” (Łk 11:39) i “Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa” (J 8:44) i trzeci raz: “Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa” (Mt 23:27).

Och, dziwne, że Go nie aresztowano za antysemityzm! Faryzeuszy uważano za strażników tradycji werbalnej, co później spisano jako Talmud.

Judaizm jest jedyną religią na świecie mającą satanistyczne teksty, a mianowicie święty Talmud Babiloński. Jak słusznie zauważył Kevin Boyle: ‘Talmud to całkowicie satanistyczny dokument’. Jeśli zdefiniujemy tekst satanistyczny jako taki, który licencjonuje mord dziecka w celach rytualnych, to istnieją dwie i tylko dwie księgi w nowoczesnym świecie (mające jakieś znaczenie), do których to sie odnosi: jedna Alastaira Crawleya z 1929 roku (powstrzymam sie przed podawaniem jej tytułu)  i druga – Talmud.

Czasami pojawiają się wyprane teksty Talmudu-dla-Gojów, więc zwróćmy uwagę na oryginalną wersję: ‘W nieocenzorowanym Talmudzie Babilońskim, wrogie, pogardliwe i samobójcze odnośniki i mowa nienawiści skierowane są do Gojów, co oznacza narodów, wszystkich nie-Żydów’ – Michael Hoffman

Poniżej współczesna opinia Sherry Shriner z internetu w ‘NWO i Talmud’ [New world order and the Talmud’] (www.thewatcherfiles.com):

‘Talmud to satanistyczna wersja Tory. Żydzi mają werbalną wersję Tory zwaną Tenach, lub jak niektórzy nazywają Talmud, ale Talmud który zna tylko mniejszość prawdziwych Żydów nie jest Talmudem używanym obecnie. Talmud Babiloński jest nadrzędny od 1905 roku. . . Faktycznie każdy Żyd dzisiaj uczony jest z tego konkretnego Talmudu. O Jezusie mówi jako bożku, a Jego wyznawcach jako o bałwochwalcach. Twierdzi, że Jezus zajmował się bestialstwem i pali się w piekle w bajorze nasienia.

Więc skąd to się wzięło? Od samego szatana. Księgo Talmudu oparte są na naukach faryzeuszy. Żeby zrozumieć dlaczego Jezus tak gardził tą starą sektą elitarystów, chrześcijanie muszą mieć pewna wiedzę na temat Talmudu – zbioru 63 ksiąg napisanych przez starożytnych rabinów. Księgi te zawierają kodeks prawny, tworzący podstawę dzisiejszego judaizmu i żydowskiego prawa. Faktycznie judaizm talmudyczny jest przede wszystkim systemem prawnym w dosłownym sensie. Ma mało wspólnego z religią. Jest bardziej starożytną grupą polityczną z licznymi zwolennikami, którzy nie są otwarcie Żydami. To dlatego tak wielu Żydów otwarcie twierdzI, że są Żydami i jednocześnie ateistami.

‘Faktycznie Talmud pochodzi od starożytnego kultu kabały i faryzejskich sekt. Jezus powiedział im, że byli synagogą szatana. Każdy współczesny syjonista trzyma się tego co uważa za tajne nauki Talmudu. . . Obecnie większość Żydów w Izraelu to praktycy prawa faryzejskiego – prawa talmudycznego – które jest wrogiem prawdy, Jezusa i Pana Boga’.

Talmud jest księgą wykorzystywaną do szkolenia rabinów. W 204 roku Menachem Elon, wice-przewodniczący Sądu Najwyższego Izraela, wyjaśnił skąd pochodzi władza konstytucyjna jego kraju, skoro nie ma napisanej konstytucji: ‘Wszystko co jest w Talmudzie Babilońskim obowiązuje w całym Izraelu. Każde miasto i kraj musi przestrzegać wszystkich zwyczajów, wprowadzać w życie dekrety i wykonywać akty prawne mędrców talmudycznych, gdyż cały naród żydowski zaakceptował wszystko zawarte w Talmudzie’. Ten fundament izraelskiego prawa opartego na Talmudzie wywiera ogromny wpływ, że realia izraelskiej polityki są kontynuacją koszmarnego horroru dla reszty świata.

