Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Europa przygotowuje się do ataków terrorystycznych

Europa przygotowuje się do ataków terrorystycznych

Polityka satanistów jest prosta: wpuścić przedstawicieli innych religii, najlepiej tych najbardziej agresywnych, następnie dać im socjal kosztem danego narodu, a później czekać na ataki terrorystyczne jak ma to miejsce teraz. Skutek?

a99

Stan gotowości wojska:

  1. „Na ulicach Budapesztu pojawiły się patrole policyjne i czołgi. Zwiększone środki bezpieczeństwa w stolicy Węgier to konsekwencja ostatnich tragicznych wydarzeń w Berlinie. Policjanci i antyterroryści monitorują szczególnie miejsca wzmożonego ruchu przedświątecznego typu galerie handlowe, dworce kolejowe i przystanki autobusowe.” *
  2. „Ponad siedem tysięcy żołnierzy patroluje włoskie miasta w ramach operacji przeciwdziałania zamachom terrorystycznym – takie dane podał szef sztabu obrony generał Claudio Graziano. W samym Rzymie rozlokowanych jest dwa tysiące wojskowych”

Robi się atmosfera jak po 9/11. Polska mimo, że nie doznała większego szwanku od strony zamachowców została zmuszona przez rząd PIS do rejestracji każdego telefonu komórkowego.

Pozostaje tylko odpowiedź na pytanie, czy owe zamachy mają stanowić podłoże pod światowe rządy, czy też gotowość do mobilizacji przed III wojną światową. Nie jestem w stanie na to pytanie odpowiedzieć.

  • http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wegry-zwiekszone-srodki-bezpieczenstwa-w-budapeszcie/tkx8g81
  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ponad-siedem-tysiecy-zolnierzy-na-ulicach-wloskich-miast-Operacja-przeciwdzialania-zamachom-terrorystycznym,wid,18653449,wiadomosc.html?ticaid=118539&_ticrsn=3

Za: http://detektywprawdy.pl/2016/12/25/europa-przygotowuje-sie-do-atakow-terrorystycznych/

Data publikacji: 25.12.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *