Strona główna > Rosja > Etniczna przestępczość Kremla (reedycja)

Etniczna przestępczość Kremla (reedycja)

Zobacz także: „Odrodzenie Rosji”. Za takie wyniki nagrodą jest tylko nabicie na pal

W 1991 roku w rezultacie zamachu stanu przeprowadzonego przez M.S.Gorbaczowa i B.N.Jelcyna, Rosja i ruski naród pogrążył się w chaosie liberalno – demokratycznego modelu społeczeństwa, zaszczepionego nam jak szczepionka zabójca od nieistniejącej choroby. W naszym społeczeństwie, wolnym od chciwości, homoseksualizmu, bezpardonowego kłamstwa i znęcania się, rozkwitły jadowitym kolorem wszystkie przywary zachodniego “oświeconego” społeczeństwa, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Moralność i etykę, honor i sumienie zaczęto niszczyć w zawrotnym tempie, dzieląc ludzi na odnoszących sukcesy i leni z pod płotu, bogatych i pechowców. Dlaczego tak się stało, po co naszej władzy było potrzebne niszczyć ruską kulturę, tradycje i dusze ruskiego narodu, przecież można było zmienić tylko stosunek do własności, swobody działalności gospodarczej, dać możliwość wyrażenia się w prywatnym biznesie. Być może każdy prywatny biznes niesie w sobie rezygnację z moralności, etyki, honoru i sumienia? Postaramy się wyjaśnić.

Kremla wiadomości polska świat
Ofiara gangów etnicznych

Najpierw trzeba zrozumieć, dlaczego istniejąca władza przymyka oczy na wzrost przestępczości etnicznej, ale i różnymi sposobami kultywuje, wspiera ją tworząc w różnych dostatecznie dużych miastach ziomkostwa i etniczne diaspory, które nie tylko “przykrywają” etniczne grupy przestępcze, ale również wpływają na dochodzenie, przekupiając lub szantażując śledczych a prokuratorzy i sędziowie rozwalają sprawy wniesione na wokandę. Informacje na temat składu etnicznego przestępców są utajnione zaczynając od lat 2002 – 2004, przy czym w МВД /MSW/ istnieje jednostka do walki z przestępczością etniczną. Tak więc, według danych z 2004 roku około 64% przestępstw zostało popełnionych przez etniczne ОПГ /Организованная преступная группировка/ – grupy przestępczości zorganizowanej. Liczba tych grup stanowi ponad 2000, a całkowita liczba członków ponad 7 500 osób. Przy czym tuszuje się fakt, że etniczne grupy przestępcze uważa się za przynależne nacjonalnie nie po ich składzie a po przywódcach. Wydaje się więc, że praktycznie wszystkie ОПГ w Rosji są etnicznymi grupami przestępczymi, ponieważ większość worów w zakonie* ma żydowską, gruzińską, ormiańską nacjonalność.

Ponadto, gdy twierdzi się, że większość przestępstw popełniają przyjezdni gastarbajterzy o nie ruskiej narodowości, to nie jest przedstawiona statystyka o narodowości przestępców będącymi obywatelami Rosyjskiej Federacji. Większość gwałtów popełniana jest przez osoby uzbeckiej, tadżyckiej i kirgizkiej narodowości, około 70% od liczby całkowitej, milczy się o pozostałych 30%, wiec praktycznie wszystkie gwałty są dokonywane przez przyjezdne mniejszości etniczne Rosji. Przy czym, mają miejsce przestępstwa ze strasznym okrucieństwem wobec ofiar przemocy.

kremla wiadomości polska świat
Mord popełniony na pułkowniku Juriju Budnowie

W Sankt – Petersburgu, Uzbek O.Ernapasov oszustwem zwabiwszy do swojego mieszkania dziewięcioletniego chłopca Dime, dopuścił się czynów lubieżnych. Kiedy wezwany przez rodziców oddział policji otworzył mieszkanie, ich oczom ukazał się przerażający widok: O.Ernapasov metodycznie nanosił ciosy nożem w ciało żywego jeszcze chłopca, który nie mógł już krzyczeć a tylko otwierał z bólu usta.

W obwodzie Kalugi, mieszkańcy rejonu Ferzikovskogo od ponad 10 lat przeciwstawiają się awarskiej diasporze, zajmującej wiec Zudna. Pod auspicjami władz lokalnych i policji, na przedmieściach Moskwy w gospodarstwie Awarow istnieje niewolnicza praca i ziemianka dla tych, którzy się czymkolwiek przewinili, gdzie umieszczają Ruskich nie wypełniwszy norm swoich pracodawców.  Co więcej, wszystko to nie dzieje się w Czeczenii, nie w Dagestanie a w samym sercu Rosji.

Student jednego z uniwersytetów Rostowa – nad Donem – 18 letni Maksim Syczew odmówił pisania pracy semestralnej dagestańskim studentom. 10 osób przeszło od pogróżek do bicia ruskiego studenta, w rezultacie u zabitego Maksima Syczewa był w 4 miejscach  złamany kręgosłup, złamane wszystkie żebra i obie nogi.

To tylko trzy epizody z kroniki kryminalnej, a jest ich wiele, wiele tysięcy. Nas, ruskich ludzi gwałcą, torturują, trzymają w ziemiankach, ranią nożami źli i podli przedstawiciele mniejszości etnicznych i przyjezdni gastarbajterzy z innych krajów przy pełnym przyzwoleniu i wstawiennictwie organów prawnych, sądów i prokuratury. Czy nie rozumieją, co dzieje się na ich terytoriach gubernatorzy, merowie i naczelnicy policji? Doskonale rozumieją. Czy nie znają tych przerażających faktów w Kremlu, nie zapoznali się z wykazem przestępstw W.W.Putin i D.A.Miedwiediew? Oczywiście wiedzą, ale nic nie robią, a raczej robia – zwiększają liczby nacjonalnych diaspor w Moskwie, S.Petersburgu i innych miastach, wypierając tym samym rdzennych mieszkańców na przedmieścia. W Moskwie, wzorem zagranicznych miast stworzono enklawy mniejszosci etnicznych : w Izmajlowie mieszkają Azerbejdżanie, w Południowym Butowie – Uzbecy i Tadzycy, w Birjulewie – Czeczenii i Dagestanie.

Naczelnik ГУ МВД /Главное Управление Министерства Внутенних Дел – odpowiednik Komendy Głównej Policji/ N.Golovkin proponuje stworzyć specjalne etniczne pododdziały policji do pracy na terytoriach diaspor w Moskwie i moskiewskim obwodzie, to samo planuje zrobić szef ГУВД /Городское Управление Внутренних Дел – odpowiednik Komendy szczebla wojewódzkiego/ Sankt-Petersburga M.Sukhodolski. Słyszysz, ruski narodzie, nie jesteśmy już panami w swoim kraju, przesiedlają nas poza granice etnicznych diaspor, które odbierają sobie nasze miasta i nasze mieszkania i kierują tym ci, którzy przysięgali bronić i chronić nas!

kremla wiadomości polska świat
Protest w Kazaniu przeciwko mordowi Daszi Maksimowej
kremla wiadomości polska świat
Miejsce mordu Jegora Swiridowa przez Azjatów

Служба – Federalna Służba Emigracyjna/ proponuje nie tylko zwiększyć kwoty na gastarbajterów, ale i zapewnić im świadczenia socjalne na poziomie rdzennej ludności Rosji, a także “wpajać tolerancję rdzennym mieszkańcom w odniesieniu do gastarbajterów”. Nas ruskich ludzi, nie tylko chcą zrównać w prawach z przyjezdnymi, ale i płacić im emerytury za nasz koszt podnosząc podatek od wynagrodzeń! O tym nie wiedzą w Kremlu, W.W.Putin i D.A.Miedwiediew nie są zorientowani, co robią K.Romodanovsky, M.Sukhodolsky i N.Golovkin? Oczywiście, są zorientowani, co więcej, to ich rozporządzenia opracowane przez utalentowanego polit – technologa, etnicznego Czeczena B.Y.Surkova wypełniają generałowie siłowych ministerstw.

Etniczne gangi przestępcze podzieliły między siebie strefy wpływów, tak azerbejdżanska ОПГ/grupa przestępczości zorganizowanej/ kontroluje bazary, kradzieże samochodów, kantory wymiany walut, ormiańska ОПГ – zabójstwa na zlecenie, hazard, gruzińska ОПГ – kradzieże, wymuszenia, rozbój, oszustwa finansowe. Najbardziej brutalne i satanistyczne w swej istocie etniczne organizacje przestępcze – to tatarskie i czeczeńskie. Tatarskie ОПГ – zajmują się zabójstwami na zlecenie, praniem pieniędzy i wymuszeniami, czeczeńskie ОПГ – porwania, handel bronią i narkotykami, kontrolą banków, hoteli, centrów handlowych. Najbardziej zadziwiająca działalność czeczeńskiej ОПГ – organizacja gej-klubów, właścicielem gej-klubu “Central Station” na ul. Dubrovka był R.Basarov, ojciec syna K.Orbakaite. /Kristina Orbakaite – córka Ally Pugaczowej – przyp. swiblowo/

kremla wiadomości polska świat
Szełomow i Berl Lazar

Jednak najsilniejszą i najbardziej okrutną etniczną zorganizowaną grupą przestępczą jest sekta żydowska “HABAD – Lubawicz”, główny rabin której Berl Lazar – jak sam mówi jest rabinem Putina i Miedwiediewa. Najbardziej symboliczne przestępstwo członków tej sekty miało miejsce w kwietniu 2005 roku w Krasnojarsku, gdzie gubernatorem był wówczas Żyd A.Hloponin. Przepadło pięcioro dzieci w wieku do 12 lat, kilka dni później ich ciała były odnalezione w kolektorze ciepłowniczym, bezkrwawe i ze śladami uduszenia. Tak, przez długi czas mają miejsce chasydzkie przestępstwa przed żydowską Paschą – Pesah. Pogańscy naśladowcy dzieła Menahema Bejlisa, strasznie zamęczywszego Andriusze Yushchinskogo w marcu 1911 roku, w przededniu Pesah , kontynuują po dziś dzień swoje krwawe zbrodnie. Ukrywanie przestępstw i przestępców w 2005 roku w Krasnojarsku miało taki sam bezzasadny charakter, jak i w 1911 roku, a wszyscy świadkowie zbrodni i ci, którzy kryli przestępców byli później zabici w niewyjaśnionych okolicznościach.

W marcu i kwietniu 2006 i 2007 roku nadal znikały dzieci w przeddzień żydowskiej Paschy, a kilka dni później ich bezkrwawe ciała odnajdywano, ale tak samo jak w 1911 roku, winnymi okazywali się ludzie chorzy psychicznie, którzy za wynagrodzenie brali na siebie cudze przestępstwo. Nie tylko w Krasnojarsku, ale i rejonach Moskwy, Krasnodarze, rejonach Twery i wielu, wielu regionach Rosji zabijają najbardziej męczeńskim sposobem ruskie dzieci, przecinając ich delikatne ciała ostrym kindzalem rabina, aby ściekająca krew powoli zabijała zdrętwiałe od strachu dziecko, nie mające nawet możliwości wezwać pomocy, za to broczące krwią ku uciesze plugawych i obrzydliwych zabójców. Egzekucja może trwać dobę lub dłużej, katowanie dziecka odbywa się według wcześniej przygotowanego scenariusza, ze wskazaniem miejsc naniesienia ran unieruchamiających i wykrwawiających nieszczęsnego, ginącego w męczarniach ruskiego chłopca. Kiedy w końcu odpłaci się nieuczciwym naśladowcom Bejlisa taką samą miarą, jaką oni mierzą nas – ruski naród?

