Strona główna > Zdrowie > Prof. M. Majewska: Epidemia powikłań i zgonów dzieci po szczepieniach pneumokokowych

Prof. M. Majewska: Epidemia powikłań i zgonów dzieci po szczepieniach pneumokokowych

Korporacyjne media jak zwykle milczą nt. epidemii zgonów i ciężkich powikłań poszczepiennych polskich dzieci, która jest maskowana zasłoną dymną wydumanej epidemii łagodnej choroby odry (od której nikt dziś nie umiera).  Na stronie StopNop zamieszczone są informacje o niektórych przypadkach zgonów i powikłań po obowiązkowych szczepieniach pneumokokowych w Polsce. http://stopnop.com.pl/category/news/

Kartele farmaceutyczne i ich lobbyści nadal kłamią nt. rzekomego bezpieczeństwa szczepionek, podczas gdy rządowe dane z USA i europejskie wyraźnie pokazują jak groźne są praktycznie wszystkie szczepienia.  Urzędnicy rządowi  z amerykańskich instytucji zdrowia otwarcie przyznali, że żadna szczepionka nie została prawidłowo przebadana pod względem bezpieczeństwa; tzn. w badaniach nie było właściwych kontroli neutralnego placebo (sól fizjologiczna), zamiast tego używano inne toksyczne szczepionki lub chemikalia zawarte w szczepionkach.  W ten sposób wykazywano, że badana szczepionka jest równie toksyczna jak inna już zatwierdzona do użycia lub np. mieszanka związków rtęci i aluminium.  I na tych fałszywych podstawach zatwierdzane są szczepionki do masowego stosowania. To dowodzi, że wszystkie szczepienia są nielegalnym globalnym eksperymentem medycznym, w którym nie informuje się pacjentów o możliwych ciężkich powikłaniach, nie monitoruje się powikłań i zgonów, a eksperymentatorzy i producenci nie ponoszą żadnych konsekwencji za zabicie lub okaleczenie szczepionkami nawet milionów osób.

Poniżej umieszczone są dane o ciężkich powikłaniach po szczepionkach pneumokokowych (http://www.vigiaccess.org/). Dotąd zgłoszono ich 168 067.  Pamiętajmy, że to zaledwie 1 do 5% wszystkich prawdopodobnych przypadków, więc te liczby trzeba pomnożyć przez 20 lub 100 – czyli były ich miliony.  Niemal połowa powikłań występowała u niemowląt i dzieci do 2 r. życia.  Wśród powikłań widzimy m.in. ok. 23 000 infekcji, ponad 13 000 chorób układu oddechowego, włącznie z zatrzymaniem oddechu, ponad 30 000 uszkodzeń neurologicznych, prawie 6 000 powikłań kariologicznych (w tym 276 zawałów serca) i wiele innych. Do bazy VAERS w USA zgłoszono 2 231 zgonów po szczepieniach pneumokokowych; z czego ok. 51 % to były zgony niemowląt do 6 mies. życia, a ok. 70% do 2 r. życia.

Tak wielkie liczby ciężkich powikłań i zgonów poszczepiennych dzieci trudno nazwać inaczej niż holokaustem lub medycznym dzieciobójstwem.  Na całym świecie lawino przybywa rodziców, którzy odmawiają trucia lub zabijania swych dzieci toksycznymi szczepionkami. To potęguje agresję tracących wielomiliardowe zyski karteli farmacji i korporacyjnych mediów, skierowaną przeciw broniącym dzieci rodzicom, lekarzom i naukowcom.  Tragiczne jest to, że polski rząd toleruje to medyczne dzieciobójstwo i stale rozszerza wachlarz toksycznych obowiązkowych szczepień.  Żaden dodatek 500+ nie zrekompensuje rodzicom nieodwracalnych szkód zdrowia lub śmierci dzieci spowodowanych przez toksyczne szczepienia.

Prof. Maria Dorota Majewska

http://chomikuj.pl/OlaGordon

3 thoughts on “Prof. M. Majewska: Epidemia powikłań i zgonów dzieci po szczepieniach pneumokokowych

  1. Mam spory problem z tematyką szczepień… Z jednej strony jedni mówią: „szczep, bo to dobre, przecież nie będziesz ryzykował zdrowiem dziecka!”. Z drugiej strony są głosy antyszepionkowe. Ja mam dwóch synów: jeden 2,5 roku, drugi 5 miesięcy. Obaj od 15 grudnia mają kaszel, potem przerodziło się w zapalenie oskrzeli u starszego, u młodszego w zapalenie oskrzelików. Mieszkamy w Barcelonie, tutaj szczepienia nie są obowiązkowe, ale i tak wszyscy szczepią wg kalendarza. Synowie urodzili się w USA, San Diego i tam po urodzeniu do 24h w szpitalu zapytano się nas czy chcemy szczepić na hepatitis B, oczywiście powiedzieliśmy, że tak, bo przecież to ma chronić dzieci. Na szczęście nic się nie stało, choć młodszy, od samego urodzenia po cesarce miał katar i nie przechodził w ogóle. W Hiszpanii pierwsze szczepienie jest w 2 miesiącu życia, więc dostał je: Prevenar 13 i Vaxelis. Nie zauważyłem odczynów poszczepiennych po podaniu jej. Szczepionkę dostał 3/12/2018. Jednak po 15/12/2018 zaczęły się właśnie zapalenie oskrzeli u starszego i u szczepionego zapalenie oskrzelików… kaszel trwa do dziś. Byłem już sfrustrowany i zażartowałem do pani pediatry, że albo ma mi wyleczyć dzieci albo zwiększyć im odporność… Powiedziała tylko, że teraz już nie starają się przepisywać żadnych leków bo to są małe dzieci {przypomnę tylko, że hiszpańska służba zdrowia też jest w kiepskim stanie jeśli chodzi o budżet przez wywołany kryzys z 2009 r.}. No to zapytałem panią doktor: no to może jakieś witaminy, może witamina C? Powiedziała, że przecież starszy je warzywa i owoce i tam jest dużo witamin. A najwięcej witaminy C jest w papryce… Trudno, żeby 2,5 latek jadał paprykę, no ale na tym skończę ten wywód… W obecnym momencie jestem w potrzasku, bo boję się autyzmu i innych skorzeń neurologicznych i nie wiem czy szczepić czy nie. Czytałem trochę i wiem więcej niż 2,5 roku temu. Podałem pani pediatrze nawet badanie dra. Exley’a nt. aluminium w mózgu dzieci autystycznych, to mnie wyśmiała, że badań jest dużo, że muszą przejść przez procedury, żeby być zaakceptowane przez środowisko medyczne. Doradziła mi tylko, żebym przestał czytać badania, to będzie mi się żyć lepiej :/

  2. „Do bazy VAERS w USA zgłoszono 2 231 zgonów po szczepieniach pneumokokowych; z czego ok. 51 % to były zgony niemowląt do 6 mies. życia, a ok. 70% do 2 r. życia.” – proszę mi zrobić wykłada z statystyki… O co tu chodzi – 51%+70%=121 % zgonów? To błąd?

    1. Takie proste dodanie obu liczb procentowych można byłoby zrobić gdyby druga wartość dotyczyła zgonów dzieci od 6 miesiąca do 2 roku życia… a w tym przypadku, jak się domyślam, zgony do 6 miesiąca mieszczą się w tych do 2 r., więc te 51% zawiera się w 70%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *