Strona główna > Polska > Emigracja to nie dramat tylko szansa – twierdzi polska „Pierwsza Dama”

Emigracja to nie dramat tylko szansa – twierdzi polska „Pierwsza Dama”

Żona urzędującego Prezydenta Polski, Anna Komorowska, z domu Rojer, uważa, że uciekający z Polski młodzi ludzie to nie problem. Jej zdaniem nie należy przesadzać w ocenach, a „emigracja to nie dramat, ale szansa”.

a00

Ciągle słyszymy w mediach, że poważnym problemem jest zapaść demograficzna, której doświadcza Polska. Mimo to nie przeszkadza to w promowaniu postaw antyrodzinnych i homoseksualnych. Na dodatek młodzi ludzie uciekają milionami z Polski. Aż nie chce się wierzyć, że w obliczu kroczącej masakry polskich finansów publicznych pojawiają się głosy osób zadowolonych z tego, że Polacy uciekają ze swojego kraju.

Niedawno (jakimś cudem) profesor Janusz Czapiński wyrażał pogląd, że przeraża go radykalna młodzież i życzy sobie tego, aby ludzie ci jak najszybciej wyjechali, bo inaczej okrągłostołowa Polska będzie stracona. Okazuje się, że to nie wybryk, tylko stała narracja III RP. Nadredaktor Adam Michnik oświadczył publicznie, że „oni”, czyli nie my, „nie oddadzą Polski gówniarzom”. Jego radykalne twierdzenie nie zostało bynajmniej nagłośnione przez przyjazne obecnemu reżymowi media.

Do chóru przestraszonych buntem młodych dołączyła też żona urzędującego Prezydenta Polski, Anna Komorowska. Oświadczyła ona, że emigracja nie jest dramatem tylko szansą. Trudno się z nią nie zgodzić. Jest to szansa na to, aby zobaczyć jak wygląda życie w normalnym kraju. Mało kto chce potem wracać do tego co nas otacza.

Gorliwość z jaką wygania się z Polski młodych ludzi jest zadziwiająca. Oczywiście można zrozumieć, że jest to „element” najbardziej skory do buntowania się, dlatego z punktu widzenia władzy lepiej młodych wypchnąć za granicę, to i bezrobocie spadnie i pozbędzie się potencjalnego problemu.

Może trzeba też rozważyć to z innej perspektywy i czy nie jest to jakaś planowa akcja samodzielnej deportacji ludności z Polski, tak aby zrobić miejsce dla jakiejś ludności napływowej. Może będą to wciskani nam prze Komisję Europejską islamiści, a może jakiś inny naród, uważający się za nadludzi, planuje wrócić w miejsce, gdzie żyło mu się dobrze przez ładnych kilkaset lat. Niczego nie można wykluczyć…

a000

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/emigracja-nie-dramat-tylko-szansa-twierdzi-polska-pierwsza-dama

Data publikacji: 17.05.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.