Strona główna > NWO > Elitarni technokraci za globalnym „wielkim resetem”

Elitarni technokraci za globalnym „wielkim resetem”

Agenda ONZ 2030 Cele rozwoju zrównoważonego twierdzi, że „zapewnia pokój i dobrobyt ludziom i planecie”. Mówi się, że jej działania mają na celu walkę z ubóstwem i głodem, poprawę zdrowia i edukacji, zmniejszenie nierówności oraz uratowanie oceanów, lasów i klimatu. Kto może kłócić się z tak dobroczynnymi celami? Ale obiecana Utopia ma swoją cenę – kajdany kładą się na naszej wolności osobistej.

Globalni partnerzy

Wiodący partnerzy projektu Globalne Cele Narodów Zjednoczonych ujawniają prawdziwy technokratyczny program, który kryje się za dopracowaną fasadą dobrego samopoczucia – obejmuje on plan pełnej integracji ludzkości z technologicznym aparatem nadzoru nadzorowanym przez potężną sztuczną inteligencję. Obecny strach przed pandemią był doskonałym bodźcem do rozpoczęcia tego nikczemnego planu.

1. Pierwszym wiodącym partnerem jest Bill i Melinda Gates Foundation, zbudowany z fortuny Microsoft i prowadzony przez byłego prezesa firmy Billa Gatesa. Fundacja jest jednym z kluczowych czynników wdrażających plan Agendy 2030, podobnie jak fundacje Fundacja RockefelleraRockefeller Brothers FundFundacja FordaBloomberg PhilanthropiesFundacja ONZOpen Society Institute. Wszyscy mają swoje korzenie w kontroli populacji / eugenice i reprezentują globalną elitę, która ostatecznie prowadzi i kształtuje program w skali globalnej. Fundacja Billa i Melindy Gatesów wraz z Światowe Forum Ekonomiczne, odegrały znaczącą rolę w zorganizowaniu obecnej histerii COVID-19, a także w dążeniu do uzyskania cyfrowego identyfikatora.

2. Drugim partnerem jest Avanti Communications, wiodący brytyjski światowy dostawca technologii satelitarnej dla projektów wojskowych i rządowych. Mówi się, że ich satelity „zapewniają bezpieczną, szybką i niezawodną łączność z rządowymi programami integracji cyfrowej”. Zapewniają łączność obejmującą cały świat, która może zostać wykorzystana, aby w końcu zrealizować stare marzenie o World Brain, w którym cała ludzka działalność może być śledzona i analizowana w czasie rzeczywistym.

3. Trzecim partnerem jest 2030 Vision, partnerstwo technologiczne „łączące firmy, organizacje pozarządowe i rządy z technologią i wiedzą specjalistyczną, których potrzebują do realizacji celów”. Projekt jest założony i kierowany przez brytyjską firmę półprzewodników ARM i składa się z takich korporacji jak Microsoft oraz niemiecka firma programistyczna SAP wraz z wieloma grupami popierającymi technologię. 2030 Vision, która niedawno połączyła się ze Światowymi Forum Ekonomicznymi Frontier 2030, to partnerstwo łączące organizacje międzysektorowe i zaawansowane rozwiązania technologiczne potrzebne do wspierania realizacji globalnych celów.

Platforma 2030 Vision zapewni centralny punkt mobilizacji bardziej skoordynowanych i kooperacyjnych działań na rzecz zastosowania zaawansowanych technologii w celu osiągnięcia globalnych celów ONZ.

4. Czwarty partner to międzynarodowy gigant technologiczny Google, dostawca przetwarzania w chmurze, wiodąca wyszukiwarka i przeglądarka internetowa, system operacyjny telefonu komórkowego z Androidem, Youtube, rozwiązania AI oraz towarzysz codziennego życia dla miliardów ludzi, którzy już dokładnie śledzi użytkowników i ich zachowania.

5. Piąty partner to amerykańska globalna firma płatnicza i technologiczna Karta MasterCard. Kluczowy gracz w rozwoju identyfikatorów cyfrowych które będą potrzebne, aby uzyskać dostęp do podstawowej usługi i płatności w Nowym Międzynarodowym Porządku Gospodarczym, który powstanie z popiołów systemu starego świata. CEO Ajaypal Singh Banga jest członkiem: Rada ds. Stosunków Zagranicznych, Światowe Forum Ekonomiczne oraz Międzynarodowa Rada Biznesu.

6. Szóstym partnerem jest amerykańska korporacja Salesforce, firma działająca w chmurze pod kierownictwem Marc Benioff (jeden z dyrektorów Światowego Forum Ekonomicznego). Są światowym liderem w zarządzaniu relacjami z klientami poprzez wykorzystanie przetwarzania w chmurze, mediów społecznościowych, Internetu przedmiotów i sztucznej inteligencji.

7. Siódmym partnerem jest UNICEF (Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci). Agencja ONZ, która zagwarantuje, że żadne dziecko nie pozostanie w tyle po włączeniu do cyfrowego panopticonu.

Globalne cele ONZ i wiodący partnerzy są ściśle powiązani ze Światowymi Forum Ekonomicznymi Czwarta rewolucja przemysłowa – transhumanistyczny plan megalomanów, który „przedefiniuje, co to znaczy być człowiekiem”, i gdzie każdy aspekt życia będzie monitorowany i kontrolowany z góry dla „ulepszenia ludzkości”.

Cytat:

W swojej najbardziej pesymistycznej, odczłowieczonej formie Czwarta Rewolucja Przemysłowa może rzeczywiście mieć potencjał do „robotyzacji” ludzkości, a tym samym pozbawienia nas serca i duszy. (Klaus Schwab)

Wielki reset

 Światowe Forum Ekonomiczne i jego przewodniczący Klaus Schwab widzi obecny kryzys COVID-19 jako idealny czynnik uruchamiający ich wspaniały technokratyczny plan. Big Tech przyjdzie, aby „uratować” świat. W czerwcu 2020 r. Schwab zadeklarował, wspierany przez wybitnych ludzi takich jak Książę Karol oraz sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres, CEO Mastercard Ajaypal Singh Banga Prezydent Microsoft Brad Smith a także dyrektor MFW Kristalina Georgieva, potrzebę Wielkiej Resetu, aby przywrócić porządek w świecie pogrążonym w panice, konflikcie i zawirowaniach gospodarczych

Cytat:

Kryzys COVID-19 pokazał nam, że nasze stare systemy nie są już przystosowane do XXI wieku. Ujawnił podstawowy brak spójności społecznej, sprawiedliwości, integracji i równości. Teraz jest historyczny moment, nie tylko do walki z prawdziwym wirusem, ale także do kształtowania systemu na potrzeby epoki post-Corona. Mamy wybór, aby pozostać pasywni, co doprowadziłoby do wzmocnienia wielu trendów, które widzimy dzisiaj. Polaryzacja, nacjonalizm, rasizm, a ostatecznie wzrost niepokojów społecznych i konfliktów. Ale mamy inny wybór, możemy zbudować nową umowę społeczną, szczególnie integrującą kolejne pokolenie, możemy zmienić nasze zachowanie, aby znów być w harmonii z naturą, i możemy upewnić się, że technologie czwartej rewolucji przemysłowej są najlepiej wykorzystane do zapewnienia nam lepszego życia. (Klaus Schwab)

Najważniejsze informacje z telekonferencji Światowego Forum Ekonomicznego (pełne wystąpienia tutaj):

Ten technokratyczno-faszystowski plan zostaje wprowadzony w najbardziej niedemokratyczny sposób, bez jakiejkolwiek publicznej debaty lub sceptycznego dochodzenia, wkrótce zostanie włączony do porządku obrad G20 i Unii Europejskiej – nazwany Wielkim Zielonym Układem i posiadający cechy oszczędzania planety. Wszystko już jest na swoim miejscu.

Cytat:

Mamy tylko jedną planetę i wiemy, że zmiana klimatu może być kolejną globalną katastrofą, mającą jeszcze bardziej dramatyczne konsekwencje dla ludzkości. Musimy dekarbonizować gospodarkę, pozostając w krótkim oknie, i ponownie dostosować nasze myślenie i zachowanie do natury (Klaus Schwab)

Nic dziwnego, że Klaus Schwab nie wspomina o roli własnej i swoich wspólników w tworzeniu tego globalnego bałaganu gospodarczego – jak to „przewidywano” z zadziwiającą dokładnością w Światowym Forum Ekonomicznym i Billa Gate’a event 201 (Październik 2019 r.) Oraz w raporcie Fundacji Rockefellera Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego (2010).

Jeśli nie zareagujemy i nie będziemy działać szybko i mądrze, lisy wkrótce będą całkowicie kontrolować kurnik.

Przeczytaj oryginalny artykuł tutaj…

O AUTORZE

Jacob Nordangård
Jacob Nordangård jest doktorem „Technologii tematycznych i zmian społecznych”, posiada także tytuł magistra geografii oraz zarządzania kulturą, społeczeństwem i mediami na uniwersytecie w Linköping. Mieszka w Szwecji. Jego najnowsza książka, Rockefeller: Controlling the Game, jest dostępna w języku angielskim. Jego strona internetowa to https://www.stiftelsen-pharos.org
źródło: technocracy.news

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.