Wiedza o tym W.W.Putin i D.A.Miedwiediew? Wiedza, nie mogą nie wiedzieć, co więcej naczelny rabin Rosji i lider “HABAD – Lubawicz”, Berl Lazar mówił w 2001 roku:
– Prezydent Putin czuje się odpowiedzialny za pomyślność rosyjskiego żydostwa, za walkę z antysemityzmem we wszystkich jego przejawach.

kremla wiadomości polska świat
Zamordowany przez Kaukazów, pułkownik Jurij Budanow

Ma się ochotę zapytać W.W.Putina: Czy czuje się odpowiedzialny za to bezprawie, które czynią etniczne organizacje przestępcze na terenie Rosji, gwałcąc i mordując ruskich ludzi? Czy czuje się odpowiedzialny za krwawa ofiary ruskich dzieci? Czy czuje się odpowiedzialny za ludobójstwo ruskiego społeczeństwa w Rosji? Odpowiedz jest tylko jedna – tak, W.W.Putin odpowiada za wszystkie te zbrodnie, przecież sam mówił, że partia “Jedyna Rosja” jest odpowiedzialna za wszystko, co się dzieje w kraju. On dwukrotnie przysięgał jako prezydent Rosji “wiernie służyć narodowi, chronić prawa i wolność człowieka i obywatela”. Komu przysięgał wierność prezydent W.W.Putin, ruskiemu narodowi, czy etnicznym diasporom i grupom przestępczym? Odpowiedź jest prosta – etnicznym grupom przestępczym, do których sam należy, bo jak inaczej ocenić wyniki spisu powszechnego 2002 i 2010 roku?  W 2002 roku, liczba ludności Rosji wyniosła 145 mln 166 tys 731 osób, z czego Ruskich – 116 mln. W 2010 roku, liczba ludności wyniosła 142 mln 905 tys osób, z czego Ruskich 111 mln. Gdzie się podziało 5 mln obywateli ruskich w ciągu ośmiu lat, przenieśli się na cmentarz w cień prawosławnych krzyży?

Główna etniczna grupa przestępcza jest na Kremlu, stamtąd unoszą się duszące wyziewy przemocy i morderstw, pedofilii i homoseksualizmu, krwawego składania ofiar i seksualnego wykorzystywania dzieci, korupcji i bandytyzmu. My wszyscy ludzie ruscy staliśmy się zakładnikami liberalno – demokratycznego systemu imienia W.W.Putina, to my siedzimy w ziemiankach tylko dlatego, że jesteśmy Ruskimi, tylko dlatego, że nie poddaliśmy się złodziejskiej klice z Kremla, nie staliśmy się mordercami swoich sióstr i braci, ojców i matek, mężów i żon. Wpędzają nas w niewolnictwo przez niewolniczą pracę w zamian za zagraniczne ochłapy w postaci aut, żywności, wczasów w Egipcie i rozrywki telewizyjnej, ujarzmiając procentami kredytów. Sprzedani nauczyciele – członkowie komisji wyborczych – demoralizują nasze dzieci ucząc ich z podręczników amerykańskich stypendystów, w których główną pozytywną cechą jest  tolerancja wobec mniejszości narodowych. Nasze ruskie dziewczyny, jak bydło prowadzą na aborcje lekarze, którzy zdradzili przysięgę Hipokratesa i dostają  swoje trzydzieści srebrników za sprzedaż aborcyjnego materiału – zabitych ruskich niemowląt dla zastrzyków z komórek macierzystych  dla odnoszących sukcesy, ale podstarzałych biznesmenów.

kremla wiadomości polska świat
Gniew i wściekłość uciśnionych Rosjan narasta. Pryska strach przed żydowskim OMON’em. Starcie na Placu Maneżowym w 2010 roku

Boże, jak długo będzie trwało niszczenie Rosji, jak długo przeklęty urzędnik, policjant, sędzia, prokurator, lekarz i nauczyciel będą znęcać się nad ruskim człowiekiem, pozbawiając go prawa do istnienia, prawa do życia? Rzuć gromem Panie, pozbaw niegodnych ich przeklętego życia, wybaw nas, ruski naród od obrzydliwości spowijających nasze zycie. Niech wzejdzie słońce Twojej sprawiedliwości nad naszą Ojczyzną, niech wyschną łzy w oczach naszych dzieci a starcy niech się uśmiechną, niech ruski mężczyzna znowu podejmie ciężką pracę, przynoszącą radość i dobro Ojczyźnie i ruskiemu narodowi.

