Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Europarlament i smak koszernej „ demokracji ”

Europarlament i smak koszernej „ demokracji ”

W tamtym roku odbyły się wybory do europarlamentu, które moim zdaniem niestety nic nie zmienią i które cieszyły się bardzo małym zainteresowaniem wyborców. W Polsce głosowało niecałe 24% a na Słowacji tylko 13% co oznacza że PO którą ja nazywam Platformą Ludową oczywiście ewidentnie kłamało mówiąc że aż 89% Polaków popiera okupację unijną nad Polską.

aaaa

Myślę że bardzo pozytywną niespodzianką jest że we Francji wygrał patriotyczny Front Narodowy, w Wielkiej Brytanii UKIP oraz że w Polsce Nowa Prawica w końcu przekroczyła próg wyborczy. Należy jednak pamiętać że te wyniki nic nie zmienią dlatego że partie prawicowe z prawdziwego zdarzenia mogą liczyć najwyżej na kilkadziesiąt mandatów spośród aż 751. Oznacza to że głos prawicy będzie słyszany nieco lepiej lecz bezczelnie ignorowany przez lewicową większość.

Gdyby spojrzeć na główne partie w parlamencie europejskim to nawet po samych nazwach widać że Związek Socjalistycznych Republik Europejskich jest niszczony przez komunistów. Największe partie Europarlamentu to uważająca się za centroprawicową Europejska Partia Ludowa i centrolewicowy Postępowy Sojusz Socjalistów i Demokratów oraz liberalna Partia Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy. Oznacza to że partie dla których Manifest Komunistyczny Marxa i Engelsa jest polityczną Biblią zachowują pozycje liderów w Europarlamencie. Mają one kolejno około 212, 193 i 74 miejsca z 751 mandatów poselskich a głosy te zostały w dużej mierze zapewnione im przez muzułmanów którzy zostali przez nich sprowadzeni do Europy dla swoich własnych politycznych celów.

Ważne jest więc aby moi czytelnicy zrozumieli że w wyborach do Parlamentu Europejskiego nie biorą udziału sami Europejczycy lecz okupanci Europy oraz politycy, którym niszczenie Europy się opłaca.

„Otwarcie ujawnimy swoją tożsamość wśród ras Azji i Afryki. Stwierdzam z pewnością że obecnie rodzi się ostatnie pokolenie Białych dzieci a nasza Komisja Kontroli będzie „w interesie pokoju” unicestwiała międzyrasowe napięcia. Zakażemy Białym rozmnażania się z Białymi i wykorzenimy wszelkie religie aby nasza była górą. Białe kobiety muszą współżyć z przedstawicielami ciemnych ras, biali mężczyźni z czarnymi kobietami. Wówczas Biała rasa wymrze, dlatego że po wymieszaniu się Białych z czarnymi będzie to koniec Białej rasy a nasz najgroźniejszy wróg zostanie tylko wspomnieniem. Zaczniemy wówczas 10.000 erę pokoju i dobrobytu, Pakt Judaizmu, i nasza rasa będzie rządziła niepodzielnie nad światem. Nasza wspaniała inteligencja z łatwością umożliwi nam kontrolę nad ciemnymi rasami” – Rabin Emmanuel Rabinovich, 1952 rok.

Powyższy cytat jest adekwatnym dowodem na to dlaczego polityka w każdym tradycyjnie Białym chrześcijańskim kraju jest nastawiona na otwartą wojnę przeciwko naszej europejskiej kulturze. Mam pełną świadomość że judaizm wyklucza syjonizm lecz nie dbam o to. Żydzi są zaprzysięgłymi wrogami Białej rasy i czystego katolickiego ducha i dlatego ich brudna, jakby oblepiona błotem, kłamliwa, lichwiarska natura musi opuścić naszą ojczyznę raz na zawsze.

Przychodzi mi tu także na myśl mój artykuł „Globalizacja oczami podróżnika” oraz wywiad ze mną pt. „Rasa czy Cywilizacja” w których pisałem o potrzebie zachowania czystości rasowej i kulturowej jako niezbędnych wymogach do przetrwania narodu. Dla wielu moje poglądy okazały się zbyt radykalne lecz zapewniam że wraz z postępującą imigracją z krajów Trzeciego Świata wybory do Europarlamentu stają się coraz mniej europejskie gdyż my Europejczycy będziemy mieli coraz mniej do powiedzenia. Mówienie więc że Holendrzy zagłosowali na lewicę jest tylko częściowo prawdą dlatego że muzułmanie dają lewicy automatycznie kilka milionów głosów i dokładnie tak samo jest w każdym europejskim kraju. Nie dziwi mnie na przykład że w ostatnich wyborach do Europarlamentu w Antwerpii skrajna lewica rozniosła przeciwników dlatego że w Antwerpii są już tylko murzyni, muzułmanie oraz ortodoksyjni żydzi. W tym mieście nie ma komu głosować na prawicę gdyż Belgów jest tam po prostu za mało.

Ta sama sytuacja jest na przykład w Anglii gdzie w trzech największych miastach Biali ludzie są mniejszością a nie-Białe dzieci szkolne stanowią aż 69%. Także w trzech głownych miastach Holandii oraz w wielu miastach Francji muzułmanie stanowią większość i domagają się wprowadzenia swoich muzułmańskich praw jednocześnie decydując za losy Europy. Czy na pewno więc wybory europejskie są europejskimi? Należy też zauważyć że partie konserwatywne także są partiami lewicowymi mimo że pracują pod szyldami prawicowych i najlepszym przykładem jest tutaj PO. Na przykład w Wielkiej Brytanii Partia Konserwatywna chcąc się dopasować do obecnego skrajnie lewicowego klimatu politycznego nie różni się już niczym od skrajnie lewicowej Parti Pracy i myślę że jest to jedyny powód dlaczego UKIP odniósł tak ogromny sukces w ostatnich wyborach.

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/europarlament-smak-koszernej-demokracji

Data publikacji: 17.07.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *