Strona główna > NWO > Ernst Wolff – Czy wykorzystają niepokoje społeczne do wprowadzenia cyfrowej waluty?

Ernst Wolff – Czy wykorzystają niepokoje społeczne do wprowadzenia cyfrowej waluty?

„Do restrukturyzacji systemu monetarnego potrzebne są niepokoje społeczne, ponieważ nowy system monetarny jest niczym innym, jak całkowitym podporządkowaniem całej populacji interesom kompleksu cyfrowo-finansowego [tj. Kartelu banku centralnego]”.

autor: Ernsta Wolffa
(skrócone przez henrymakw.com)
Po kilkukrotnym ożywieniu … przez banki centralne,  globalny system monetarny, który jest zbudowany wokół dolara,  wykazuje coraz większe oznaki rozpadu i nie może być dłużej utrzymywany przy życiu.
Załamanie się giełd na przełomie 2018/2019, problemy na amerykańskim rynku repo we wrześniu 2019 r. I ponowne bliskie załamanie światowego systemu finansowego w lutym / marcu 2020 r. Wyraźnie pokazały, że banki centralne mają opcje na przyszłość. pakiety ratunkowe zostały w dużej mierze wyczerpane.
Z tego powodu najwyraźniej zdecydowano się na radykalne rozwiązanie: według doniesień z Waszyngtonu prezydent elekt Biden ogłosi całkowitą blokadę trwającą kilka miesięcy bezpośrednio po objęciu urzędu i wraz z wyznaczoną przez niego sekretarzem skarbu, byłą szefową FED Janet Yellen, zasili największy jak dotąd zastrzyk pieniężny w wysokości prawie dwóch bilionów dolarów .
Po zablokowaniu system bankowy w swojej tradycyjnej formie zostanie zakończony, a kreacja pieniądza zostanie przekazana wyłącznie bankowi centralnemu. Obywatele USA mają mieć w przyszłości tylko jedno konto bezpośrednio w FED …
Do restrukturyzacji systemu monetarnego potrzebne są niepokoje społeczne, ponieważ nowy system monetarny to nic innego jak całkowite podporządkowanie całej populacji interesom kompleksu cyfrowo-finansowego [tj. Kartelu banku centralnego].
Ci ostatni będą nie tylko informowani o każdej transakcji każdego obywatela, ale także będą mogli wstrzymać płatności, związać ich terminami, a nawet ograniczyć je geograficznie. Będzie mógł dowolnie naliczać ujemne stopy procentowe, faworyzować wybrane grupy zawodowe, dyskryminować innych, uzależniać płatności od kodów zachowań, a także całkowicie odcinać poszczególnym obywatelom dostęp do ich pieniędzy.
Cyfrowa waluta banku centralnego (CBDC) nie ma już nic wspólnego z pieniędzmi, które dotychczas znał świat. Niezależnie od tego, jak demokratyczna może być konstytucja, wprowadzenie CBDC oznacza koniec wszelkiej demokracji, ponieważ oddaje obywateli w nieograniczoną arbitralność i całkowitą kontrolę banku centralnego i współpracujących z nim korporacji technologicznych.
W normalnych okolicznościach żadna populacja nie zaakceptowałaby wprowadzenia takiego systemu monetarnego bez znacznego oporu. Dlatego kompleks cyfrowo-finansowy wybrał oczywiście strategię celowego wywoływania najgorszej recesji od stulecia, tworzenia masowego bezrobocia, obiecujących płatności pomocowych, ale nie dotrzymujących terminów, a ponadto wywoływania wstrząsów politycznych, przeciwstawiania się różnym grupom ludności. siebie nawzajem i wywołując zamieszanie społeczne.
Pozwalając wojsku na interwencję, a następnie zezwalając bankowi centralnemu na dystrybucję nowego pieniądza jako „ uniwersalnego dochodu podstawowego ” za pomocą dekretów nadzwyczajnych, bezbożna trójca banku centralnego, korporacji technologicznych i instytucji finansowych zdoła nawet sprawić, że jego działania nie będą wyglądać akt przymusu, ale jako akt ludzkości. Ostatnie dziewięć miesięcy „ wojny z pandemią ” dowiodło, jak dobrze działa ta strategia: środki, które obniżyły poziom życia prawie dwóch miliardów ludzi, doprowadziły 130 milionów do głodu i na zawsze zniszczyły miliony źródeł utrzymania, nadal są przedstawiana światu jako „ochrona przed chorobą”.
źródło: henrymakow.com
Obejrzyj koniecznie wywiad z Catherine Austin Fitts (lektor PL)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.