Poniżej sensowna opinia amerykańskiej witryny VeteransToday:

“Czy Talmud da się obronić jako święty tekst? I czy Żydzi mogą być akceptowani przez świat, tak długo jak nie wyrzekną sie go i nie przeproszą? Uważam, że odpowiedź jest nie. Izrael Szahak i inni twierdzą, przekonywująco, że jego ludobójcza doktryna inspiruje ukryte zło. Polecam wspaniała książkę Izraela Szahaka ‘Jewish History, Jewish Religion: The Weight of 3000 Years’ [Żydowskie dzieje i religia żydzi i goje XXX wieków historii], warto przeczytać” – Casandra.

Opinia Rosjanina

Żeby poznać opinię rosyjskiego uczonego, zajrzymy do klasycznego dzieła dr Wladimira Iwanowicza Dala, obrazowo zatytułowanego ‘Searching for the Jews who Murder Christian Babies and How the Jews Use the Babies’ Blood’ [Szukanie Żydów którzy mordują chrześcijańskie dzieci i jak Zydzi wykorzystują krew dzieci], opublikowanego w 1844 roku, w ślad za aferą w Damaszku:

“Zbadałem wszystkie straszne przypadki, prawnie udowodnione na przestrzeni historii. Oskarżenia, że Żydzi boleśnie mordują chrześcijańskie dzieci w czasie Wielkanocnym, można uważać za opowieść o duchach i zabobon, i konieczne jest by nabrać przekonania, że oskarżenie to jest rzeczywiście uzasadnione. . . Oczywiście, żaden inteligentny człowiek nie zaprzeczy, że w krajach gdzie Żydzi są tolerowani, od czasu do czasu, znajdowano zwłoki noworodków – prawie zawsze znajdowane się w takim samym okaleczonym stanie, lub co najmniej, wykazującym na to, że doznali podobnej burzliwej śmierci. . . To nie jest tylko mord, a raczej z premedytacją dokonane bolesne tortury niewinnych dzieci, popełnione przez tych, którzy lubią te tortury ze szczególnych wiążących się z nimi względów. . . Skąd biorą się te zwłoki niewinnych dzieci, umyślnie okaleczane w ten sam sposób? Dlaczego te zwłoki znajduje się na terenach gdzie mieszkają Żydzi? I w końcu, dlaczego te przypadki, prawie wyłącznie, mają miejsce w okolicach Wielkanocy? Ceremonia religijna, której wynikiem jest zniekształcanie, nie zdarza się wśród wszystkich Żydów, a raczej, bez żadnych wątpliwości, tylko wśród ich najmniejszej części: ma miejsce wyłącznie w sekcie chasydzkich Żydów, sekcie o najbardziej uporczywym fanatyzmie, która uznaje tylko księgi talmudyczne i rabiniczne i odrzuca Stary Testament.

Słabe, niewystarczające poszukiwania śledczych, różne sztuczki Żydów, ich bezczelne i uparte zaprzeczenia, nierzadko przekupstwa, twierdzenie większości wykształconych ludzi, że oskarżenie to jest tylko niesławnym oszczerstwem, i wreszcie człowieczeństwo naszych przepisów karnych, wszystkie te rzeczy ratowały żydowskich sprawców, niemal za każdym razem, przed zasłużoną egzekucją. A oni, używając swoich machinacji, przez składanie fałszywych zapewnień pod przysięgą o niewinności, przy użyciu fałszywej propagandy, która sugerowała, że takie oskarżenia były jedynie wynikiem dokonanej niesprawiedliwości z wbudowanymi w nie oszczerstwami, prawie zawsze dobrze przygotowanymi na takie oskarżenia. Żydzi karali tych, którzy pokazywali wiarygodne dowody przeciwko nim. W roku 1817 [w Rosji] 28 lutego wprowadzono prawo, które ogłosiła Najwyższa Komenda 6 marca: Zakazuje się nawet podejrzewać Żydów o takie zbrodnie, a opinię że Żydzi potrzebowali nie-żydowskiej krwi nazwano uprzedzeniem. Tymczasem badanie miejsc gdzie odbywało się potajemne szkolenie talmudystów potwierdza dokonanie tego okaleczenia-zabójstwa, i bezstronna opinia przedstawiona w tych sprawach przekonuje, bez wątpienia, że to prawda”.

Zasady dotyczące składania ofiar dziwnie przypominają instrukcje czarnej magii Alistaira Crawleya, jak to idealnie nadają się do tego “inteligentni” biali 9-letni chłopcy. Dr Eric Bischoff, słynny niemiecki badacz żydowski, odszukał wyraźne uzasadnienie praktykowania żydowskiego mordu rytualnego w Tikunne Zohar, wydanie Berdiwetsch, 88b, księdze o rytuałach kabalistycznych:

“Ponadto jest nakaz odnoszący się do zabijania obcych, którzy są jak zwierzęta. Ten mord ma być dokonany sposobem legalnym (żydowskim). Ci którzy nie podlegają żydowskiemu prawu religijnemu, muszą stanowić ofiarę dla (żydowskiego) boga (szatana)”.

Ten tekst wyraźnie wymienia wymóg na białe i małe dziecko – a jeśli nie ma gojowskiej ofiary, można wykorzystywać wysuszoną krew ze wcześniejszej ofiary. Ale żydowskie prawo mówi, że ofiarą Paschy musi być białe dziecko w wieku poniżej 7 lat, które należy wykrwawić do białości, ukoronować cierniami, torturować, bić, dźgać i w końcu zadać mu ostatni cios sztyletem w bok ciała, sztylet ma być w rękach rabina, by całkowicie odtworzyć ukrzyżowanie Chrystusa. To odtworzenie ukrzyżowania, zgodne z czarną magią, był głównym powodem wypędzenia żydów z Anglii w roku 1290.

Dwa niedawne rosyjskie przypadki świadczą wyraźnie o tym, że policji brakuje pewności, jeśli chodzi o satanistyczny mord rytualny – jeśli faktycznie nie jest współwinna.

1. Wrzesień 2006, mord rytualny w Kijowie: ukraińskie dzienniki doniosły o mordzie rytualnym dokonanym w stolicy Ukrainy na początku września. Kijowska witryna Ura Inform opublikowała artykuł zatytułowany “Does the Ghost of Beilis Wander Over the Dnieper River?” [Czy duch Beilisa błąka się nad Dnieprem?] Beilis był rosyjskim Żydem, postawionym przed sądem w Kijowie za mord rytualny 10-letniego chłopca w 1913 roku. “Tym razem ofiara była także chrześcijaninem, rosyjski działacz prawosławny i dziennikarz Cyryl Bereżnoj. Jego nagie ciało znaleziono 8 września blisko stacji metra, nie daleko od brzegu Dniepru. Ukraińska policja stwierdziła, bez dalszego śledztwa, że było to rzekomo samobójstwo.

“Nikt nie wierzy policji w Kijowie. Po pierwsze. p. Bereżnoj nie miał powodu by popełnić samobójstwo. Po drugie, był pobożnym chrześcijaninem i samobójstwo jest grzechem śmiertelnym dla każdego chrześcijanina. Po trzecie, rany na ciele są typowe dla mordu rytualnego. Po czwarte, lekarze policyjni w Kijowie zrobili co mogli by ukryć charakter, miejsce i liczbę ran, poprzez dokonanie cięć dokładnie w miejscach ran podczas autopsji. Po piąte, policja odmawia wydania zwłok rodzicom w celu pochowania go”.

2. Styczeń 2011, mord rytualny na Ukrainie: Kozacy oskarżają talmudycznych Żydów o ostatni podwójny mord rytualny dwojga dzieci na Ukrainie. Charakterystyczna powolna śmierć, najpierw wykrwawienie do sucha: “ślady ran zadanych nożem pokazują, że dziecko było powoli wykrwawiane, a następnie zabite jednym lub dwoma uderzeniami noża, co wskazuje na mord rytualny. . . wg obrządku talmudycznego lub kabalistycznego’. Ciało drugiej dziewczynki było pocięte na 4 części. Panuje publiczny strach, i uważa się, że satanistyczni sprawcy pochodzą z wysokiej klasy społecznej. Dzieci zniknęły 4 stycznia, zwłoki znaleziono 29, policja szacuje, że zabito je tydzień wcześniej. Przetrzymywano je przez parę tygodni w celu wywołania terroru, po dokonaniu tego mordu zwłoki przetrzymano przez tydzień, by ukryć fakt, że nie był to atak na tle seksualnym.

“Rytualny charakter obu mordów potwierdza fakt, że jedna z dziewczynek zginęła od noża, a druga pocięta na cztery części. Pierwsze rany nożem były drobne, co jest typowe dla obrządku talmudycznego czy kabalistycznego, jako właściwa metoda wykrwawiania ofiary”.

“Drugim dowodem jest fakt, że dziewczynki zostały zamordowane tydzień przed znalezieniem ich zwłok. Błony śluzowe ich narządów płciowych były w stanie rozkładu. Gdyby mordercami byli sataniści, to ofiary najpierw zostałyby zgwałcone, potem zamordowane. Ale zgodnie z zasadami talmudycznymi, stosunek z żywymi chrześcijankami jest bestialstwem. Zwłoki obu dziewcząt wyrzucono dokładnie tydzień po mordzie by ukryć fakt, że nie zostały zgwałcone i zmarły jako dziewice.

