Euro-katolicy wyrazili poparcie dla ukro-faszystów

Euro-katolicy wyrazili poparcie dla ukro-faszystów. 

(UWAGA! Termin „katolicy” i „katolicyzm” używane w poniższej informacji dotyczą w istocie judeochrześcijańskiej sekty soborowej i jej członków, sekty nie mającej nic wspólnego z katolicyzmem – Red. W-P)

a2a

„Wiara chrześcijańska i przyszłość Europy” – to temat II Katolickich Dni Społecznych dla Europy, które odbyły się w Madrycie w dniach od 18 do 21 września 2014 roku. W spotkaniu wzięli udział delegaci z 29 krajów wśród których byli także delegaci z Ukrainy, którzy próbowali omówić najważniejsze wyzwania kontynentu europejskiego „w świetle Ewangelii” i doktryny społecznej „kościoła” katolickiego.

Wielokrotnie pobrzmiewała także tematyka konfliktu w Europie Wschodniej. Tak więc, w szczególności w czasie ogólnej dyskusji nad rozumieniem doktryny społecznej „kościoła” katolickiego, delegacja z Ukrainy zorganizowała szeroką dyskusję nad możliwymi wyjściami z, rzekomo, istniejącej agresji wojskowej Federacji Rosyjskiej. Praktycznie wszyscy delegaci krajów europejskich solidaryzowali się z obywatelami ukraińskimi i zapewnili o swoim poparciu i modlitwie.

Ponadto, biorąc pod uwagę współczesną współpracę ekumeniczną, ci pseudo-chrześcijanie Europy wyrazili swoje zdumienie z powodu stanowiska Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego, której duchowni otwarcie popierają terrorystów i rosyjskich żołnierzy, którzy dzisiaj rzekomo znajdują się na terytorium donieckiego i ługańskiego obwodów Ukrainy i „prowadzą aktywne działania militarne”.

O potępieniu agresji kijowskiej junty przeciwko cywilnym mieszkańcom Donbassu oczywiście mowy żadnej nie było. Na zakończenie II Katolickich Dni Społecznych dla Europy odbyła się wspólna modlitwa o zjednoczoną Europę.

Za: http://3rm.info/51373-evrokatoliki-vyrazili-podderzhku-ukrofashistam.html

Data publikacji: 1.10.2014

Przekład: RX

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *