Strona główna > NWO > Prawosławne spojrzenie: Europa przyjęła znamię Antychrysta

Prawosławne spojrzenie: Europa przyjęła znamię Antychrysta

r300Europa przyjęła znamię Antychrysta w postaci elektronicznego numeru identyfikacyjnego (ID). Dlatego dzisiaj jest to cywilizacja szatańska. Widzimy, że dzisiaj Europa jest społeczeństwem antychrześcijańskim. Zalegalizowana, na poziomie prawodawstwa państwowego, jest sodomia, „małżeństwa” jednopłciowe, istnieje obowiązkowe nauczanie masturbacji dla dzieci od czterech lat, i obowiązkowe lekcje pornografii dla młodszych uczniów, dziesiątki tysięcy dzieci są odbierane rodzicom i przekazywane, zgodnie z obowiązującym prawem dla nieletnich, parom sodomickim do gwałcenia ich, prostytucja stała się pełnoprawnym zawodem, itd. W skali całych krajów wyszło na światło dzienne wszystko to co w świetle Biblii jest „plugawstwem w oczach Boga”. Jak, zaledwie w ciągu kilkudziesięciu lat, mogło coś takiego zdarzyć się z narodami, przez wieki wychowywanymi w chrześcijańskich wartościach? O planach wszczepieniu każdemu człowiekowi mikrochipa radiowego (RFID) mówił Aaronowi Russo, jeszcze w 2000 roku, Nicholas Rockefeller (9). Nasi prawosławni starcy ostrzegali, że wraz z przyjęciem numeru i każdego nowego dokumentu elektronicznego, opartego na tym numerze, od człowieka stopniowo oddala się Łaska Boża i Anioł Stróż, na jego plecach wyrastają czarne skrzydła a rozum ulega zaćmieniu i nie znajduje się on już pod wpływem Łaski Boga (16).

Bez Łaski Bożej człowiek staje się demonem (Starzec atoski Efrem Filofejski) (17).

Przyczyna zaistniałej sytuacji leży w tym, że praktycznie wszyscy Europejczycy przyjęli cyfrowe numery identyfikacyjne ID, których podstawą, w standardzie EAN-13, jest liczba 666. INN (Identyfikacyjny Numer Podatnika) w systemie podatkowym jest imieniem człowieka danym mu przez System, przedstawia sobą liczbę, która może być naniesiona na czoło i prawą rękę człowieka, posiada postać kodu kreskowego, przy sczytywaniu ktorego wykorzystywana jest kluczowa sekwencja „666” (8; 15). W systemie EAN-13, numer identyfikacyjny, oprócz kodu kreskowego, tekstowego i elektronicznego sposobu zapisu, przewiduje wariant radiowy, który „korzystnie” charakteryzuje się tym, że numer można nanieść na rękę albo czoło człowieka w formie metki (znaku) (8). W Apokalipsie Św. Jana Apostoła mówi się o „znamieniu imienia Bestii” (Apokalipsa 14:11). „Imię Bestii” to jest INN i UNZR (numer identyfikacyjny), mówi się o tym w majowym oficjalnym oświadczeniu, wyrażonym przez ukraińskich duchownych, Ukraińskiej Prawosławnej Cerkwi Patriarchatu Moskiewskiego (1). „Znamię” to jest kod kreskowy (standard EAN-13 albo 666). Są to poświadczenia naszych prawosławnych starców (16). Archimandryta Christofor, wskazując na kody kreskowe na towarach, mówił, że to jest znamię i odradzał korzystanie z takich produktów do spożycia. Archimandryta Tawrion także mówił, że „znamię to będzie, prawdopodobnie, w postaci kreseczek, naniesione na wszystkie produkty” (16). „Z duchowego punktu widzenia dobrowolne przyjęcie i korzystanie przez człowieka z cyfrowego imienia, zamiast imienia otrzymanego na chrzcie, a także z elektronicznych dokumentów-nośników tego imienia, jest aktem grzesznym, równoznacznym z odrzuceniem Chrystusa” (Bracia Poczajewskiej Ławry) (2). „Numer identyfikacyjny jest to imię jednego z demonów. Przyjmując go człowiek przyjmuje anty-chrzest. Otrzymując go, człowiek niewidzialnie przechodzi na stronę Antychrysta” (atoski starzec hierosimonach Rafaił (Bieriestow) (3). „I następnie cyfrowe imiona, jako imiona Antychrysta, to znaczy od sług Antychrysta pochodzą te imiona, sług którzy są demonami, w rodzaju chrztu u prawosławnych…I tutaj one nas, mistycznie, jakby jednoczą z Antychrystem, poprzez trzy szóstki (666), dają człowiekowi cyfrowe imię jednego z demonów, pomimo jego woli, czy tego chce człowiek czy nie chce”. Kto przyjął znamię Antychrysta w postaci numeru identyfikacyjnego (ID) w postaci elektronicznej ten niechybnie przyjmie go w postaci mikrochipa radiowej identyfikacji (mikrochip RFID) lub za pomocą lasera nanoszonego na prawą rękę lub na czoło. Jak powiedział prawosławny duchowny: „To jest jedno i to samo” (4).

Dlatego najgorsze w Europie już się zdarzyło. Wszyscy Europejczycy otrzymali, w formie elektronicznej, numery identyfikacyjne ID czyli „imię Bestii” i równocześnie „znamię Antychrysta”, tym samym odrzucili Chrystusa, otrzymali imię jednego z demonów,  otrzymali anty-chrzest i tym czynem przyłączyli się do Antychrysta i wypełniają teraz jego wolę. 

Do czego potrzebne Unii Europejskiej stowarzyszenie z Ukrainą? Wszystko co dzieje się dzisiaj z Europą to jest konsekwencja przyjęcia znamienia Antychrysta. Dzisiaj Unia Europejska jest satanistyczną, antychrześcijańską cywilizacją, kroczącą zdecydowanie do piekła i usiłującą wciągnąć do tego marszu całą ludzkość.

Jedyna siła na świecie, która opiera się temu to Święta Ruś, prawosławny lud. Dlatego dzisiaj wszystkie siły Antychrysta rzucone są do zniszczenia prawosławia i Świętej Rusi. Właśnie w tym celu oni wszystkimi siłami próbują wciągnąć Ukrainę do stowarzyszenia z Unią Europejską ażeby przekształcić ją w Ukraino-sodomę, wymierzyć cios w prawosławną Rosję i zniszczyć Świętą Ruś.

Stosunki sodomickie są obrzędem oddawania czci Szatanowi. Sodomici są wojownikami Antychrysta (11). Patriarcha Cyryl mówił o tym, że naród, który legitymizuje grzech, kroczy ku samozniszczeniu (12). W 1936 roku błogosławiony Ławrientij Cziernigowskij przepowiedział odejście Ukrainy i że będzie ona ukarana przez Boga za rozbicie jedności trzech państw ((13), str. 517). Archimandryta Isaja (Korowaj): „Ukraina stoi na krawędzi otchłani, będą ją rąbać na kawałki”. Schinomonachinia Antonija mówiła: „bardzo źle będzie z Ukrainą”. Nawet podkreśliła, że „z Ukrainą będzie źle” (Proroctwa schinomonachini Antonii (2), 08:30).

Ukraina stoi przed ostatecznym, decydującym wyborem: Eurosodoma albo Święta Ruś, Antychryst albo Jezus Chrystus…

Sługa Boży B. Alieksandr i słuzka Boża B. Irina

 

Za: http://3rm.info/40319-evropa-prinyala-pechat-antihrista-v-elektronnom-vide-id-nomera-poetomu-segodnya-eto-sataninskaya-civilizaciya.html

Data publikacji: 25.10.2013

Przekład: RX

One thought on “Prawosławne spojrzenie: Europa przyjęła znamię Antychrysta

  1. Co to są za brednie….. Doszukujecie się zła w najdrobniejszych rzeczach – czy da się nie jeść nie pić , nie ruszać się —- po prostu nic nie robić w życiu —- bo przecież wszystko jest jednym gigantycznym złem —- to wszystko jest tak skomplikowane , że trudno cokolwiek stwierdzać — co jest dobre a co złe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.