“Zgodnie z przepisami talmudycznymi, że szczególnie cenna jest krew chrześcijańskich dzieci i chrześcijańskich dziewic. Mordu nie dokonała jedna osoba, każdy mord rytualny oznacza pewien porządek. Ten porządek działa, mord miał miejsce w którymś z pobliskich apartamentowców, i najprawdopodobniej mordercy mają wysoki status społeczny, i jedynie brak stanowczego stanowiska władz uniemożliwia złapanie ich.

“Jeśli człowiek zajmuje wysoką pozycję społeczną, przede wszystkim stanowisko publiczne, można go zobaczyć, można zidentyfikować, ale ludzie boją się mówić, i obserwują dziwne stanowisko władz. Na przykład obawiają się powiedzieć, że widzieli szanowaną osobę wchodzącą do auta z dziewczynami. W związku z tym, nasze chrześcijańskie dzieci z rosyjskiego miasta Sewastopol nie mają obecnie żadnej ochrony. Władze nie spełniają swojej podstawowej funkcji – ochrony dzieci. Dlatego my, rosyjska społeczność chrześcijańska będziemy przyglądać się tej sprawie, i nie pozwolimy przenieść winy za te brutalne mordy na niewinnych ludzi. I mówimy, że ci którzy je popełnili nie unikną kary”, zakończył lider grupy “Sobol”.

Nie unikną? Żeby każdy naród mógł się rozwijać, musi stawić opór drapieżnikowi, a to znaczy, że musi rozumieć metody drapieżnika. Rój zwycięży, jeśli społeczność-ofiara zareaguje w sposób niepodzielny, bo każdy człowiek znosi swoje prywatne cierpienie. W ciągu wieków, ujawnienie takich praktyk doprowadzało do pogromów antyżydowskich, ale dzisiaj potrzebujemy reakcji bez przemocy – indywidualna przemoc tylko wzmacnia schizoidalną mentalność zaprzeczania. Co może miasto Kijów zrobić? Nikt nie pokazuje dowodów, a władze uznają, że jest to dlatego, że są zbyt przestraszeni by to zrobić. Ten akt kwestionuje pojęcie świeckiego społeczeństwa – sprawcy są ukryci, zgony ‘bezsensowne’ z każdego świeckiego punktu widzenia, zwłoki pozostawione w widocznym miejscu, czyli jakby był to jakiś rodzaj aktu publicznego. Wtedy każdy żyje w strachu, co było po części celem tego czynu.

Pożądana jest tu reakcja publiczna. Kijów powinien zorganizować lekcje wieczorowe o Talmudzie, o żydowskich ofiarach rytualnych i o tysiącletniej historii stu żydowskich wypędzeniach z różnych kultur, powinien ponownie opublikować książkę Toaffa w języku rosyjskim, plus “Macę Syjonu” i brytyjski nakaz wypędzenia z 1290 roku, lub części istotne dla ofiar ludzkich, również książkę dr Władimira Dala; oraz powinien umieszczać plakaty w każdym budynku zawierające kopię Talmudu z cytatami, na przykład:

Rozdz. I: Chrześcijanie i kościoły chrześcijańskie mówią i robią przeciwieństwo prawdy. Przeciwstawiają się naszej (żydowskiej) prawdzie. Nie są inni od wyznawców bożków. Obowiązkiem żyda jest działać przeciwko tym kościołom i chrześcijanom. Chrześcijańska Biblia jest niczym więcej niż doktryną grzechu, wyraźnie głoszonego. Obowiązkiem żyda jest palenie Biblii wszędzie gdzie ją znajdzie.

Rozdz. I p. IV: Obowiązkiem żyda jest przeklinanie chrześcijanina trzy razy dziennie, i modlitwa do Boga by zniszczył ich wszystkich, zwłaszcza ich królów i rządy. Ten nakaz odnosi się zwłaszcza do ich przywódców religijnych; konieczne jest wzniecanie nienawiści wobec chrześcijan. Bóg dał żydom prawo do odbierania bogactwa chrześcijanom na wszelkie możliwe sposoby, czy przez handel, czy z dobroci i uprzejmości, czy przez oszustwo i podstęp, a nawet kradzież.

Rozdz. IV p. II: Żyd musi być przekonany, że chrześcijanin jest dzikim zwierzęciem, i musi traktować go jako takie. Żydom nie wolno działać ani dobrze ani źle z bałwochwalcą, ale musi starać się zniszczyć chrześcijan. Gdyby żyd zobaczył chrześcijanina w głębokiej czeluści (dół), musi go spychać dotąd aż chrześcijanin wpadnie na dno czeluści (dołu).

To na początek. W ten sposób niewidzialna hierarchia SAKów [wsch.-europejskie nazwisko aszkenazyjskie] zostanie wyciągnięta na widok publiczny i zmuszona do protestów.

W Brytanii rocznie giną tysiące, jeśli nie dziesiątki dzieci. Policja musi potrafić rozpoznać nacięcia wykonane w celu powolnej, wykrwawiającej śmierci rytualnej. Celem i metodą satanistycznej inwokacji jest powolny terror z jednoczesnym wykrwawianiem się ofiary.

Uwagi końcowe

Ludzie na ziemi potrzebują mieć świadomość istnienia satanistycznego programu i tego co on oznacza. Problemem – można powiedzieć – jest to, że bóstwo Jahwe naprawdę kiedyś istniało, naprawdę przewodziło ludowi hebrajskiemu, ale nie teraz. Inwokacje religijne, obrzędy i modlitwy nie będą wzywały tego bóstwa, które faktycznie było przez co najmniej 2000 lat. Tak więc trzeba było zrobić coś innego w zamian. . .

‘Żyd’ ostentacyjnie posiada poczwórną definicję: członek państwa, żydowskiego państwa; rasy, żydowskiej rasy’ religii, żydowskiej religii; lub kultury, żydowskiej kultury. Żadna z nich nie jest bardzo pomocna. Prawdziwa definicja (wg Henryego Makowa) może być taka: tajne stowarzyszenie jak masoneria, którego zwykli członkowie nie znają sedna jego programu. Formalnie możemy zdefiniować ‘Żyda’ jako grupę etniczną, której członkowie nie mają zdolności do samopoznania ich wspólnych działań i programu. Dlatego wspólnie przedstawiają nieprawdę – w możliwie najprzyjemniejszy sposób.

Może w tym pomóc zastanowienie sie nad poczwórnym aspektem ‘MY’, które przemawia w Protokołach mędrców Syjonu: iluminata, bankier, mason i Żyd. (N.B. Uważam, że Ochrana lub rosyjska Tajna Policja nie odegrała tu żadnej roli w stworzeniu tego dokumentu pod koniec XIX wieku).

Żyjemy w wieku świeckim, kiedy zwykli ludzie nie chcą uwierzyć, że mord rytualny ma miejsce, czy że ‘zrobiliby’ wszystko gdyby występował. Jezus Chrystus wzywał swoich uczniów ‘bądźcie więc roztropni jak węże’ i żeby dostrzec niebezpieczeństwo potrzebny jest ten rodzaj mądrości, która jest po trochu okultem, a nie ziemską mądrością. Alistair Crowley praktykował rytuał składania ofiar z dzieci (opisał w swojej książce), i sugerowałem by mieć pewnego rodzaju moc. Spróbujcie docenić, jak znacznie większa jest ta okultystyczna moc szatańska, jeśli praktykuje ją wspólnie grupa najlepszych rabinów. Tak, to naprawdę istnieje.

Policja powinna być wyposażona tak, by móc zajmować się zbrodniami okultystycznymi, wyszkolona do zajmowania się mordami w których nie było przemocy seksualnej czy kradzieży, a były za to widoczne ślady przemocy rytualnej. Obecnie policja unika ich jak ognia, ze względu na kpiny opinii publicznej i mediów, wie, że przez to przegra sprawę, będzie miała postawione zarzuty o zniesławienie. Policja powinna przestać zajmować się ‘wojną z terrorem’, co represjonuje i torturuje niewinnych muzułmanów, zmuszanie ich do przyznawania się do nieistniejących zamiarów ‘terroru’. Policja w każdym kraju, która ma problemy z zaginionymi dziećmi musi zapisywać takie sprawy według daty zniknięcia, z podziałem na płeć: czy mają miejsce około nowiu czy pełni księżyca, zwłaszcza w pełni po wiosennej równonocy? Opisany powyżej przypadek z Damaszku był mordem w nowiu (początek żydowskich miesięcy).

Droga do wyzdrowienia

Gdyby ktoś chciał by nastąpiło wyzdrowienie, takie żeby mogły szczęśliwie koegzystować różne religie, co nigdy jeszcze sie nie wydarzyło, pozwolę sobie zasugerować, że chrześcijanie powinni rozpocząć to od przestania obwiniania żydów za śmierć ich Zbawiciela. Wina i obwinianie nie pomagają w religiach. Jerozolimscy żydzi zebrali się wokół Jezusa i lubili Go słuchać. Ukrzyżowano Go bez procesu – aresztowano w czwartek wieczorem i zabito w piątek rano, dlatego, że gdyby był proces, żydzi pokazaliby się i wyrazili sprzeciw. Kajfasz wynajął tłum, który wołał o Jego krew. Według mnie Jego winę orzekła zmowa między sanhedrynem i władzami rzymskimi, bez konsultowania jerozolimskich żydów. Nadszedł czas żeby przerwać rasistowską, zbiorową winę i okazać szacunek tym żydom, których religia opiera sie na Torze, a nie Talmudzie, i takim jak Yehudi Menuhin czy Albert Einstein, którzy nie opowiadali sie za katastroficznym ‘państwem żydowskim’.

SAKi posiadają specyficzną zdolność manipulowania waszym postrzeganiem rzeczywistości. Oni w końcu rządzą Hollywoodem. SAKi wymyślili obraz 6 mln Żydów zagazowanych przez Niemców. Nałożenie na większość ludzkości tego dającego się udowodnić kłamstwa, może być dowodem na działanie czarnej magii. Nie można wątpić w to, że ‘mord rytualny’ wiąże się z umiejętnością talmudycznych żydów wykorzystujących nadzwyczajną moc szatańskich czarów nad zbiorową świadomością ludzkości. Tu działa coś więcej niż tylko ludzka natura. Moce i księstwa, te same zastępy niebios i wszystkich niższych klas są z pewnością pobudzone szczerością naszych określeń i rytuałów. Być może nasz obecny wielki kryzys istnieje, jako sugerują bp Williamson FSSPX i prof. Michael E. Jones, z powodu zbiorowego przez nas odejścia od Chrystusa, Syna Dobrego Ojca, zasady “Logos”.

Nigdy nie usłyszycie o najmniejszym dowodzie istnienia takich komór gazowych, ani o jednej osobie zmarłej na skutek cyjanku podczas II wojny światowej, ani o żadnym dokumencie potwierdzającym taki program, itd., ale o tym na pewno już wiecie? Dlatego przenieście te bajki na półki z fikcją. Albo, jeszcze w to nie wierzycie? To już wbijano wam bez przerwy w szkole, i wiecie jak bylibyście społecznie potępieni, gdyby wyszło, że macie wątpliwości? O nie, co by powiedzieli wasi przyjaciele?

I z bardziej niedawnych wydarzeń, izraelski Mosad brał udział w wypadkach 11 września, dowiedz się o tej sprawie. Fakty są bardzo jasne.

Jezus Chrystus posiadał umiejętność używania słów, które rozwścieczały ludzi, do tego stopnia, że chcieli Go ukamienować, innym razem tak ich sprowokował, że “Porwali Go z miejsca, wyrzucili Go z miasta i wyprowadzili aż na stok góry, na której ich miasto było zbudowane, aby Go strącić”. (Łk 4:29) Być może czytelnik ponownie przemyśli swoją własną bierność w obliczu trwającego przerażenia, że to współczesna historia? Być może czytelnik dostrzeże znaczenie wyjścia ze sprawą ‘komór gazowych’ z holokaustu, czy mordem 20-30 mln Rosjan przez w większości żydowską Czeka, cechującą się strasznym okrucieństwem tych zgonów?

SAKi manipulują waszym postrzeganiem rzeczywistości, używając słów. Tak jak w przypadku ‘the blood libel’ [zniewaga krwi], jakby było to tylko pomówienie, jak w ‘sfałszowaniu Protokołów Syjonu’, jakby to była tylko podróbka. Gdyby była to podróbka, to podróbka czego? W tym zakresie są silni.

Moc szatańskich czarów wykazywaną przez talmudycznych Żydów można podsumować hebrajskim znakiem, znajdującym się obok basenu w Auschwitz (teraz dobrze odbudowanym przez władze), który faktycznie mówi

“To nie był basen do pływania”.

Chociaż wyraźnie widać, że to JEST basen z platformą do nurkowania na jednym końcu. W jakiś sposób każdy wydaje się wierzyć, że to nie był basen do pływania, czyli napis działa. Taka jest moc propagandy głoszonej o Auschwitz, że nawet wspomnienie o istnieniu basenu wystarcza, żeby zaniepokoić większość ludzi, kiedy oni zaczynają krzyczeć i nazywać kogoś nazistą.

Taka jest zdumiewająca rzeczywistość.
Rządzi dysonans poznawczy.
Kłamstwa są prawdą.
Jak nisko upadliśmy.

Przy okazji, brytyjscy uczniowie są mile widziani w Auschwitz. Sponsorowana 3-dniowa wycieczka kosztuje £99. Zwiedzanie obozu nie obejmuje basenu, ani jedynej prawdziwej komory gazowej, tej o ścianach z niebieskimi plamami, używanej do odwszenia odzieży więźniów, tzn. zachowania ich w zdrowiu i nadających się do pracy, co było prawdziwym celem obozu.

[Bez przesady, Auschwitz to nie było jakieś sanatorium, tam tez ginęło tysiące ludzi – PiotrX)

Wcześniej był jeden ruch religijny, który dobrze znał ten temat, wypowiadał się o nim – Kościół Katolicki. Wypowiadał się bardzo odważnie, ale II wojna światowa to skończyła! ‘Historia holokaustu to wieczna tarcza SAKów przed wszelkimi oskarżeniami o podłość / zbrodnie. Kłamliwy Naród wykorzystuje oskarżanie o ‘antysemityzm’ do potępienia każdego kto próbuje opisać ich prawdziwą istotę – a więc kradzież tożsamości Palestyńczyków, którzy są prawdziwymi Semitami, bo SAKi nie mają w sobie kropli semickiej krwi. Jezus Chrystus był Palestyńczykiem, teraz najbardziej torturowanym narodem na ziemi. Nie-taki-Katolicki Kościół teraz jęczy o ‘holokauście’ i zapewnia dysydenckiego księdza, że wiara w to jest obowiązkowa. To brzmi jak nauki Jezusa! Odważny papież z czasów wojny, Pius XII, jest oczerniany za to, że nie krytykował ‘holokaustu’ – oczywiście nie krytykował, bo ten nigdy nie miał miejsca. Goje muszą podjąć próbę wszczepienia sobie mocnego kręgosłupa.

Świat nie może oczekiwać szczęśliwej przyszłości, jeśli zezwala się na kult zawierający kopię Świętego Talmudu Babilońskiego. Ludzie muszą zrozumieć, że nie chcą by ta Moc działała, jest zbyt potężna! Stanowi pożywkę dla zbiorowego roju – Kłamliwego Narodu. Talmud nie ma w sobie bóstwa, i w tym sensie nie jest tekstem religijnym. Jak mówi Michael Hoffman, jest to religia samouwielbienia.

Icke nie ma racji

Główną postacią w nowoczesnym świecie mówiącą o mocy szatańskiej jest David Icke. Z niesamowitą umiejętnością unika używania słowa na ‘Ż’, i dlatego może głosić swoje wykłady. Posłuchajcie początkowych słów z jego niedawnego wywiadu – jak bardzo się myli:

Icke on ‘Satanic Ritual:’
Mamy starożytnych bogów, których przetłumaczono na boga, które są czczone przez religie nieświadomie, i to samo jest z tajnymi stowarzyszeniami, a ci sami bogowie – demonicznymi bytami jak się je nazywa w tym przypadku, które są czczone przez satanistów , to te same bóstwa, które są czczone przez tajne stowarzyszenia i religie, ale nieświadomie, w satanizmie jest to świadomie – ci bogowie, te nie-ludzkie byty. . .

Starożytne boskie moce zainicjowały wielkie religie starożytnego świata, początkowo politeistyczne, później powstał monoteizm. Ich faktycznie możemy nazywać bogami, i przypuszczalnie wszyscy mają rożne sposoby przedstawiania tego, to jest w porządku. Ale byty, które potrzebują ofiar z ludzkiej krwi są bytami demonicznymi, i są czymś zupełnie innym. Skoro pokarm czerpią z ludzkiej udręki, nie są bogami lecz czymś zupełnie innym. Tylko krwiopijcy z piekła pozwalają się przywoływać rytualnymi mordami dzieci podczas Purim i Paschy.

David, jak bardzo nie masz racji, dlaczego nie zrobisz sobie przerwy do czasu, kiedy to pojmiesz?
………………………………………………………………………………..
* Dlaczego wypędzono Żydów z Aleksandrii w 415 AD, miasta wtedy słynnego ze wspaniałej eklektycznej tolerancji religijnej? Podpowiedź pochodzi od historyka Josepha Flawiusza, który mieszkał w Aleksandrii w I wieku chrześcijańskiej ery:

‘Mówi się, że Antioch Epifanes, po wejściu do świątyni, był zaskoczony widząc Greka rozciągniętego na łóżku i otoczonego wykwintnym jedzeniem i bogatymi daniami. Zeznanie więźnia było nadzwyczajne i przerażające. Grek powiedział, że został schwytany przez Żydów, zabrany do świątyni i ukryty przed wszystkimi, karmiono go na siłę każdym rodzajem jedzenia. Początkowo, te niezwykłe okoliczności w jakich się znalazł, nie były dla niego nieprzyjemne, do czasu kiedy posługacze świątynni ujawnili jaki może go spotkać los: miał umrzeć, był predestynowaną ofiarą morderczych żydowskich praktyk ofiarnych. “(Żydzi) dokonują tego (obrządku) co roku we wcześniej ustalonym dniu. Chwytają greckiego kupca i karmią go przez cały rok. Później zabierają go do lasu, zabijają i ofiarują w sposób zgodny z ich religią. Następnie delektują się jego wnętrznościami, i w momencie składania z niego ofiary, przysięgają swoją nienawiść do wszystkich Greków. Potem wyrzucają resztki zwłok do dołu”.

Flawiusz pisze, że historia zapisana przez Apiona nie został przez niego wymyślona, a raczej pochodzi od innych pisarzy greckich, co wskazuje, że jej rozpowszechnianie musiało być o wiele szersze niż mamy wierzyć na podstawie tylko dwóch zachowanych dokumentach, tj. z Damocritusa i Apiona’. (Toaff s. 126)

Czy nasi żydowscy przyjaciele mogą nam, uprzejmie prosimy, powiedzieć, czy jest jakiś okres w dziejach cywilizacji europejskiej, w którym nie można znaleźć takich strasznych historii, przypisanych tylko jednej rasie, a nie innej?

Postscriptum:

Większość Żydów nie ma nic wspólnego z tymi sprawami. Są jedynie oszukiwani, jak reszta ludzkości. . . ale to, że rabiniczne pranie mózgów i religia ‘holokaustu’ (wyznają ją prawie wszyscy, Żydzi i nie-Żydzi) wydaje się, że przekonało Żydów do tego, iż ‘antysemityzm’ (bez powodu nienawiść Gojów do wszystkich Żydów) jest realny. To stworzyło nadzwyczajną lojalność zbiorową Żydów do ich przywódców.

Prawda jest taka, że LOJALNOŚĆ GRUPOWA ŻYDOWSKIEGO NARODU PEŁNI ROLĘ ZASŁONY, ZA KTÓRĄ DZIAŁAJĄ SATANIŚCI. NIE WSZYSCY ŻYDZI SĄ SATANISTAMI. ALE SĄ SUPREMATYSTAMI. DĄŻĄ DO ZDOBYCIA ABSOLUTNEJ WŁADZY NAD RESZTĄ Z NAS.

Ich narzędziami, jak chwalą się Protokoły, są “siła i udawanie”. Większość Gojów jest uwięziona wewnątrz tego samego więzienia umysłowego jak ‘Żydzi’, ale naród żydowski zajmuje uprzywilejowaną pozycję by przełamać tę szatańską siłę w sposób, w jaki nie mogą tego zrobić Goje. Zanim uda się przełamać tę siłę, należy ją podzielić (o czym wiedzieli wszyscy dobrzy psycholodzy Szkoły Frankfurckiej i imperialiści).

Naród żydowski musi zdecydować czy oni są jedynymi ludźmi, czy reszta z nas jest nimi także. Jeśli tak zdecydują. . . że my, Goje, jesteśmy z tego samego surowca jak oni, to muszą oderwać się od swojego przywództwa. Muszą ujawnić Talmud, jego nauki i straszne doktryny; i zacząć odciągać dusze od zatracenia, do którego nieuchronnie doprowadzi oddawanie się takim pomysłom

Bibliografia i odnośniki – na stronie

http://eusat.wordpress.com/2012/05/06/european-satanism-a-beginners-guide/

Seymour Light, 6.05.2012 – tłumaczenie Ola Gordon, nadesłał PiotrX.

Za: http://marucha.wordpress.com/2012/05/23/europejski-satanizm-przewodnik-dla-poczatkujacych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.