Strona główna > Inne > Europejscy nacjonaliści zawierają sojusz przeciwko chazarskiej supremacji

Europejscy nacjonaliści zawierają sojusz przeciwko chazarskiej supremacji

Marsz Łukowa 2017 – za Bułgarię i Białą Europę!

Jak tradycyjnie co roku, odbył się w stolicy Bułgarii, Sofii, marsz ku czci generała Łukowa.  Generał Christo Łukow był bułgarskim bohaterem I wojny światowej, założycielem Legionów Narodowych. Zginął 13 lutego 1943 roku w zamachu zorganizowanym przez komunistycznych partyzantów. Od 2003 roku działacze Bułgarskiego Związku Narodowego organizują na ulicach Sofii marsz poświęcony żołnierzowi Wielkiej Bułgarii.

Środowiska żydowskie oraz janczarzy liberalizmu i marksizmu są zgodni – to największa „neofaszystowska manifestacja” w Bułgarii. Mowa oczywiście o Marszu Łukowa, który w tym roku zgromadził blisko 3000 uczestników. Wspólnie dla Europy i naszych ojczyzn ulicami Sofii w blasku pochodni maszerowali nie tylko bułgarscy nacjonaliści, ale również delegacje z Niemiec (Der Dritte Weg, Die Rechte), Szwecji i Norwegii (Nordycki Ruch Oporu), Polski, Węgier, Chorwacji, Francji i Hiszpanii. Wyrazy poparcia przesłali także rosyjscy nacjonaliści z Komitetu „Naród i Wolność”, którzy z uwagi na represje „antyfaszystów” z Kremla nie mogli przybyć osobiście.

Oczywiście, nerwowi i tchórzliwi Żydzi wysłali bułgarską policję, będącą „porządkowym” ramieniem syjonistycznego okupacyjnego rządu Bułgarii.

Zdjęcie powyżej: baner z mapą Bułgarii z rozmieszczeniem komunistycznych obozów śmierci, prowadzonych przez Żydów (ale to oni  jednocześnie forsują zwrot „Polskie obozy koncentracyjne”. Skoro „nasz” minister spraw zagranicznych potrafi pyskować wobec Rosji, to powinien mieć odwagę wytknąć żydom ich komunistyczne obozy koncentracyjne, w których życie straciło kilkadziesiąt milionów nie-żydów głównie Słowian?). Tekst na banerze: „Pamiętamy o ofiarach! Pamiętamy morderców!”.

Na zdjęciu powyżej: znane ofiary żydokomunistycznych mordów. Napis na banerze głosi: „Nie jesteście zapomniani, nigdy im nie przebaczymy”.

Judeoscpetyczne przemówienie polskich patriotów z wyrazami wsparcia dla bułgarskiego męczennika, Christo Lukowa

Następnie w podobnym tonie przemówił szwedzki patriota, Pär Sjögren, z Nordyckiego Ruchu Oporu

Przemówienie Francuza, Yvana Benedettiego, z Parti Nationaliste Francais

Niemiecki narodowy socjalista, Matthias Deyda, z ugrupowania „Die Rechte” (prawica)

Biało czerwone polskie flagi dumnie się prezentują:

Pojawienie się polskiej delegacji na tym marszu to wspaniała wiadomość. Pokazuje nam, jak ważna jest praca, którą wykonują polscy nacjonaliści. Poprawiają oni nadwątlony wizerunek Polski i Polaków w europejskim środowisku nacjonalistycznym. Wizerunek ten psuje obecny „patriotyczny” rząd PiSu, którego polityka zagraniczna polega na drażnieniu Rosji wszelkim kosztem, a także mówieniem głośno, jak to Polacy potrafili poświęcić życie nie tylko swoje, ale i cudze, aby ratować żydów. Przez tego typu zachowania, Polska jest postrzegana jako kraj judeofilski, który czasem jest obwiniany o udział w doprowadzeniu do obecnej dyktatury żydowskiej na świecie. W takim przypadku, nie można będzie liczyć na najmniejsze przejawy humanitaryzmu ze strony innych narodów.

Na szczęście nacjonaliści nas przed tym ratują.

Ci Polscy nacjonaliści sprawują się lepiej niż MSZ przez ostatnie 25 lat. Wiedzą oni, że aby się obronić przed zagrożeniami, z jakimi zmaga się obecnie Europa, trzeba współpracować z innymi nacjonalistami, nawet jeżeli pochodzą oni z kraju, który jeszcze 75 lat temu był wrogo nastawiony.

Żydowska dyktatura zwyciężyła, gdyż podczas drugiej wojny światowej narody Europy walczyły przeciwko sobie, biorąc za prawdę absolutną to co głosili politykierzy zarówno siedzący w Londynie, Moskwie jak i USA. Wojna ta osłabiła Białą Rasę i umocniła żydowskie panowanie w USA, Europie i Rosji (wtedy ZSRR). Narody Europy (w tym i Polacy) powinni byli bojkotować rządy na uchodźstwie, które były na sznurkach światowej finansjery i zjednoczyć się przeciwko wspólnym wrogom: komunizmowi, masonerii, kapitalistycznej oligarchii i rasy panów z nad Jordanu przede wszystkim.

Działając razem mamy szansę się obronić.

Podzieleni przegramy na pewno.

Suplement: nagranie z Marszu Łukowa:

Źródła:

https://crushzion.k0nsl.org/bulgarian-swedish-german-and-polish-national-socialists-ally-to-destroy-evil-jewish-race/

http://www.nacjonalista.pl/2017/02/26/marsz-lukowa-2017-za-bulgarie-i-biala-europe/

Tłumaczenie napisów/interpretacja: Seri

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.