Strona główna > NWO > Eugenika żyje i ma się dobrze na planecie Ziemia

Eugenika żyje i ma się dobrze na planecie Ziemia

Po klęsce nazistowskich Niemiec w II wojnie światowej świat dowiedział się, że ludobójstwo miało swoje korzenie w eugenice, za którą stały czystki etniczne i wyludnienia. Dzisiejszy szok polega na tym, że eugenika nie tylko wciąż się utrzymuje, ale staje się główną narracją o pandemii COVID-19. ⁃ Edytor TN

„Zastanawiam się tylko, jak by to było być reinkarnowanym w zwierzęciu, którego gatunek został tak zredukowany, że jest zagrożony wyginięciem. Jakie byłyby jego uczucia wobec gatunku ludzkiego, którego eksplozja populacji uniemożliwiła mu istnienie…. Muszę przyznać, że kusi mnie, by prosić o reinkarnację jako szczególnie śmiercionośny wirus ”. ~ Prince Philip, w jego przedmowie do „If I Were an Animal” – Wielka Brytania, Robin Clark Ltd., 1986.

„Dzisiejszy świat ma 6,8 miliarda ludzi… to zbliża się do około 9 miliardów. Jeśli wykonamy naprawdę świetną robotę w zakresie szczepionek, opieki zdrowotnej, usług w zakresie zdrowia reprodukcyjnego, moglibyśmy obniżyć to o około 10 do 15 procent ”.  ~ Bill Gates konferencja TED 2010r. wideo

„Wyludnienie powinno być najwyższym priorytetem polityki zagranicznej wobec trzeciego świata, ponieważ gospodarka USA będzie wymagać dużych i rosnących ilości minerałów z zagranicy, zwłaszcza z krajów słabiej rozwiniętych”  ~ Henry A. Kissinger, 10 gru 1974 — NSSM 200. Implications of Worldwide Population Growth

„Idealna byłaby łączna populacja 250-300 milionów ludzi, 95% spadek w porównaniu z obecnymi poziomami”.  ~ Ted Turner, wywiad wideo

„Najbardziej miłosierną rzeczą, jaką wielodzietna rodzina robi jednemu ze swoich małych członków, jest zabicie go”.  ~ Margaret Sanger, Woman and the New Race , rozdział 5, „The Wickedness of Creating Large Families”. (1920)

„To, że obecnie znacznie łatwiej jest precyzyjnie manipulować ludzkim genomem w zdolnych do życia embrionach, oznacza, że ​​prawdopodobnie w przyszłości pojawią się dzieci projektantów, które mają określone cechy lub są odporne na określoną chorobę”. ~ Klaus Schwab, Kształtowanie przyszłości czwartej rewolucji przemysłowej: przewodnik po budowaniu lepszego świata 

„Eugenika jest ruchem społecznym (i 'naukowym') opartym na przekonaniu, że jakość genetyczną rasy ludzkiej można poprawić poprzez stosowanie selektywnej hodowli, a także innych często krytykowanych moralnie środków  eliminowania  grup ludzi uważanych za genetycznie gorszych , jednocześnie zachęcając do wzrostu grup uznanych za genetycznie lepsze ”.

Ci, którzy zaprzeczają wysiłkom masowej eugeniki, które istnieją obecnie w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, są albo patologicznymi kłamcami albo są kierowanymi przez cenzurę, manipulację i propagandystów, albo są całkowicie nieświadomi jakiejkolwiek rzeczywistości. Całe ruchy transhumanistyczne, technologiczne i technokratyczne, które obecnie pochłaniają klasę rządzącą, są w dużym stopniu oparte na eugenice.

Otwarcie poszukiwany i planowany „Wielki Reset” prowadzony przez rzekomo rządzące „elity”, które obecnie rządzą tym krajem i światem; ci, którzy pragną tego morderczego i zmieniającego ludzi „postępowego” programu, są uosobieniem współczesnego ruchu eugenicznego. Ze względu na ohydną naturę i niesmaczną koncepcję tej krucjaty, opisaną na początku XX wieku, terminy używane w przeszłości zostały zmienione, aby oszukać zbiorowe i ogłupiałe stado, i jak dotąd oszustwo to się powiodło.

Ta fałszywa pandemia jest pierwszym krokiem wykorzystywanym do osiągnięcia ludzkiej śmierci i zmiany genetycznej w celu wyeliminowania i kontrolowania milionów lub miliardów zwykłych ludzi, ale ciągle zmieniające się uzasadnienie realizacji tych planów wkrótce przekształci się w wymówki dla  zrównoważonego rozwoju i ”zmiany klimatu.”

Biorąc pod uwagę planowane zniszczenie zapasów żywności, które już trwa, a także celową kontrolę i niedobór energii, celowo wytworzone niedobory żywności i energii zostaną wykorzystane nie tylko do wywołania niepokoju wśród społeczeństwa, ale także do wywołania czystej paniki.

Te zainscenizowane wydarzenia będą obwiniane za kontrolowane przez rząd awaryjne racjonowanie żywności, a następnie pewne segmenty społeczeństwa zostaną przeklęte za nadmierne wykorzystywanie niezbędnych środków w czasie „kryzysu”. To miecz obosieczny, ponieważ bez wystarczającej ilości jedzenia i energii, wymordowanie dużych połaci ludności może zostać dokonane pod pozorem nadzwyczajnych wysiłków na rzecz ochrony zależnej ludności kosztem tych, którzy przygotowali się na tego typu krytyczne sytuacje.

Jest to ostateczne użycie propagandy prowadzącej do podziałów, polegające na zaszczepieniu psychotycznego instynktu przetrwania w umysłach już przestraszonej populacji w celu stłumienia empatii dla innych. Te taktyki są po prostu wojną psychologiczną przeciwko całej klasie proletariatu.

„Szczepienia” (wstrzyknięcie trucizn), wprowadzenie patogenów, kontrolę umysłu, blokady, morderstwo z premedytacją, sterylizację i podsycanie strachu będą narzędziami używanymi do odwrócenia fali na korzyść państwa poprzez sztuczną zmianę biologii człowieka, poprzez inwazyjne manipulacje psychologiczne, poprzez coraz większe drakońskie ograniczenia i mandaty oraz terror sponsorowany przez państwo z rąk organów władzy wykonawczej. Jeśli ludzie nie staną masowo przeciwko temu napadowi, sytuacja opisana powyżej prawie na pewno będzie wynikiem tych wydarzeń.

Do tej pory celowa eliminacja niektórych ludzi, zmiana genów i umysłów innych oraz wielkie kampanie sterylizacyjne, zwłaszcza w krajach rozwijających się, powinny być postrzegane jako oczywisty spisek, który jest pożądany i pod pewnymi względami jest już w toku. Niezwykle trudno jest wziąć pod uwagę tę część społeczeństwa, która rości sobie prawo do wyższości nad innymi do tego stopnia, że ​​chce mieć możliwość decydowania o tym, kto żyje lub umiera, kto jest wolny czy niewolnik, a kto powinien zostać siłą przemieniony, aby zasługiwał na egzystencję.

Idea eugeniki nigdy nie zniknęła; po prostu była ukryta w cieniu na kilka dekad. Ale dzisiaj znów jest omawiana bardziej otwarcie, chociaż pod inną nazwą. Zwolennicy eugeniki, ci, którzy deklarują wyższość intelektualną nad innymi w takiej czy innej formie, to zwykle lewacy, postępowcy, postmoderniści, neomarksiści, globaliści lub wpływowi politycy, którzy nie ukrywają już wielu swoich poglądów. Są wśród nich profesorowie uniwersytetów, naukowcy, technokraci, urzędnicy organizacji „zdrowia” i instytucji, a także rzekome „elity” i ich fundacje zwolnione z podatków, które próbują zresetować świat do swoich upodobań. Na przykład od razu przychodzi na myśl Bill Gates, ale jest ich wielu i zajmują potężne pozycje w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

źródło: https://www.technocracy.news/eugenics-is-alive-and-well-on-planet-earth/

Zobacz także:

Sekretarz ONZ: Powinniśmy wyludnić ziemię, depopulacja to rozwiązanie konieczne aby pomóc naszej planecie

film z napisami PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.