Drzyjcie przeklęci niegodziwcy, wkrótce nadejdzie największy sąd w historii ludzkości – sąd nad wami, gwałcicielami i niszczycielami ruskiego narodu w Rosji. Wszyscy wy – członkowie partii “Jedyna Rosja”, która odpowiada za wszystko, która stanowi nie tylko ugrupowanie polityczne ale partię rządzącą staniecie przed ruskim sądem, najsprawiedliwszym na świecie! Wszystkim będzie odpłacone za ich czyny, zgodnie z prawem, sprawiedliwie, nie patrząc jakie miejsce zajmował w hierarchii władzy i jakiej jest narodowości. Nie mają narodowości ci, którzy zabijali, gwałcili ruskich ludzi, to wyrodki, niegodziwcy bez rodziny, których nie matka rodziła i począł nie ojciec, lub “Waszym ojcem jest diabeł i chcecie pełnić jego zamiary” (Ewangelia według św. Jana 8-44) Tak i tylko tak – synowie szatana, sataniści, bowiem podnieśliście rękę na naród ruski, na ruską ziemie. Nie będzie litości ani dla rodzin waszych, ani dla dzieci waszych, ponieważ jedli oni owoce waszych zbrodni.

Uciekajcie przed zbliżającym się gniewem ruskiego narodu, który nie wybaczy wam waszych przestępstw, nie obroni was W.W.Putin i D.A.Miedwiediew, ponieważ sami boją się sadu ludzkiego, ale nie bożego. Chociaż na próżno! Można ukryć się w Argentynie lub Chile, ale nie można ukryć się od Tego, Kto pełną miarą mierzy wasze przestępstwa, Kto widzi wszystko, co robią wasze przestępcze ręce, jakie zamiary mają wasze plugawe serca. A są serca w tych gnijących, wydzielających odór przestępstwa ciałach pierwszych osób w Rosji? Nie ma i nigdy nie było!

Powstańmy Ruscy jak jeden za ziemie ruską, za swoich braci i siostry, ojców i matek, dzieci, mężów i żon. Nie pozwolimy przeklętej złodziejskiej klice znowu spopielić nasze dusze i nasza ziemie!

My Ruscy, Bóg z nami!

K.F. Ipatiev – major ГРУ /Wywiad wojskowy/ w spoczynku.

W tlumaczeniu wykorzystano fragment Pisma Swietego Starego I Nowego Testamentu, opracowanego Zespolem Biblistow Polskich z inicjatywy Towarzystwa Swietego Pawla,
Edycja Swietego Pawla, 2009

od tlumacza:

* wor w zakonie – “wory w zakonie” to specyficzne dla ZSRR przestepcze zrzeszenie, nie majace analogow w swiatowej praktyce kryminalnej, powstale w latach 30-tych XX wieku, charakteryzujace sie surowym kodeksem tradycji kryminalnych, a takze niezwykla skrytoscia i konspiracja. “Worem w zakonie” moze zostac tylko czlowiek majacy wyrok, odpowiedni autorytet w srodowisku przestepczym, wobec ktorego wypelniona byla procedura tzw.”koronowania”. “Wor w zakonie” nie mogl posiadac  zony, majatku, nie mogl pracowac ani miec zwiazkow z jakimikolwiek organami panstwowymi. Ich funkcje to rozsadzanie sporow (sedzia) w swiatku kryminalnym, organizacja i kontrolowanie przestepczej kasy, kontrola nad niektorymi sferami dzialalnosci przestepczej, kontakty z organizacjami przestepczymi innych krajow.

Źródło: http://3rm.info/18938-yetnicheskaya-prestupnost-kremlya.html

Tłumaczenie z j. ros. Swiblowo

P.S. Suplement:

https://www.youtube.com/watch?v=YkKayAObb7s

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *