Strona główna > Bez kategorii > EPISKOPAT SPRZEDAJE POLSKĘ Z POLAKAMI BEZ ICH WIEDZY I ZGODY.

EPISKOPAT SPRZEDAJE POLSKĘ Z POLAKAMI BEZ ICH WIEDZY I ZGODY.

Źródło: http://rafzen.wordpress.com/2013/03/20/episkopat-sprzedaje-polske-z-polakami-bez-ich-wiedzy-i-zgody/

Data publikacji: 20.03.2013

Szatański Judasz zdradza Jezusa Chrystusa.
Szatański Judasz zdradza Jezusa Chrystusa.

Izrael kupuje Polskę i biskupi w Polsce też chcą trochę zarobić np.: na darmową dystrybucję szczawiu jako dar Unii Europejskiej, dlatego Episkopat zawarł przymierze w tej sprawie z judeo-satanistami. Ale abp Gądecki idzie dalej i planuje zmiany nie tylko w Sejmie ale w Episkopacie i całym Kościele. Jako rasa panów żydzi lub ich kolaboranci muszą być oprócz posłów i senatorów również biskupami Kościoła i żaden goj się teraz nie prześlizgnie do władzy wszelakiej w tym kościelnej.

Kto jednak kłamie w sprawie zaproszenia delegacji kupców ponieważ jedni nazywają wyjazdy biznesowe „PIELGRZYMKĄ” do Ziemi apartheidu, natomiast dewianci cywilizacyjni i mordercy Polaków twierdzą, iż to jest oficjalna delegacja i to oni ich zaprosili na koszt przelanej ludzkiej krwi?

Dlaczego Episkopat np.: nie uznaje Państwa Palestyńskiego i biskupi nie wyrazili nawet chęci aby spotkać się również z Mahmudem Abbasem Prezydentem Palestyny ?

Judeo-sataniści twierdzą, że biznesmeni z Episkopatu byli na zaproszenie Izraela:” Na czele 15-osobowej delegacji biskupów i duchownych stanął abp Stanisław Gądecki, zastępca przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. Delegacja przebywała w Izraelu z oficjalną wizytą jako goście Państwa Izrael. W programie wizyty (7 – 14 marca) znalazło się m.in. spotkanie z Przewodniczącym Knesetu Benjaminem Ben-Eliezerem, Naczelnymi Rabinami Izraela oraz z liderami pozostałych wyznań religijnych zamieszkujących Izrael. Biskupi zwiedzili również Instytut Naukowy Weizmanna, Instytut Yad Vashem oraz wzięli udział w spotkaniu poświęconym izraelskiemu społeczeństwu. W ramach wizyty dostojni goście odwiedzili również miejsca związane z kościołem chrześcijańskim w Ziemi Świętej.

http://embassies.gov.il/warsaw/newsAndEvents/Pages/2013-03/Wizyta-polskich-biskupow-w-Izraelu.aspx

Natomiast KAI tak relacjonuje ten gescheft:

Delegacja Konferencji Episkopatu Polski powróciła z ośmiodniowej pielgrzymki do Ziemi Świętej. Abp Stanisław Gądecki, który w dniach 7-14 marca przewodniczył tej wyprawie, podkreślił, że była to pielgrzymka do miejsc świętych chrześcijaństwa związana z Rokiem Wiary, jaki trwa w Kościele… W pielgrzymce do Ziemi Świętej uczestniczyło 10 biskupów i 4 księży z sekretariatu KEP. Delegacji przewodniczył abp Stanisław Gądecki, wiceprzewodniczący KEP. W jej skład weszli także czterej biskupi diecezjalni: metropolita lubelski abp Stanisław Budzik, biskup warszawsko-praski abp Henryk Hoser, biskup włocławski Wiesław Mering, biskup łowicki Andrzej Dziuba i czterej biskupi pomocniczy: bp Józef Kupny z Katowic, bp Stanisław Gębicki z Włocławka, bp Adam Szal z Przemyśla i bp Mieczysław Cisło z Lublina. W pielgrzymce uczestniczył także sekretarz generalny KEP bp Wojciech Polak.

W imieniu polskich biskupów przemówił abp Gądecki. Zacytował słowa rabina Greenberga wypowiedziane niedawno w Nowym Jorku: « Ponad trzy tysiące lat temu Święty – niech Imię Jego będzie błogosławione – zawarł z ludem Izraela przymierze dla odkupienia świata. Dwa tysiące lat temu Bóg miłości otworzył to przymierze poprzez chrześcijaństwo na wszystkie ludy ». „

http://ekai.pl/wydarzenia/temat_dnia/x64719/polscy-biskupi-modlili-sie-w-ziemi-swietej/

Abp Gądecki nazywa Boga; Bogiem miłości natomiast książę kościoła Nycz nazywa Boga;cyt: „Bogiem wszelkich uciech”. „Niech was błogosławi Bóg wszelkich uciech” To tymi słowami kończył Nycz drugi pogrzeb śp.  księdza infułata Zdzisława Króla w Świątyni Opatrzności Bożej .

W końcu zdecydujcie co to za Bóg i nie zasłaniajcie Krzyży marynarką lub dokumentami podczas wizyty u judeo-satanistów morderców Polaków. Jak wiemy po powrocie z Brukseli na lotnisku w Warszawie hierarchowie zapytani dlaczego pochowali Krzyże do kieszeni wewnętrznych marynarek oświadczyli: »aby nie drażnić ». Nas Polaków natomiast drażnią zdrajcy  Polski i Polaków bez względu na wyznanie lub poglądy !

raf1

Tak Kochani Rodacy Polacy to smutne, iż nawet media katolickie kłamią czyniąc zaniechania kto płacił za wizytę i kto ją organizował.

Natomiast Episkopat zrobił z Krzyża mebel kościelny, a teraz zawiera przymierze z żydami sprzedając Polskę z Polakami bez ich wiedzy i zgody !

Więcej na temat transformacji Krzyża w mebel kościelny tutaj:http://bogurodzica.wordpress.com/2013/02/01/krzyz-z-krakowskiego-przedmiescia-w-warszawie-pierwszym-pomnikiem-ofiar-zamachu/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.